Opinie o Tomasz Kłos QS Exchanges w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tomasz Kłos QS Exchanges. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tomasz Kłos QS Exchanges na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Kłos QS Exchanges w Wrocław

Vitalii

Dzień dobry .Sprzedałem 1500 grywien ,pan mi nawet nie powiedział ile to będzie złotych .Chciałem odrazu zrezygnować ,ale Pan powiedział ze już nic nie może zrobić .Jak mazemy załatwić sytuacje ?

Urszula

Są tu może osoby, które wiedzą coś o pracy w QS? Chciałabym poznać szczegóły odnośnie warunków pracy. Jakie wymagania trzeba spełnić, żeby przyjęli Cię do firmy?

@Urszula

aliorek

5zl znizki - dziekuje!

Krystyna

Najpierw mi zaproponowano wymiane na zamowienie. Zalozylam pieniadze. Po godzinie telefon a wlasciwie sms, ze niestety nieaktualne. Stracilam tylko czas.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Tomasz Kłos QS Exchanges na stanowisko Kierowca z kat. D? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Klient 11 styczen

Dziekuje za znizke 5 zl

Max_scorpio

Promocja 5zloty za 5. Dziekuje

Jakie trzeba mieć doświadczenie ,aby pracować w kantorze? Czy to ciężka praca ?

@Marek

(usunięte przez administratora) Szkolenie wymagane ustawa Zasw. Od lekarza medycyny pracy Dodatkowo najlepiej Znajomosc jezyka angielskiego Obsluga komputera w stopniu srednim Pelne skupienie podczas wykonywania transakcji Z doswiadczenia 17-letniego powiem, ze to praca nie dla kazdego. Trzeba byc skrupulatnym, zorganizowanym i z nastawieniem do poszerzania wiedzy lub powtarzania jej okresowo.

Czuje sie oszukana wymieniajac w kantorze 100 euro, dostajac za to w kantorze 320 zl. Pani w kasie nawet nie raczyla odpowiedziec na moje pytanie Ile dostane pieniedzy, w chamski sposob podala mi je, po przeliczeniu, nie odchodzac od kasy natychmiast zazadalam zwrotu, ktorego nie chciala zrobic! Nie polecam!!!

@Ewa

Pani Ewo, Bardzo mi przykro, ze spotkała Panią taka sytuacja - uprzejmie proszę udać się do placówki - z paragonem lub bez i zostanie Pani przekazany zwrot lub inne zaproponiwane przez Pania rozwiazanie. Pozdrawiam Krzysztof

natalia

tragedia. Wprowadzaja w blad. Chcialam polubownie zaltwic sprawe skladac reklamacje zostalam wysmiana odeslano mnoe do okulisty. W poniedzialek udam sie do rzecznika praw konsumenta.

@natalia

Pani Natalio, Bardzo mi przykro, ze spotkała Panią taka sytuacja - uprzejmie proszę udać się do placówki - z paragonem lub bez i zostanie Pani przekazany zwrot. Proszę także o podanie imienia kasjera. Krzysztof

basia

niskie kursy, wymienilam 100funtow. napisalam reklamacje na miejsu, jak mowila kasjerka i odzyskalam pieniadze, zawsze tam kupowalam walute - od jakichs 3 lat - tym razem wzielo mnie na sprzedaz waluty i bylabym stratna, ale gotowke mi oddano. kasjerka prosila by napisac recznie notatke z prosba o zwrot i po dwoch minutach transakcje mi cofnela

@basia

basia

aa, zapomnialabym dodac. jeden z niewielu kantorow ktory sprzedaje bulgarskie pieniadze. za to duzy plus, bo inny kantor w rynku z ta waluta ma kilometrowe kolejki ! za kursy skupu duzy minus. ogolna opinia - jak kupic walute to kurs bardzo ok, jak sprzedac to nie. podejrzewam ze oni chyba glownie sprzedaja nie kupuja bo ceny nie sa konkurencyjne w sprzedazy. warto kupowac, nie warto sprzedawac. 4/5

@basia

Nicky

Been there during my stay in Europe Bad rate for sell and quite good for buy. I need to ask about price twice cause cashier lady had big problems with english language. Askfor vip card which gives you way better rate for sale!

@Nicky

Adam woytek

Maja tam duzo egzotykow typu turcja czy bulgaria dlatego kupuje tam walute gdzie indziej nie maja od reki. Nie ma kolejek jak w rynku. Ceny kupna niekonkurencyjne wcale za to sprzedaz bardzo dobra

@Adam woytek

Koeegao

Pracowalem tam kilka miesiecy Ogolnie praca lekka i przyjemna bo przez cala zmiane mozna sie lampic w ekran monitora. Musisz negocjowac kursy bo Klienci albo stali z gory przychodza po walute albo jakies nieogary co maja problemy z czytaniem albo nie patrza na tablice i pozniej pretensje ze kurs za niski.Takich ludzi nalezy unikac i najlepiej odmawiac transakcji!!! Pretensje pozniej do kasjera zamiast do siebie. Glupiomadrych unikajcie. Plusy: 3 dni w tygodniu praca placa jako caly etat Kursy prawem wymagane za free Minusy Kiepska zaloga, atmosfera rywalizacji niz raczej kolezenstwa Ciagle wysylanie e mail nawet jak sie wychodzi do toalety! Dla studenta lub kogos kto nie ma czasu pracowac 5 dni w tygodniu. Zarobki jak na te branze -srednie.

