Opinie o Zdrowiej Ruta Sobacka w Chojnice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zdrowiej Ruta Sobacka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zdrowiej Ruta Sobacka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zdrowiej Ruta Sobacka w Chojnice

Dorota Nowy wpis

Bardzo pomogła mi i mojej rodzinie. Dzięki niej i jej pomocy, suplementem między innymi joalisom usunęłam z organizmu rzeczy, które mogłyby doprowadzić do mojej śmierci. Mam więcej siły. Przestała mi zagrażać białaczka. Jeśli pojawiają się jakieś problemy to konsultuje się z nią. Diagnoza zawsze trafiona i pomoc skuteczna. Uważam, że ma ogromną wiedzę i doświadczenie, przy tym jest uczciwa i trzyma się wysokich norm moralnych.

Martyna Nowy wpis

Polecam, chodzę od lat i bardzo mi pomogło leczenie ziołami i przepisanymi suplementami. Nie pamiętam, kiedy miałam tak dobrą odporność jak teraz.

Jak wygląda ścieżka kariery w Zdrowiej Ruta Sobacka? Czy trudno jest zdobyć awans?

Ewa z Niemiec Nowy wpis

Dokładnie 4 lata temu zawitaliśmy wraz z mężem, dwojga naszych dzieci, mamą i teściową u Pani Ruty na pomiar. Każdy z nas miał kilka schorzeń, które zaczęły być uciążliwe, a wyniki badań u lekarzy zawsze w normie. Pomiar wykazał nam wiele szokujących diagnoz, które dały nam dużo do myślenia. Niemal każda z nich sprawdziła się co do joty, bo dolegliwości, o których mówiła Pani Rut, jak najbardziej były trafne. Oczywiście przyznamy, że leczenie nie jest zbyt tanie i zanim zaczęliśmy, zaczerpnęliśmy opinii i rad internetowych. Zdecydowaliśmy się na te leczenie, aby zobaczyć, czy faktycznie będzie jakaś zmiana. Po 3 miesiącach zauważyliśmy pozytywne skutki oczyszczania nie tylko w nabieraniu siły, lub u niektórych z nas zwiększonym kaszlu, bólu stawów, czy głowy, ale również w toalecie! Oczyszczanie nabrało takiej szybkości, że sami byliśmy w szoku, jak organizm reaguje na zwykłe zioła, no i stosowaniu się do wskazówek, np. kategorycznym zakazie spożywaniu cukrów (oprócz miodu)! Od początku oczyszczania do teraz minęły 4 lata i włącznie z naszymi dziećmi nie wiemy, co znaczą odwiedziny u lekarza. Dzieci wyszły z przewlekłych zapaleń płuc, ciągłych zapaleń oskrzeli z dusznościami, a za pomocą odpowiednio ustalonej diety nawet z agresji i braku koncentracji. Nasze schorzenia poszczepienne zostały wyeliminowane, już nie wspomnę o pasażerach na gapę - pasożytach! Atak autoimmunologiczny, to dla nas zrozumiała odpowiedź i ostrzeżenie organizmu na naszą nieuwagę, zniewagę lub niestety obecne warunki i sytuację światową. Dzięki Pani Rut poznaliśmy nasze organizmy i wiemy, jak możemy im pomóc w poprawnej funkcji. Dziękujemy Pani Rut za jej troskę i pomoc, a teraz spokojnie możemy ją nazwać naszą lekarką!

Firma Zdrowiej Ruta Sobacka poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Barbara

Firma Zdrowiej Ruta Sobacka nie powinna być ujęta w tym serwisie, bo nie zatrudnia pracowników . Jest jednoosobową działalnością od początku istnienia .

Sylwia
@Barbara

Czyli nigdy nie będzie takiej możliwości, żeby Pani Właścicielka chciała kiedykolwiek kogoś zatrudnić? :(

Justyna

Czy tu są zatrudniani w ogóle jacyś pracownicy czy to jednoosobowa działalność?

Emila

Na wizycie byłam dwa razy , według mnie szkoda czasu, ale przede wszystkim pieniędzy. W zasadzie po obu wizytach totalnie nic się nie zmieniło ( robiłam badania przed i po ) różnica tylko taka, że jestem uboższa o ponad 1000 zł . Polecam dla osób które muszą zapłacić 500 zł żeby ktoś im powiedział, żeby pić dużo wody i jeść witaminy . Bo same środki joalis mają różne opinie, ja nie zauważyłam żeby na cokolwiek pomagały .

pacjent

Niemiła, niekompetentna i niezorganizowana osoba. Leczenie przyniosło odwrotny skutek do zamierzonego. Nie polecam

Nadia

Rzetelnie, rzeczowo, a fachowe porady i suplementy przyniosły pomoc

Aga1983

Bardzo pomocna wizyta

Zostaw merytoryczną opinię o Zdrowiej Ruta Sobacka - Chojnice

Zdrowiej Ruta Sobacka
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Młodzieżowa 35
    89-600 Chojnice