Opinie o Ewa Fortas Bpe Serwis w Orłowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ewa Fortas Bpe Serwis. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ewa Fortas Bpe Serwis o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewa Fortas Bpe Serwis w Orłowo

Jaki dress code obowiązuje w Ewa Fortas Bpe Serwis?

Zbychu Nowy wpis

Pracujemy w tym w czym przyjdziemy z domu. Jedynie kamizelkę dostałem. Żadnej szatni, prysznica, socjalnego! Jesz w samochodzie, albo na trawie.

Pracownik Nowy wpis
@Zbychu

Panie “”Zbychu”, nie znam pana ani pana przypadku, ale wydaje mi się że wprowadza pan ludzi w błąd, zatrudniłem się niedawno u pani Ewy, podpisaliśmy umowę tego samego dnia zostałem zapytany o rozmiary ciuchów i dostałem 2 odblaskowe komplety ciuchów roboczych zimową kurtkę i buty BHP jako pracownicy mamy klucze do magazynu w którym są rękawice robocze, woda, kamizelki, ręczniki papierowe i inne potrzebne artykuły do pracy i pojazdów, nikt nas za to nie rozlicza jest to pomieszczenie do którego zawsze mamy dostęp.

Czy można liczyć w Ewa Fortas Bpe Serwis na prywatną opiekę medyczną?

Krzysztof

Najchętniej na lewo, bez umowy, bez ubezpieczenia. Jak kierownik się na kogoś obrazi to nie wypłaci nic i możesz go w tłustą (usunięte przez administratora) pocałować. Jest robota pracujesz po 16h, nie ma to siedzisz w domu bez pieniędzy.

SL
@Krzysztof

Jestem wieloletnim pracownikiem tej firmy, to co tu jest opisane to jest jedna wielka bzdura, wiadomo w każdej pracy są lżejsze i cięższe dni, nie ma takich dni żeby pracować po 10 godzin a co dopiero po 16 ;) ktoś kto to pisał musi mieć chyba jakiś problem ze samym sobą i probować się dowartościować albo poprostu próbować zaszkodzić komuś. Nasz zespół jest mały ale nigdy nie kojarzę, żeby pracował jakiś Krzysztof, trzeba nie miec odwagi żeby nie podpisać się nawet własnym imieniem

Zostaw merytoryczną opinię o Ewa Fortas Bpe Serwis - Orłowo

• Jak się pracuje w Ewa Fortas Bpe Serwis?

Zobacz opinie na temat firmy Ewa Fortas Bpe Serwis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ewa Fortas Bpe Serwis
  • Krótka 2