Opinie o Prywatna Praktyka Lekarska Joanna Perłowska w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prywatna Praktyka Lekarska Joanna Perłowska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prywatna Praktyka Lekarska Joanna Perłowska o rekrutacji.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prywatna Praktyka Lekarska Joanna Perłowska w Białystok

Pacjent

Nie polecam z całego serca. Lekarz bardzo opryskliwa nie słucha pacjenta. Pozjadała wszystkie rozumy. Uważajcie na nią obecnie przyjmuje na Bema.

Nie polecam! Byłam z dwójką małych dzieci. Zero zainteresowania że strony tej Pani. Otrzymaliśmy jedynie niemiłe komentarze w naszym kierunku. Syn był chory i niestety nie otrzymaliśmy żadnej porady, żadnych zaleceń. Powinna pracować w prosektorium a nie z dziećmi.

Teresa
@Anna

Trzeba powiedzieć, że to dość drastyczna opinia. No ale oczywiście trzeba uszanować Twoje zdanie. A możesz mi mimo wszystko powiedzieć, w czym konkretnie specjalizuje się Pani Doktor? Szukałam w sieci takich informacji, ale coś nie mogę znaleźć.

Czy doktor przyjmuje na staż studentów medycyny?

Mały pacjent

Nie polecam.. Dr opryskliwa, brak zainteresowania " małym pacjentem". Odmawia wizyt domowych. Brak podstawowej wiedzy. Musi się jeszcze wiele nauczyć szkoda że na naszych dzieciach.... Porażka

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Prywatna Praktyka Lekarska Joanna Perłowska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
KB

W bodajże 2016/2017 roku 3 razy pod rząd w okresie letnim przechodziłam zapalenie gardła, anginę (Dodam, iż ta przypadłość bardzo często dopadała mnie w dzieciństwie, gdzie inna dr kierowała mnie na szczepienie i na kilka lat miałam spokój). Kończąc jeden antybiotyk gardło chorowało ponownie. Po trzecim antybiotyku udałam się do dr Perłowskiej w celu rozmowy o szczepionce, bądź wymaz z gardła. Byłam juz osoba dorosłą pracującą, więc przy gorączce ponad 38.5 stopni w dzień, a wieczorem 39.8 prośba o zwolnienie lekarskie wydała mi się naturalną, tym bardziej, że pracowałam fizycznie w fabryce. Dr zapytała: przyszłaś tu po zwolnienie? Po czym wymaz zrobiła, ale z wyrzutami. Do tego wszystkiego miałam wieloletni trądzik, wypadanie włosów. Gdy otrzymaliśmy wynik powiedziała, aby zgłosić się przy kolejnym zapaleniu - wtedy dostanę antybiotyk na wykrytego gronkowca złocistego. Lata mijały, ja nie chorowałam na anginę tylko ew. przeziębienia. Najgorsze przyszło w 2020 roku, kiedy zostałam skierowana na zabieg ginekologiczny i okazało się, że ten gronkowiec dalej przebywa w moim organizmie! Po antybiotyku, który dostałam przed zabiegiem (warto dodać, że zabieg musiałam mieć odłożony z tego powodu) zniknął mi trądzik a wypadanie włosów również ustąpiło. Mam żal do Pani dr za słowa, które skierowała w moją osobę i że nie zrobiła nic w kierunku leczenia niechcianego gościa. Nie polecam.

Magdalena

Bardzo wybiurczo w pośpiechu i bez zainteresowania pacjentem. Szablonowo. Diagnoza powierzchowna, żadnych szczegółów, przez co wywiązały się kolejne kłopoty. Przykro, nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Prywatna Praktyka Lekarska Joanna Perłowska - Białystok

• Jak się pracuje w Prywatna Praktyka Lekarska Joanna Perłowska?

Zobacz opinie na temat firmy Prywatna Praktyka Lekarska Joanna Perłowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prywatna Praktyka Lekarska Joanna Perłowska?

Prywatna Praktyka Lekarska Joanna Perłowska
  • Krasnoludków 57