Opinie o Jasek Sp. z o.o. w Rogowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Jasek Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jasek Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jasek Sp. z o.o. w Rogowo

Mirek

@Em 6 tysięcy zł ale za ile przejechanych km miesięcznie to jest? I dobowo jak się to rozkłada?

@Mirek

Więcej jedziesz niż śpisz.. Czasem trasy po 1800km. Potem 5h snu i znowu 1500km tak jest w tej firmiec

Dominik

Dzisiaj spotkaliśmy parę byli we dwóch Iveco tym małym we Francji 35stopni na dworze a oni nie mogą mieć auta oddalonego to będzie duże spalania postojowa im nie działa od dawna firma ma gdzieś to . I ww dwóch muszą się cisnąć w tym bardzo małym iveco poprostu tragedia szanujcie się i idzie do normalnej firmy do dużo jest lepszych firm co nawet bez doświadczenia przyjmą . Współczuję wam kierowcy w tej firmy pamiętajcie się i kopnięcie ta firmę w (usunięte przez administratora)

@Dominik

Nie pisz bzdur bo nawet że swojej nory nie wyszles zmień lekarza chlopie

Emil
@Slawek

Ale on ma rację też pracowałem u was i jest tak jak napisał wyżej więc to chyba ty sławek zmienić musisz lekarza bo ty widzisz jaska jako najlepszą firmę A ktoś źle napiszę to już ci to nie pasuje .

@Slawek

Ja mam do Ciebie podejść po tym ci chlopakom od jaska o mnie opowiadałes każdy doniósł jak jesteś i co mówiłeś

@Emil

na Iveco zgodzilem sie sam i jezdze z zona a ten cymbal nawet nie widzial kto jest w podwojnej i czy ja pale auto czy nie to moja sprawa a Iveco pomimo jazdy na maksa i tak zostawia oszczednosci bo wyjezdzam z bazy i wracam na baze i zgodzilismy sie sami na to i nam pasuje

@Slawek

a on stal obok mnie w rajce i nawet nie wyszli z tej swojej nory a ponad to 2a lata nie jezdzi w firmie to niech nie zabiera glosu (usunięte przez administratora)

@Dominik

co ja mowilem to ze musiales przepraszac bo bzdury wszedzie piszesz chyba ze chcesz znowu miec problemy z firma i bedziesz znowu przepraszal to Ty z siebie robisz to co robisz nie bede pisal co z tej swojej geby robisz

@Dominik

Znowu kombinujesz ? Już raz chyba dostałeś po łapkach za kłamstwo? Przypomnę Ci . Z portalu dla tzw.busiarzy . http://busiarze.com.pl/aktualnosci/dominik-przepraszam-firme-jasek-z-rogowa/ Przepraszam wszystkich użytkowników, których – ja Dominik wprowadziłem w błąd i działałem na szkodę firmy JASEK sp. z o.o z siedzibą w Rogowie ul. kościelnej 12A. To wstęp sprostowania Dominika, który podał nieprawdziwe informacje o kierowcy z w/w firmy, który miał wypadek. Dominik napisał tu cytat: ” firma kazała mu jechać 3 noc z rzędu.” A było to nieprawdą. Nikt w tej firmie nie broni stać na oddalonym silniku i używać klimatyzacji. Jest to następne kłamstwo z Twojej strony.Owszem , nie ma klimatyzacji postojowych ale to od Ciebie zależy czy przepalasz auto czy nie.

@Slawek

Jakoś widzę że Ciebie prawda zabolała , jakoś jak bym nie pracował w tj firmie to bym uwierzył a też mam kontakt z chłopakami co tam nadal pracują i nie pisz ściemy ściemy że się zmieniło owszem zmieniło się na gorsze

@Slawek

I właśnie tacy jak ty uczą firmę oszczędności i później są normy na czym inni kierowcy cierpią ... widziałem że nie miałeś odpalone a po co tam do Ciebie wychodzić po tym co o mnie opowiadałes kierowcom sory Ale nie mam zamiaru , ja mam kabinę i to nie małą w porównaniu do waszej ciasnej nory gdzie ciężko się pomiescic i jeszcze każą jeździć we dwóch i takim małym aucie , Sławek jest taki że na firmę nic źle nie można powiedzieć bo jak się to zrobi to już ich tak będzie bronił że szok

@Daniel W

Nigdy na ty nie byliśmy i nie będziemy

@Dominik

Normy były zawsze i o tym dobrze wiesz Dominik ja nie bronie nikogo każda firma ma plusy i minusy ale nie pracujesz już 2a lata i zabierasz głos ją chciałem Iveco i mamy Iveco i nie jeździmy na podmianke

@Slawek

Nie muszę pracować w tej żeby wiedzieć jak jest , że masz Iveco na stałe to już bardzo coś bo wiem trudno by było nie wiedzieć o tym jak każdy o tym u was firmie mówi , jak nie bronisz bronisz nawet mnie namawiales żebym został pisałeś mi takie wiadomości , ale z biegiem czasu sądzę że jasek to firma na chwilę na nabranie doświadczenia bo jak na podwójną to dobrych pieniędzy nie płaci bo według prawa nie ma czegoś takiego jak norma i nie mają prawa wymagać między innymi dlatego też odesalisny nagle i parę więcej powodów pewnie jak by nie to to z parę miesięcy by się pracowało jeszcze

@Slawek

Ale przyznasz rację że jak na podwójną to i Atego i Iveco to jest nieporozumienie że każą jeździć we dwóch w takich autach , i norm powinno nie być bo jest to nie legalne prawnie wi3c oszukują kierowców

AS
@Dominik

Dominik jeśli tak samo powozisz jak piszesz to wybacz ale nie jest dobrze. Elementarne braki, które wypadało by nadrobić jak już chcesz się wymądrzać na forach. Skoro nie pracujesz w Jasku już 2 lata to po co ciągle wracasz z tematami. Nikt Ciebie tu nie chce i z tego co można wyczytać na innych forach w aktualnej firmie również jesteś bardzo lubiany. Przekieruj energię na pracę bo tak będzie najlepiej i przestań wypisywać głupoty bo jesteś najzwyczajniej w świecie żenujący. Pozdrawiam ciepło i życzę szerokości :-)

@AS

Jak to się mówi dużo ma do powiedzenia w necie a w życiu nic bo osoba która nawet boi się podpisać to chyba za dobrze nie świadczy ,

AS
@Dominik

Dominiku to jest właśnie mój podpis....widzisz nie wszystko jednak na bieżąco wiesz o Jasku ale dużo piszesz :-)

@AS

Wiem wystarczająco , piszesz a boisz się przedstawić podpisać Ale co zrobić są i takie osoby , jakoś dużo osób jest u was pracujących i sądzi tak jak ja Ale są też takie jak wy co za wszelką cenę będą ich bronić bo sądzę że lepeij nie będzie nigdziej Ale każdy robi jak uważa

mistrz polskiego
@Dominik

nie umiesz pisać w języku polskim,a co dopiero jeździć!--->strach wielki

@mistrz polskiego

A ty nawet nie umiesz się podpisać z imienia pewnie strach że ktoś z firmy zobaczy. Żałosne

@Daniel W

Pomysł dlaczego tak zrobił dlatego bo szantwaowali sądem a wiadomo że takie firmy się boją takiej opinii jaki był wypadek i dlaczego byl a. A, w tej firmie każdy sei że są, ekspresy spore... A każdy z nas wie że Dominik miał rację i ma z, tym co pisze jak jest w, jasek sam pracuje i to potwierdzam że ciągle tak jest a nawet jest gorzej od kiedy odszedł

Wtwuxt

Siema czy to prawda ze w firmie jasek busy maja tacho

@Wtwuxt

Chyba Marzenie nigdy nie miały.. Tutaj są same ekspresy na busach więc jest to nie możliwe żeby były tacha jak i w wszystkich polskich firmach z busami

Domini

Nie polecam smarnowalem tutuj za, dużo czasu najpierw nie busie takie trasy że masakra. Później w małej solowce brak szacunku do kierowcy. Cała firma dno życzę żeby kiedyś musieli kierowca zapłacić to co są im winni czyli normalne pieniądze jakie powinni płacić wszystkim... I żeby musieli zamknąć ta psedo firmę jasek

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
kierowca UE

Czy Jasek to jedyna firma transportowa na rynku??? skoro jest tak żle to poszukejcie lepszej. nikt chyba was tam na siłę nie trzyma!!!!