@Koeegao

Dziekujemy za opinie. Zyczymy powodzenia w dalszej karierze.

@Koeegao

Dziekujemy za opinie. Zyczymy powodzenia w dalszej karierze.

Darko

Kantor QS przy Oławskiej to przykład ewidentnego naciągania spieszących się klientów oraz nieświadomych turystów. Kurs zakupu walut o ok 1 zł niższy niż rynkowy. Na tablicy podają kurs rynkowy, a obok małą niewidoczną czcionką adnotacja że dotyczy transakcji hurtowych powyżej 8 tys. Eur !!! Przestrzegam wszystkich przed zawieraniem transakcji w tym kantorze a właścicielowi życzę jak najszybszego upadku tego oszukańczego biznesu który prowadzi

@Darko

Szanowny Panie Mam na imię Krzysztof i jestem kierownikiem w QS EXCHANGES Bardzo mi przykro, ze miał Pan tak niemiłe doświadczenia z kasjerem i z przebiegiem transakcji. Proszę o udanie się do punktu, w którym Pan wymienił walutę - z paragonem lub bez - rozwiążemy sprawę całkowicie tak by była Pan w pełni usatysfakcjonowany. Pozdrawiam serdecznie

Darek

Uwaga, (usunięte przez administratora) 3,16zł za 1 EUR przy kursie rynkowym 4,28zł! Mimo podanych na tablicy cen skupu (4,18zł/EUR), przypominających te, które znajdziecie w pobliskich kantorach nie informują o fakcie, że cena dotyczy wyłącznie transakcji powyżej 8000 złotych. Tak, 8 TYSIĘCY! Wszystko poniżej traktują jako "małą kwotę" i płacą ponad złotówkę mniej! Pracownik kłamie, że informacja jest widoczna, a tak naprawdę jest jedynie małą czcionką pod nazwą waluty napisane, że wyłączają z tego bilon (jeszcze zrozumiałe) i "suma Moje sugestie dla Tomasz Kłos QS Exchanges: PRZESTAŃCIE OSZUKIWAĆ LUDZI!

Tracer wroclaw
@Darek

Trzeba byc tlukiem kartoflanym by w dobie kantorow internetowych czy duzej konkurencji miejskiej zalic sie w necie ze sie dostalo slaby kurs. Imbecyli nie sieja i jesli ktos dostaje kurs slabszy od innych o kiladziesiat % to znaczy ze jest albo uposledzony i powinno sie go zamknac w domu by nie robil sobie krzywdy albo po prostu ma sie problemy z czytaniem ze zrozumieniem na poziomie klas 1-3. Rynek sam wykonczy”prywaciarzy” we wroclawiu, krakowie, gdansku jak tacy jak wy zaczna sie zachowywac normalnie jak zwyczajny czlowiek ( tak, normalnie!!!!) i czytac lub pytac o kursy, a nie niczym stadow baranow co bezmyslnie dokonuje transakcji a pozniej beeeczy w internecie. Kompletnie nie zal mi takich ludzi

@Darek

Szanowny Panie Mam na imię Krzysztof i jestem kierownikiem w QS EXCHANGES Bardzo mi przykro, ze miał Pan tak niemiłe doświadczenia z kasjerem i z przebiegiem transakcji. Proszę o udanie się do punktu, w którym Pani wymieniła walutę - z paragonem lub bez - rozwiążemy sprawę całkowicie tak by była Pan w pełni usatysfakcjonowany. Pozdrawiam serdecznie

Ewela

Brak poprostu słów.. jak osoby wyżej piszą Tak i reszta ludzi jest właśnie oszukiwana, jak można nie informować klientów A jak dla mnie nawet wprowadzać w błąd!!! Jak to się mówi pisze jak byk cena sprzedazy A po odejściu z okienka orientujesz się że dali inny kurs na którym ktoś jest stratny.. Jak to się mówi karma wraca i tego życzę właśnie właścicielowi!!!!

Ewel

BUSINESS ADRESS UL. SZEWSKA 6/7 50-053 WROCLAW BE AWARE OF THIEVES!!! (usunięte przez administratora)!!!

Tracer wroclaw

Ewel
@Tracer wroclaw

Ja na glos przy podawaniu $100 powiedzialam “ o dolar tylko 3.71, ale jakos pani nie uswiadomila mnie ze to tylko powyzej $8000” OSZUSCI!!! Ciekawe jak dlugo pociagna! To co czlowiek z siebie wydaje zawsze do niego wraca, powodzenia!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Kłos QS Exchanges - Wrocław

• Jak się pracuje w Tomasz Kłos QS Exchanges?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Kłos QS Exchanges tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Kłos QS Exchanges?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tomasz Kłos QS Exchanges
4.4/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Kazimierska 23 lok. 15
    51-657 Wrocław