Opinie o Sławomir Koźbiał w Żyrardów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sławomir Koźbiał. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sławomir Koźbiał o rekrutacji.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Koźbiał w Żyrardów

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Sławomir Koźbiał?

Paulina Nowy wpis

Oczywiście że oszustwo po wysłaniu przelewu brak kontaktu. Niestety oszustwo rozprzestrzeniane na większą skale widziałam jeszcze kilka ofert z e-mailem którego tres jest identyczna tylko dane firmy i dane pracy inne . Zgłoszone zostało na policję . Zajmują się tym. Niech nikt nie myśli że w internecie jest anonimowy

Uważny Nowy wpis

Podajmy dane do PIP i Prokuratury. Ja na szczęście nie wysłałem kasy ale trzeba gościa namierzyć

Aneta

Jak ogólnie podoba Ci się praca? Co powiesz o zarobkach i ich wysokości? Jakbyś tak podał konkretne kwoty to byłabym wdzięczna.

Criss

Wygląda na to że to kolejna próba wyłudzenia od ludzi pieniędzy.

Marian
@Aneta

Zarobki takie na jakie sie umówiłem z panem Sławkiem, wszystko na czas do tej pory.

AAA

Kiedy wracasz do pracy? bo tu widzę różne opinie

@Criss

W odpowiedzi mam że nie chce żadnych pieniędzy

@AAA

Pan Slawek jest normalnym czlowiekiem nie wyłudził od nikogo ani złotówki jestem pewien, pracuje w dobrych warunkach i mieszkanie jest takie jak wczesniej dostalem zdjecia. Nie wiem co to za komentarze jakis dziwnych osób, czy ktos wogole z nich pracował w tej firmie? niech jakos to udowodnia swoje oszczerstwa

@Paweł

Posiadasz numer telefonu do Pana Sławomira ? Bo najbardziej jest to zastanawiające, że musimy podać wszytskie swoje dane poufne a tutaj nawet nie mamy podanego numeru telefonu do właściciela aby osobiście porozmawiać.

Kandydat2 a skąd zdobyłeś numer ?

Max
@Paweł

Mogę wysłać umowe z tą firmą podpisana i rezerwację biletu opłacona po czym nik się do mnie już nie odezwał a kasa przepadła!

@Max

Spróbujcie się skontaktować z innymi oszukanymi przez tego zjeba. Ta sama sytuacja była z firmą Jan Pol bud. Ten sam sposób działania i chyba nawet to samo biuro podróży. Jak to razem połączą to gość nie wyjdzie prędko z paki

Kandydat000 Nowy wpis
@Malarz

Dobry Pomysł, połączmy siły i może uda się coś z typ gościem zrobić. Masakra takie rzeczy przy szukaniu pracy.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sławomir Koźbiał? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Max

Dostałem umowe, rezerwację biletu lotniczego na wyjazd 16.01.23 opłaciłem i kasa przepadła (usunięte przez administratora) Nie dajcie się nabrać.Moze być i tak że ktoś się podszył pod tą firmę bo byłem z tym na policji. Uważajcie!

Mateusz
@Max

To samo

Malarz

Fikcyjna oferta pracy w Norwegii. Nie polecam!!!

@Malarz

Dlatego twierdzisz że fikcyjna oferta ? Możesz napisać coś wiecej ?

Zastanawiające
@Malarz

Też mi ta oferta się wydaje naciagana. czy ktoś ma jeszcze podobne odczucia ??? Oferta kusząca ale za dużo niejasności.

@Kandydat

Pan chciał żebyśmy zrobili przelew na rezerwacje biletu ale jak chcieliśmy porozmawiać telefonicznie o ofercie to stwierdził że nie ma z nim kontaktu bo jest za granicą. A poza tym nie chciał podać zadnego kontaktu do kogoś kto u niego pracuje ponieważ jak stwierdził to są poufne dane????