Maria
@kierowca UE

@kierowca UE Rozumiem, że pracujesz w Jasek i jesteś zadowolony z warunków pracy. Na jaką umowę zatrudnia ten pracodawca?

@Maria

Najniższa umowa o pracę

Ciekawy, szukający zmian

Powiedzcie PANOWIE, A JAK Z PLACA? JAK TO TAM WYGLĄDA ŚREDNIE WYNAGRODZENIE na miesiąc?

@Ciekawy, szukający zmian

Jak będziesz jeździł po 25 dni i będziesz mieścił się w normie spalania to do 6tys zarobisz ale km duże się robi

Kierowca

Cały jasek dorobił się ludzką krzywda ganiali kierowców 24 lub więcej za kółkiem i do tej pory ganiaja szkoda słów

Do jaska I calej ekipy ktora

tworzy ten balagan, (usunięte przez administratora) Spokojnie na szczescie w zyciu kazdy za wszystko music kiedys zaplacic, Jaska I jego ekipy tez to nie ominie:)

Kierowca

Mam zdjęcia z jak podsuwaja papiery niedługo bekna

Szkoda słów masakra z tymi czasami. Chyba nic więcej nie dodam bo koledzy opisali wszystko co się dzieje a Ja mogę tylko potwierdzić i nie polecam Jaska.

Kochany kierowca małego autka

Spedycja dno nie idzie śpię w dogadać poza tym dają czasy nie realne do zrobienia lub na granicy. Najgorsze jest to że to oni wymyślają takie czasy żeby sobie reklamę robić a kierowca jest numerem rejestracyjnym auta i ma zapierlala i nie jeść nie spać i nie narzekać. Kłamcy i matacze. Do samego Artura J. Nic nie mam poza tym że pozwala na to spedycji no chyba że sam każde tak nas traktować jak woły do roboty. Dają papiery inblanco do rozliczenia z kosztów podróży z diet zagranicznych z ubrań i socjalu brak... Czyli okradaja nas z tego wszystkiego. Mam nadzieję że któryś Jasek to przeczyta... Tfu pluje tobie w pysk! :)

Kierowca

Nie polecam zero szacunku a co do zjazdu to łaskę robią tłumacza 28 dni normalni kierowcy już odchodzą

Zmarnowane 4 lata

Szczerze nie polecam nikomu, pomimo dobrze wykonywanej pracy nikt tego nie potrafił docenic a wzamian tego serwowali smierdzace auta na wyjazd i problemy I ucinanie premii I wyplaty po zjezdzie.

I jeszcze obniżyli premię o 500zł. Myślą że kierowcy nie odejdą. Nie mają pojęcia co ich czeka. Że kierowcy mają plan.

Szukam innej firmy. Mam już dość. Zero szacunku.

Dominik Witczak

Tutaj musisz być dostępny 24h nawet w niedziele . Często się zdarzają trasy 1800 bez snu i potem 4h snu i dalej 1500km tak się nie da jeździć . Wiem po sobie przez takie trasy miałem wypadek u nich mojw wina nie odkowilem trasy Roberta oraz Oliviera oni takie mają . I czesto takie mają więc jeżeli ktoś chce żyć i wracać do domu do bliskich w całości to lepiej z daleka od tej firmy

W 2014 roku wystartowałem u Jasków, miałem wtedy niewielkie doświadczenie i muszę przyznać że w krótkim czasie nauczyłem się dużo. Kasa ok, zawsze na czas i całkiem niezła jak na busy. Minusem te expresy, bo to trochę chore było, żeby na raz jechać z Wenecji do Liverpoolu a potem po 5 godzinach przerwy (usunięte przez administratora) znowu do Włoch. To chore.

