HEATEC

Sosnowiec

Opinie o HEATEC

cer
użytkownik zarejestrowany

to trochę dziwne firma działa a tutaj taka cisza, szkoda. Wchodzi tu ktoś od czasu do czasu od nich? Pytam bo interesuje mnie kilka informacji na ich temat, dajcie proszę znać zostawię jakiś kontakt do mnie

PIEKARZ

FIRMA MAŁA ALE GODNA POLECENIA . MONTOWALI MI KLIME I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY POLECAM

Ludzie może i fajni, ale firma do kitu. Siedziba firmy w piwnicy bloku. Jak klient przychodzi to nie ma gdzie rozmawiać. Najwięcej miejsca jest w przedpokoju. Firma zajmuje się montażem i serwisem klimatyzacji, a nie ma zainstalowanej klimatyzacji w pomieszczeniach. Ludzie popracuje z 2 lub 3 lata i odchodzą (wiadomo KASA)! Nie polecam!!!

Paweł

Bardzo dobra firma, normalni ludzie. Bez wyścigu szczurów.

papa smurf

Firma OK.

użytkownik zarejestrowany

fajowsko - ludzie super

Zostaw opinię o HEATEC - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HEATEC