Opinie o Tomasz Kłos QS Exchanges w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tomasz Kłos QS Exchanges. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tomasz Kłos QS Exchanges na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Kłos QS Exchanges w Wrocław

Ula

Kurs funta 5.10 zł a facet wymienił mi za 4.15zł. Jak powiedziałam, że chce zrezygnować z wymiany to mi powiedział, że już za późno na zmianę decyzji. Po czym dał mi 50 zł mniej niż powinien. Jak mu zwróciłam uwagę to z niechęcią przeprosił i dodał 50 zł. (usunięte przez administratora)

M. Kuczynska Nowy wpis

Przyjechalam po odbior waluty specjalnie na godzine 7:30, ale musialam czekac 15 minut zanim ochrona otworzy punkt. Poza tym dostalam znizke wiec jak ogolnie polecam. Pani, ktora mnie obslugiwala miala w rece krzyzyk:)))

Gaba Nowy wpis

dzień dobry. ja myślałam, że to jest kantor a pojawiły się zapytania o kierowców autobusów. Jest kilka działalności w jednej? Chciałam się tylko dowiedzieć czy kasjerzy walutowi są przyjmowani, bo mam doświadczenie i porównałabym sobie warunki.

Mariam Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Zmienia się w innym toku, nie dlatego, że jest napisane na drzwiach i szybie okna. Nie chce zwrócić pieniędzy. Nie wychodzę z kasy, ale nie chcę zwracać pieniędzy. Wezwaliśmy policję

Podwyżki zrobili w kraju, ile tam teraz wyciągacie, o ile wpłynęło to w jakikolwiek sposób na te zarobki u nich tutaj? A tak wszedłem naprawdę, bo jak szukałem ogłoszeń to mi wyskoczyło, że potrzebują kierowcy kat. D z czerwca i nie było nawet widełek wskazanych, więc nawet zorientować się nie idzie zbytnio.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Tomasz Kłos QS Exchanges na stanowisko Kierowca z kat. D? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Krusza

Czy dostanę tutaj bułgarskiego lewa? Pozdrawiam Krystyna

Dowiem się czegoś o pracy w kantorze? Bo widzę że klienci przejęli forum, a kandydatom nie ma kto odpisać :/ jest tutaj stały skład w takim razie czy o co chodzi? Ile jest zmian i ludzi pracujących tutaj? Czy raczej często się widzi te same twarze na obsłudze klienta?

Grzegorz

Az 16 godzin czekalem na realizacje zamowienia, ale udalo sie. Kurs taki jak rano, wiec korzystniejszy o 2 grosze, o co sie obawialem. Znizka 5 zl takze w porzadku.

Klient

Rzeczywisty kurs wymiany różni się o złotówkę od kursu prezentowanego na tablicy. Po wydaniu paragonu brak realizacji zwrotów. Zwykłe naciąganie i okłamywanie klienta przez nienależyte informowanie o cenie sprzedaży. Oczywiście, sprzedawca też nic nie mówi na ten temat. Dałem się naciągnąć na 70 zł i stanowczo odradzam jakiekolwiek transakcje w tym kantorze, czy raczej cinkciarskiej budzie. Sprawa oczywiście zgłoszona do Inspektoratu.

Sylwia S.
@Klient

Tez tak mialam, ale napisalam na miejscu reklamacje i mi zwrocono gotowke. Polecam tak to rozegrac

Mirka

Czy pracownicy kantoru mają tu jakiś system zmianowy? I czy jest w miarę elastycznie? Poszukuję pracy, ale właśnie zależy mi na elastycznym grafiku. Tak po nowym roku bym chciała się gdzieś zatrudnic, może wiecie czy w najbliższym czasie będą tu jakieś nowe przyjęcia?

Po ile sa kuny chorwackie

Po jakiej cenie moge zakupic kuny chorwackie?

Niepotrzebny już kierowca Kat. D? Trzy miesiące temu niby coś jest napisane, że wygasło ogłoszenie, ale no sobie pomyślałem, wejdę spytam się =) Nadal jak wtedy akceptują ludzi z orzeczeniem ogólnie? Każda grupa może pracować czy wykluczają któryś stopień?

Bozena Ch.

duzo walut, ale najwazniejszej dla mnie nie bylo. Jest opcja zamowienia i ze znizka za pozytywne opienie, z czego skorzystac nie omieszkalam. Czekam na dostawe dzis godz. 17:30

Anton

Kantor QS przy ul. Szewska 72 - (usunięte przez administratora) Kurs zakupu walut o ok 1.2 zł niższy niż rynkowy. Jak powiedziałam, że chce zrezygnować z wymiany to mi powiedział, że już za późno na zmianę decyzji. Na tablicy podają kurs rynkowy, a obok małą niewidoczną czcionką adnotacja że dotyczy transakcji hurtowych powyżej 8 tys. napisalam reklamacje na miejsu. Nie polecam

Jest tu info o jakiejś "pani z okienka", czyli zakładam, że zatrudniają ;) W kantorze już pracowałam przez krótki czas i teraz się przeprowadzam, więc fajnie byłoby się przyjąć. Tylko pytanie czy grafik pracy są w stanie podpasować do pracownika? Są czasem dni gdzie wolałabym na popołudnia pracować. Nie byłoby z tym problemu? I może jednak znacie stawki?

mar

hi, can I buy sterlings here? what is a price today

Waldek kowalczyk

Dziekuje za zalatwienie sprawy. Dostalem korony po lepszym kursie, pozdrowienia

Niekompletne zamowienie dojazd

Dzien dobry, dzisiaj otrzymalem niekompletne zamowienie z dojazdem. Nie mam koron szwedzkich. Chcialem sie dowiedziec czy to bedzie z dojazdem czy jak sie kontaktowac, bo Pani na okienku powiedziala, gdy wrocilem ze gotowka zostala pobrana za jedynie czesc transkcji, prawda to, ale z uwagi na dobry kurs korony szwedzkiej chcialbym ja kupic po dzisiejszym kursie ale w dniu jutrzejszym. Waldek K.

mozna i trzeba negocjowac

jak zawsze negocjuje bo bez tego slabo stoi cena, glownie sprzedaje tutaj ze wzgledu na brak kolejek jak w rynku. nieliczny kantor z ukrainska waluta i z opcja dojazdu. kaz. waldczak

Ula

kazimierz szewska

Dziękuję. Wszystko prawidłowo i rabat 5 złotych.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Kłos QS Exchanges - Wrocław

• Jak się pracuje w Tomasz Kłos QS Exchanges?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Kłos QS Exchanges tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Kłos QS Exchanges?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tomasz Kłos QS Exchanges
4.4/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Kazimierska 23 lok. 15
    51-657 Wrocław