counter
1 1 18 5 1
Ciekawy Nowy wpis

@sylwia Może dowiemy się coś więcej do tej krótkiej opinii? Chyba, że to konkurencja inspirowała.

sylwia Nowy wpis

Nie polecam znajomi odradzili

anonymous Nowy wpis

Siedze tak sobie teraz i czytam opinie - ta firma nie powinna istniec. Zwykli naciagacze .

66barbara Nowy wpis

Jednak warto czasami zapoznac sie z opiniami klijentów -- dziękuje wszystkim za opinie i bede omijała ta firme z daleka.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

RENE

Witam tez miałem podobna sytuacje z faktura - zwykli osz.......i nierzetelna firma. ODRADZAM

Zbynio

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą jedynie klienci. Czy tak dobrze się pracuje i dlatego nikt nie pisze?

Krzysztof

Firma skasowała grubą kasę za klimatyzacje i nie chce wystawić FV Nie odpowiada na SMS, telefony itp. Nie polecam!

stefan

Chciałem zamówic w tej firmie klimatyzacje , ale skoro ludzie tak pisza to musi byc coś w tym prawdy. Dziekuje za informacje od innych i rezygnuję z usług tej firmy. Wole u kogos innego zamówic niz pózniej miec problemy.

SONIA

Zgadzam się z opinia innych - Zwykli naciągacze, zero kontaktu unikaja i nieodbieraja telefonu. ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM

ala

Zwykli naciągacze - tez zostałam ZROBIONA przez ta firme. ODRADZAM --- NIGDY WIĘCEJ

KPL

Proszę nie dać sie oszukać a najlepiej UNIKAC TEJ FIRMY.

Jola

Uwaga ostrzegam!!!lMam nadzieje ze lada chwila odpowiednie urzedy zawitaja .

Leon

Popieram wszystkie te wpisy - sam zostałem naciągnięty i oszukany.

CHARY

Co za firma skoro nawet numer telefonu nigdzie nie jest podany.Napewno tak jak tu pisza niektórzy firma KOGUCIK . ODRADZAM

ewa

Trzeba to zgłościc do odpowiedniego urzedu - niech sie zainteresuję ta firma. Nie dajcie sie nabrać .

remi

Właśnie teraz też zadzwonił do mnie znajomy i odradził mnie ta firme.Więc rezygnuje i odradzam innym.Próbowałem tez sie dodzwonic i tak jak inni pisza zero kontaktu.

kasia

Nie poradzam tej firmy - wogóle nierzetelni i zero kontaktu. Skasuja swoje a póżniej unikają kontaktu.

zwykli oszusci zrobili połowę roboty i nie odbieraja telefonów.Przestrzegam innych przed ta firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Klima-Tech Janina Kufieta - Rybnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad