Opinie o Art-Granit Kamil Kowalczyk w Kościelec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Art-Granit Kamil Kowalczyk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Art-Granit Kamil Kowalczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Art-Granit Kamil Kowalczyk w Kościelec

Maria Nowy wpis

aktualnie w tej firmie jest oferta pracy na stanowisku Pracownik działu handlowego, jednak w ofercie jest tylko informacja o tym ze wyplata to podstawa+prowizja, bez konkretnych kwot, czy ktos wie ile pracodawca płaci naprawdę? czy opisane w ogłoszeniu szkolenia dostępne dla nowego pracownika to są naprawdę realizowane czy to tylko obietnice?

Kamil Kowalczyk Nowy wpis
@Maria

Dzień dobry, aktualnie nie poszukujemy ludzi na to stanowisko, w ogóle nie było takiej oferty w naszej firmie. Jeżeli taka widnieje proszę o link, chciałbym to zweryfikować

Michał Nowy wpis

Firma zajmuje się nagrobkami?

Krzysztof Nowy wpis

Nagrobek na 5,wykonanie super

Krzysztof

Wszystko w porządku,nagrobek wykonany na 5

Rozmowę kwalifikacyjną w Art-Granit Kamil Kowalczyk masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Pracownik działu handlowego?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Art-Granit Kamil Kowalczyk? Ktoś coś?

Kamil Kowalczyk

Nie pracujemy 12h, pracę zaczynamy od 7 do 15-17max

Kostrzewa

Nagrobek wykonany dokładnie, Polecam

Mariola

Bardzo polecam Pana Kamila .Praca wykonana bardzo starannie,bardzo mila współpraca.Rzetelny czlowiek,dotrzymuje terminow .Posiada dużą wiedzę na temat kamienia.Naprawdę POLECAM

Agata.6.09.2019

Art-Granit Firma w miejscowosci Koscielec wykonala pomnik....Fachowosc Super!!!....Firma godna polecenia...Mlody utczciwy konkretny czlowiek.Polecam wszystkim ktorzy chca cieszyc sie efektami.p.Kamilu dziekuje za wspanialom robote????..... und Noch mal auf Deutsch viel viel Dank Herr Kamil Für professionale Gute saubere Arbeit mit großer Respekt Agata

Nowakowska

Człowiek z ogromną cierpliwością do klienta, mimo iż dopiero jestem na etapie zamówienia, dowiedziałam się sporo o kamieniach stosowanych na blaty. Dzięki Panie Kamilu

Tadeusz

W końcu ktoś z konkretną wiedzą o kamieniu. Schody wykonane bez zarzutu, wszystko gra. Młody, konkretny i bardzo pomocny człowiek, co najważniejsze, terminowość i brak bajzlu pozostawionego po sobie. Na prawde polecam fachowca Jeszcze raz dzięki panie Kamilu, wielu sukcesów życzę. Tadeusz Słomianek

Małgorzata

Z przyjemnością i pełną odpowiedzialnością mogę polecić pracę tego Pana!!Miły,rzetelny,dokładny ,słownyFACHOWIEC.Jestem pod wrażeniem z jakim smakiem i gustem wykonał pomnik mojego męża.Solidny ,spokojny i zorganizowany młody człowiek!!.POLECAM WSZYSTKIM ,KTÓRZY W SPOKOJU I BEZ STRESU CHCĄ CIESZYĆ SIĘ EFEKTAMI JEGO PRACY.Z poważaniem Małgorzata BEDNAREK.Częstochowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Art-Granit Kamil Kowalczyk - Kościelec

Art-Granit Kamil Kowalczyk