Opinie o Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri II w Pyrzowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri II. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri II o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri II w Pyrzowice

aaa Nowy wpis

Koledzy kierowcy a teraz ktoś jest tu zatrudniony. Znalazłem info że szukali kierowców kat. B na trasach międzynarodowych z atrakcyjnym wynagrodzeniem i premią nawet, a tu czytam o minimalnej krajowej. Cięzko mi idzie znalezienie czegoś konkretnego, mam nadzieje że coś lepiej jest w tym roku. Pzdr

Max Nowy wpis

Jak wygląda praca w tej firmie? Jakie zmiany i jakie ubezpieczenie i co należałoby do moich obowiązków? Zastanawiam się nad pracą u nich.

Ilona Nowy wpis

A poza tą osobą w firmie, to atmosfera i komunikacja z innymi też taka ciężka? Hmm...to kierowca ile godzin w trasie jest skoro realizuje dwie zmiany? Weekendy przynajmniej są wolne?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri II? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri II? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Radosław

Widzę że ciągle szukają kierowcy... pracowałem tam pół roku temu I szczerze nie polecam , wszystkie warunki pracy na przysłowiową gębę , praca za najniższą krajową , pracujesz po 10-16 godzin (usunięte przez administratora). Po przeliczeniu twoich godzin pracy wychodzi że powinieneś dostać 2 razy taką wypłatę jaką masz na umowie. (usunięte przez administratora)

Driver
@Radosław

Szukają frajerów a nie kierowców, proste.

Driver

Szukają frajerów

Barbara
@Radosław

Hmm, czyli jak podpisujesz umowe o prace to oprocz nazwy firmy i kwoty nie ma zadnych warunkow pracy, tak mam to rozumiec? Nie bardzo do mnie dociera fakt ze ktos sie zgadza na prace 16h dziennie bez wyplaty kasy za ta prace. Czy ktos moze to potwierdzic, bo dla mnie to mało wiarygodne ?

Radosław
@Barbara

Umowa jest tak skonstruowana ze każdy jej zapis jest praktycznie nie jasny do końca. Mówimy tutaj np 8h pracy. Masz punkt w Krakowie i jedziesz tam na kilka innych rozładunkow w tym czasie mija ci 8h a 2 h masz do domu i te 2h które wracasz już nie masz płacone. W innych firmach cały okres w samochodzie jest uwzgledniany ale nie tutaj. Jak ktoś lubi mieć płacone za 8h ale jeździć 10-15 to jego życie i czas.

Renata
@Radosław

Kurcze to naprawdę niekorzystnie dla kierowcy w takim razie. Ale gdyby była sytuacja, że taki rozładunek by trwał powiedzmy 5 godzin np no i czas dojazdu 2 (w sumie 7) no to udałoby się z tego ósemkę zgrać czy nie bardzo?

Ktoś
@Radosław

Czy można prosić namiary do Ciebie. Chciałbym się coś więcej dowiedziec

Vektor
@Radosław

@Radosław A co na to PIP i skarbówka? A tak w ogóle to prowadzą ewidencję czasu pracy?

Jaka jest umowa w firmie Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri II? Wiecie, czy jako Kierowca Międzynarodowy zatrudniają na umowę zlecenie?

Wujekdobrarada

Kolego poszukaj innej firmy.

Renata
@Wujekdobrarada

Odradzasz na bazie jakiegoś niedawnego doświadczenia czy sprzed miesięcy / lat? Pytam bo zastanawiam się jak to aktualnie wygląda wobec tego co kiedyś tu pisali

Przemek

Polecam, pozdrawiam Pana prezesa, Pana Jarka, akwarium cale i mechanikow.

pablo

nie polecam

Xx
@pablo

Witam Pablo powiedz coś więcej

Łucja
@Xx

No właśnie, @Pablo. https://perivipservice.pl/kariera/ - zobacz, Peri szuka właśnie kierowców. Możesz napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia tam? z góry wielkie dzięki.

@Łucja

Firma (usunięte przez administratora)spedytorzy wykorzystują kierowców na maxa . Właściciel niby wporzatku a (usunięte przez administratora) na pieniądzach jak się da . Nie polecam. (usunięte przez administratora) mało powiedziane.

Co wchodzi w socjal Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri II?

Kierowca

Socjal? Dobre ???? Delegacje służbowe Nadgodziny Diety Proszę o wszystko pytać

Steven

Dziwi mnie jedno, skoro wszystko jest na nie to po co tu pracujesz? Firma dobra może nie jest idealnie ale nie nie narzekam!

Kierowca VIP

Umowa na najniższą krajową (usunięte przez administratora) Brak delegacji wyjazdowych Brak poleceń wyjazdów służbowych (usunięte przez administratora) Nie ma czegoś takiego jak nadgodziny (usunięte przez administratora) Emerytura najnizsza w kraju Ogólnie to firma (usunięte przez administratora)dzięki panom z kierownictwa, sam szef osobiście jest bardzo dobry, wyrozumiały, kierownicy to tragedia w relacjach, liczy się tylko pieniądz a nie człowiek, szef nie ma pojęcia o błędach kierowniczych i wykorzystywaniu kierowców, chociaż jak kasa się zgadza to jest ok a gdy brakuje to wtedy szukają komu zabrać żeby zaoszczędzić a nie normalnego poszukać nowych, dodatkowych klientów dla zysku, (usunięte przez administratora) niż ruszyć głową i popracować, fałsz i obłuda, brak szacunku do pracowników, kolesiostwo a kierownictwo nie ma pojęcia ani wykształcenia w tym kierunku. (usunięte przez administratora)

Kcf

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Sznować pracowników i doceniać że są na każde zawołanie

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri II - Pyrzowice

• Jak się pracuje w Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri II?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri Piotr Koczy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Peri II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Wolności 18
    42-625 Pyrzowice