Fever

Czeladź

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 41 ocen.

Opinie o Fever

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fever

Wika

Pracowałam w tej firmie przez rok i było ok. Wypłata na czas, premie do wyrobienia, rozmowa z szefem bez zastrzeżeń. Jest nacisk na sprzedaż ale w końcu to handel więc trzeba sprzedawać. Ja polecam chociaż sama zaczynam prace w innej branży ;)

anonim

(usunięte przez administratora)

kasik

Kaska to dalej kierowniczka stoisk jest pani. Aga?

Kaśka
@kasik 24.02.2017 13:08
Kaska to dalej kierowniczka stoisk jest pani. Aga?

Ostatnie dwie kierowniczki to Agnieszki. Obecna również .

Jakomo

Pracowałam ponad rok. Szefostwo w porządku, miła atmosfera w pracy, spore wymagania jeśli chodzi o obsługę. Trzeba realizować targety jest ciśnienie na to. Wynagrodzenia w terminie, można wyrobić premie. Polecam.

RENATA

Pracę w tej firmie wspominam bardzo pozytywnie. Miła atmosfera dobry zgrany zespół na który zawsze można liczyć w trudnych sytuacjach. Szef jako osoba konkretny,uczciwy,miły, uśmiechnięty o cokolwiek się go nie poprosiło to było to zrobione mimo ,że ma trochę na głowie. Wypłata na czas,premie sprawiedliwie dzielone.Pracę polecam tym który szukają dobrej atmosfery i dobrego kontaktu z szefostwem.Jest to moja piąta w handlu ale na pewno długo zostanie mi w pamięci.

Jak

W tym momencie jest najlepiej odkąd założyli firmę

Justyna

Hej. Ogólnie pracowałam w tej firmie jakis czas temu przez dwa lata. Mielismy zgraną ekipę i spoko kierowniczkę. Z szefem tez mozna bylo sie pośmiać, porozmawiać jak z normalnym człowiekiem bo tez nim jest. Niewiem ile sie zmieniło w firmue bo nie pracuje tam juz 3 lata, jednak tamten czas dobrze wspominam. Zarobki tez ok

Gosiarek

a ja myślę ,ze warto spróbować ,dlaczego od razu się zniechęcać. Nie ma idealnego szefa a jeżeli kierowniczka jest ok to dobrze z nią pogadać o tym co się dzieje zamiast oczerniać szefa . Praca z młodym zespołem nie zawsze jest łatwa bo niestety wielu - lecz nie wszyscy - traktują pracę jako przerywnik w imprezie .Jeżeli ktoś się utrzymuje sam ,moim zdaniem , bardziej szanuje pracę . Generalnie znam te firmę i nie wiem skąd te pomówienia dla szefa ? Może i jest trudnym człowiekiem lecz nie wszyscy są idealni. A warunki pracy i płacy zawsze warto dyskutować a nie tryskać jadem.

anonim

(usunięte przez administratora)

Maegline

Praca sama w sobie nie jest zła. Jeśli trafisz na fajnych współpracowników to prawie nie ma na co narzekać. Dla młodych osób chcących połączyć naukę z pracą zarobki są bardzo przyzwoite ale nie liczylabym na prowadzenie życia towarzyskiego (jeśli chodzi o pracę na stoiskach). Jedyną osobą, ktorej zależy na pozytywnej atmosferze pracy, jest kierowniczka. Szefowa w kontaktach telefonicznych tez jest bardzo przyjemna.(usunięte przez administratora) niepolecam pracy dla niego osobom bez dystansu do pracy. Jeśli dasz sobie wejść na głowę to cie zajadą a ta praca nie jest warta poświęceń. ((usunięte przez administratora) jeśli masz poczucie, że pracujesz dobrze to szefem nie ma się co przejmować, (usunięte przez administratora) Jedyną nagrodą za dobrze wykonaną pracę jest pochwała kierowniczki i chyba tylko dzięki niej ktokolwiek tam wytrzymuje :)

Zostaw opinię o Fever - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fever