@Malarz

Jedna wielka lipa. Dobrze, że jest taka strona jak ta i można to trochę zweryfikować. Szkoda naszych nadziei na fajną, dobrze płatną pracę. Ale pan sam trochę się wkopał, bo nam podał stronę GoWork aby sprawdzić pozytywne opinie. , Które jak sie okazało zostały napisane w bardzo krótkim czasie i w podobnym wydźwięku.

@Malarz

Z tej strony własciciel firmy. Nikogo nigdy nie oszukałem w swoim życiu i nie zamierzam oszukać, wszelkie oszczerstwa które są tutaj wypisywane są prawdopodobnie przez konkurencje, co już zgłosiłem administratorom serwisu oraz jak wrócę do Polski zgłoszę na policję z art 212 - zniesławienie jest karalne do roku więzienia, a nie będzie Was trudno namierzyć po adresie IP. Kontakt do mnie dostaje każda osoba z którą nawiąże współprace, nie podaję telefonu każdemu bo jakbym każdemu z kim wymieniam korespodencję podawać numer telefonu to nic innego bym w życiu nie robił tylko gadał przez telefon, szanujmy swój czas, po to jest e-mail zeby było wygodniej. Jeszcze raz powtarzam do każdego kto czyta te oszczerstwa - zostaniecie rozliczeni (wiem nawet która firma to prawdopodobnie robi, pozdrawiam Cie Marku!!!)

@Sławomir Kozbial

Drogi kolego tak się właśnie składa że rozmawiałem dziś z panem Sławomirem i poinformowałem go że ktoś się pod niego podszywa i (usunięte przez administratora) ludzi więc możesz się niedługo spodziewać wizyty policji. Pozdrawiam

@Malarz

Dlaczego tak uważasz , czy masz jakieś doświadczenie z tym pracodawcą ? Podaj konkrety.

@Malarz

Jak znalazłeś kontakt do pana Sławomira?

@AAA

W bardzo prosty sposób. Jeśli chcesz sprawdzić czyjąś działalność to wystarczy wpisać nazwę firmy a później owg. To jest rejestr wszystkich firm legalnie prowadzonych w Polsce. I tam zawsze jest podany kontakt do właściciela firmy. Pan właściciel był bardzo zdziwiony kiedy powiedziałem mu o całej sprawie. Ale ten kto umieścił to ogłoszenie w sprawie pracy w Norwegii jest już ścigany za inna sprawę w której podszywał się pod inna firmę więc to tylko kwestia czasu jak go złapią i posadzą...

@Malarz

Co Ty człowieku wygadujesz?? jak ja pracuje właśnie u Pana sławka zszedłem ze zmiany poprosił mnie bym sie odniósł do tego wszystkiego. jak ktoś nie wierzy moze zostawic email w odpowiedzi wysle zdjecia z pracy i mieszkania!!! nie wiem skad Ty numer znalazles do wlasciciela chyba nie do tego co trzeba, konkurencja? boli ze ktos sobie radzi?

Sebastian

Proszę o pilny kontakt pod numerem tel 690218544

Daniel

Poproszę o kontakt telefoniczny w miarę możliwości. +48533854715

Mateusz
@Sławomir Kozbial

Witam właśnie czekam na lotnisku na bilet od kilku dni brak kontaktu z Panem pieniadze na lot wysłane co dalej ?

Kandydat3

To po prostu wał na kasę i tyle pomijając już to że jutro miała się zacząć ta Magiczna praca. A dużo straciłeś?

Kandydat500

Jak tam z pracą? Coś się wyjaśniło?

@Kandydat500

To bubel, fikcyjna rezerwacja biletu lotniczego a tym samym naciągnięcie na kasę (1200zł). Uważać !!

Jestesmy właśnie na malowaniu z chłopakami w Norwegii, niedługo zjezdzamy do Polski do rodziny. jak ktos nie wierzy prosze podac tutaj emaila i telefon chetnie zrobie Wam zdjecia naszych prac co robimy i gdzie mieszkamy. Konkurencja jest bezczelna gdy tylko ktos oferuje lepsze warunki od innych to odrazu go proboje zniszczyc, szkoda ze administracja portalu nie reaguje, radze sprawdzic IP tych osob co pisza pewnie to ta sama osoba

@Paweł

Coś podejrzane że zjeżdżacie do rodzin po świętach

Detektyw
@Paweł

Ja bym bardzo chętnie te zdjęcia prosił. Bo jak Cię już posadzimy to sobie w ramkę oprawie...

