P.P.H.U. N-Steel D.J. Pawlisz sp.j. ul. Kilinńskiego 1 47-303 Krapkowice

Krapkowice

Opinie o P.P.H.U. N-Steel D.J. Pawlisz sp.j. ul. Kilinńskiego 1 47-303 Krapkowice

kajako

nie wiem czy tak naprawdę jest, bo z tego co słyszałem, to firma naprawdę bardzo dobrze radzi sobie w branży i potrafi zapewniść stabilną pracę wielu ludziom

Zdecydowanie odradzam

właściciel tej firmy jest oderwany od rzeczywistości i jakby lekko obłąkany co powoduje, że praca jest tam nie do zniesienia !!!

Odradzam

obiecywanie gruszek na wierzbie, płaca mizerna, atmosfera - brak atmosfery po prostu odradzam... ta firma umrze

Zostaw opinię o P.P.H.U. N-Steel D.J. Pawlisz sp.j. ul. Kilinńskiego 1 47-303 Krapkowice - Krapkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. N-Steel D.J. Pawlisz sp.j. ul. Kilinńskiego 1 47-303 Krapkowice