Dominik Witczak
@Marek

Właśnie takich ekspresów się nie bierze mówisz nie jadę i tyle . Sami ich uczucie tak jeździć skoro jeden pójdzie takie ekspres to dlaczego drugi by nie mów takie mają później myślenie . Trzeba twardo do nich bo chyba masz do kogo wracać masz rodzinę . A pracy naprawdę jest dużo w tym zawodzie

Młody

Pracuję w firmie już jakiś czas dużo rozmawiam z kierowcami innych firm firma Jacek jest ok. Jak się komuś nie chce pracować to później takie bzdury pisze. Umowy ok kasa i reszta papierów ok więc czego tu chcieć więcej a pracować trzeba wszędzie Jak słyszę gadke że gość na trzy tygodnie jeździ tylko jeden tydzień i zarabia osiem do dziesięciu tys to k...s...ki dostaje

Daniel W

Jak dla mnie najlepsza obecnie firma z busami.Jedyny minus to brak własnego auta.

@Daniel W

Brak własnego auta i brak czystego auta nigdy nie są prane nie wiadomo kto nim jeździ i szybciej oraz jeszcze duże km a za te im co się robi to dużo nie płacą wiem to z własnego doświadczenia . Aż firmie co lepsi placą i na się swoje auto i jest szanownym . Bo tutaj szacunku nie ma

Ktos
@Daniel W

Pewnie w (usunięte przez administratora) byłeś i (usunięte przez administratora) widziałeś dlatego przyjmują chłopków z własnej okolicy i ich (usunięte przez administratora) .

Czesław Zając

Z tego co mi wiadomo a pracuje tu kilka ładnych lat to trafiają się mega expresy z napiętym czasem ale nie przesadzajmy - taka praca. Raz Ci się trasa ułoży spoko a raz masz pod górkę takie życie. Zresztą nikt nie powiedział, że praca na busie to wycieczka kamperem po UE. Przez ostatni okres nie ma szału z robota. Przywozi się po 10-12 tysięcy km max robota poukładana. Kasa zawsze na czas, posiedzisz 8-10 dni w domu, jeśli chcesz przedłużyć też nie ma problemu. Polecam tą firmę dla wszystkich dobrych i ogarniętych kierowców. Słuchając opinii Dominika mam wrażenie, że to człowiek mało ogarnięty i jeden z tych kierowców co bez nawigacji nie wróciłby do domu i na parkingach opowiada historie, które stworzył w swojej głowie. Dominik, czytając Twoje wypowiedzi odnoszę wrażenie, że Ty w tej firmie na umowie miałeś "parobek" napisane :) Czy Tobie się firmy pojebały i (usunięte przez administratora) na jakiejś budowie i z każdej strony byleś dymany? Czy może dawno temu skrzywdził Cię jakiś "pleban" i do dnia dzisiejszego przelewasz swój ból na firmę Jasek Sp. z o.o.?

@Czesław Zając

Pracowałem tutaj 2 lata i wszystko co napisałem to jest prawda wiem co mówię . A takie osoby co piszą to co ty to tylko mają przed oczami firmę jasek i nie dociera do nich że są (usunięte przez administratora) . Ekspresów nie powinno być a to że sobie dajecie żeby był ekspres to wasza sprawa . Dawajcie się (usunięte przez administratora) dalej

@Dominik

Pewnie nadal ciągle dostajecie nowe umowy żeby tylko nie dac wam na czas nie określony .i pewnie wam jeszcze normy zmniejszyli Firma jasek to jest dno i nic tego nie zmieni . Nie polecam tu pracy nikomu

@Dominik

Śmieszą mnie takie wypowiedzi jak ta. Nie wiem jakim byłeś pracownikiem , ale ja już po roku dostałem umowę na stałe. Praca jest jak najbardziej w porządku. Tak , czasami są ekspresy , ale to jest taki charakter pracy.Dobrze że się zwolniles , bo leserow nam w firmie nie potrzeba. A weekendy nie są tylko do picia na parkingu. Albo Ciebie zwolnili ;) stąd ten płacz.

Ktos
@Daniel W

Ktoś i tu właśnie się mylisz bo nie pije i każdy weekend jeździłem. Dziady inaczej tego nazwać nie można na wszystkim oszczędzają dowiedziałem się jednego im większa firmą tym większe (usunięte przez administratora) . I te wasze trasy po 36 h jazdy brawo firmą marzeń

Zostaw merytoryczną opinię o Jasek Sp. z o.o. - Rogowo

• Jak się pracuje w Jasek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jasek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jasek Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jasek Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jasek Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jasek Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Kościelna 12 A
    88-420 Rogowo