Sebastian
@Detektyw

Proszę o kontakt tel

Daniel
@Detektyw

Poproszę o kontakt. Również tutaj nastąpiła prawdopodobnie ta sama sytuacja

Chcę wszystkich uczulić ! To (usunięte przez administratora) Proszę nie podawać żadnych danych oraz pod żadnym pozorem nie wykonywać przelewu pieniędzy na rzekomą rewerację biletu lotniczego !! Taka rezerwacji w biurze podróży nie istnieje ! Ba numer konta bankowego nie jest z biura podróży. Rozmawiałam z Panią, która prowadzi biuro podróży, w którym rzekomo mamy opłacić bilet lotniczy. Proszę nie dajcie się nabić w butelkę. Wszystko, umowa i bilet lotniczy, muszę przyznać wygląda bardzo realistycznie natomiast bańka mydlana szybko pęka.

Kandydat200
@Kandydat

Witaj jeśli to prawda mogę Ci podac namiary na mojego prawnika jesli będziesz chciał.

@Kandydat200

Poproszę ;) ale jestem conajmniej 8 osobą, która dzwoniła do biura podróży w tej sprawy także tak...;)

Ehhh
@Kandydat

Ja ponoć byłem dziesiąty :)

niestety

tak właśnie jest

Kandydat006
@Kandydat

Dzięki, jakbyś potrzebował Prawnika do pisz śmiało.

Kandydat25

Dziwna ta praca

wszystko dobrze jak piszesz email ale jesli chcesz nr tel zeby lepiej i szybciej sie kontaktowac to juz cisza

MALARZ

CZYLI CO z ta praca w norwegi (usunięte przez administratora)

Kandydat2

Dokładnie trzymajcie się wszyscy i uważnie sprawdzajcie Pracodawców a w szczególności czy firma w ogóle istnienie i czy ma chociaż nr telefonu do siebie.

@Kandydat2

Gość założył konto w grudniu 2022, z tego okresu też są tutaj pierwsze pozytywne komentarze. Śmierdzi na kilometr.

Kandydat2

Masakra człowiek myśli że znalazł w końcu pracę i zarobi na Chleb a nawet wtedy ktoś musi dać mu po (usunięte przez administratora)

@Kandydat2

Dokładnie tak, ciężkie czasy i człowiek już myśli że wyjdzie na prostą a okazuje się, że być może jeszcze w większe (usunięte przez administratora) wpadnie. Uważajcie na siebie i sprawdzajcie wszystkie oferty z każdej możliwej strony.

Tak mam to samo spostrzeżenie jaka firma nie podaje swojego numeru telefonu ?? Przecież to podstawa dla rekrutującego aby pozozmawiać z potencjalnym pracownikiem !!! Boże drogi co za czasy, że człowiek musi uważać na każdym kroku a im bardziej będziemy uczciwi i ufający tym bardziej dostaniemy po (usunięte przez administratora) Człowieku proszę, nie rób ludziom krzywdy w tych i tak bardzo ciężkich czasach. Odwołuje się do Twojego sumienia - proszę wycofaj swoją ofertę.

Darek

Wielka lipa, według mnie chodzi o wyciągnięcie danych osobowych i kasy. Brak adresu e-mail i telefonu, firma ma siedzibę fikcyjną, proszę uważać, opinie pozytywne najprawdopodobniej wysłane przez znajomych.Prosze uważać.

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Koźbiał - Żyrardów

• Jak się pracuje w Sławomir Koźbiał?

Zobacz opinie na temat firmy Sławomir Koźbiał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sławomir Koźbiał?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sławomir Koźbiał
  • Sienkiewicza 1A lok. 6A