Opinie o Puf-Bud Paweł Pluto w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Puf-Bud Paweł Pluto. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Puf-Bud Paweł Pluto o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Malarze i szklarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Puf-Bud Paweł Pluto w Siedlce

Administrator Nowy wpis

Puf-Bud Paweł Pluto rekrutowała niedawno na stanowisko Księgowa. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Janek Nowy wpis

Nigdy się nie doczekasz

Dominik Nowy wpis

Wspaniała organizacja i przyjemna współpraca .

Jedno marzenie Nowy wpis

Mam w życiu jedno marzenie...a mianowicie marzę o tym by psu pluto urwac pindola i język...tego urwanego pindola wsadzilbym mu w jego usta...a język jego wylądowałby w jego tylku...później bym opowiedział jego córce ze pies pluto sam się w usta wygrzmocil i swoim językiem sam sobie rów wyliczał ....dodam tylko ze moje marzenia się spełniają...a poza tym życzę ci psdie byś się zabił w tej swojej taksówce na jakimś słupie ..albo nie !żyj jako roślina .pa

Pracownik Produkcji

o nic nie pytal tylko powiedzial ze daje zaliczke na poczatek okolo 2 tys ,po 3 miesiacach pracy rozliczenie i sie na koniec okazalo ze nic mi sie nie nalezy bo wyplaty poszly na opłate łozka w pokoju 4 osobowym

o nic nie pytal tylko instruowal i obiecywal kokosy na jabłoni a ja głupi sie zgodziłem pojechac

logo firmy Inżynier budowy
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Smierc

Wiecie ze ta (usunięte przez administratora) teraz jest taksówkarzem? .dziwie się ze korporacja PLUS TAXI SIEDLCE zatrudniła bylego wieznia.niejednokrotnie karanego .ktory wielu ludzi (usunięte przez administratora)Przeciez strach wsiąść do takiego lobuza,chyba ze zamówić jego ostatni kurs do lasu ...psie pluto masz łopatę w bagażniku? Obys zdech (usunięte przez administratora)!

Mariusz

@janek o jakich pieniądzach mowa ?

janek

przywlaszczyli sobie moje pieniądze,ktore zarabialem w szwecji zatrudniony w firmie pluta ,hak mu w ryj,moze swinia udaru dostanie i lezac bez ruchy bedzie patrzyl jak mu core pies dyma,Pozdrawiam cie kanalio

pracownik niezadowolony

czy ten śmiec jeszcze zyje za nasze pieniadze ,ktorych nie powyplacal? jeden z pracownikow sie powiesil ,bo sie z nim pies nie rozliczyl.zdechnij smieciu

Dawid B.

Pracowałem dwa miesiące pieniądze dostałem od razu. Dziękuję Pozdrawiam.

Hahah
@Dawid B.

Chyba sam pluto dodał komentarz

bolo

to dziwne ze po 2ch miesiacach zrezygnowales:D

bolo
@Hahah

wszystko mozliwe

ha ha
@Dawid B.

za dwa miesiace pracy co mogles dostac ? wszystko poszlo za oplate za noclegi , wiec nie klam

jacek
@Dawid B.

nie kłam,pluto nikomu nie wyplaca wszystkiego liczy sobie za łozko po 10 ty zloty ha ha

jarek s
@Dawid B.

pracowales ,kase dostales od razu i dlaczego nie pracujesz :D nie osmieszaj sie czleniu

Czy firma Puf-Bud Paweł Pluto w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

mirek

jakie szkolenia?haha ty zmien dilera :D jakby firma puf ..szkolila to odbierze sobie to 5 krotnie.zosaniesz bez wynagrodzen wyrzucony na zbity ryj

pies pluto

oddawaj moje 15 tys !za prace w szwecji

janek

unikajcie zatrudnienia w tej firmie .jest niewyplacalna!!!!

Dorian Gray

Dostal ktos pieniadze za prace?

@Dorian Gray

trzeba skladac sprawe do sądu bo sam z siebie nie zapłaci ...szmaciarz

Jaka jest kultura pracy w Puf-Bud Paweł Pluto? Obowiązuje typowy dress code?

Shakira

Obowiazuje niewazne co zalozysz i tak na koniec nie dostaniesz kasy za prace

Rogacz

Masz rogi gościu największe w Siedlcach

Błażej

Wszystko ok pracowałem u niego 6 miesięcy w Szwecji, okazałem się lojalnym pracownikiem i wraz z kilkoma kolegami zrobiliśmy zrzutke dla niego na auto ???? Odradzam tam pracę!!!!

hrrr tfuuu oPluto

ze szwecji wylecial a w polsce pójdzie siedziec

WyPluto

Widać jaki z niego (usunięte przez administratora) wywalili go ze Szwecji buhahaha znajdziemy Cie w Polsce i na twojej śmiesznej firmie

ebola

jak mi kasy nie odda to tez pojde po jego rodzine

zyczenia z okazji dnia chlopak

juz jutro jest twoje swieto ! zycze ci abys spłonal zywcem w tym nowym domu ktore kupiles za pieniadze pracownikow :) baj

Zostaw merytoryczną opinię o Puf-Bud Paweł Pluto - Siedlce

• Jak się pracuje w Puf-Bud Paweł Pluto?

Zobacz opinie na temat firmy Puf-Bud Paweł Pluto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Puf-Bud Paweł Pluto?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Puf-Bud Paweł Pluto?

Kandydaci do pracy w Puf-Bud Paweł Pluto napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Puf-Bud Paweł Pluto
  • Gabriela Narutowicza 35