Zakład Opieki Leczniczej

Sieradz

Opinie o Zakład Opieki Leczniczej

Słowa kojarzące się z Zakład Opieki Leczniczej (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .jak wyzej Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję Najbardziej podobało mi się w Zakład Opieki Leczniczej:cięzka ale dajaca satysfakcje praca Najbardziej nie podobało mi się w Zakład Opieki Leczniczej:stosunek niektorych pielegniarek do reszty personelu

Zostaw opinię o Zakład Opieki Leczniczej - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Opieki Leczniczej