Lash Queen Stylizacja Rzęs Michalina Książek

Opinie o Lash Queen Stylizacja Rzęs Michalina Książek

Gosia - Gdynia

Umówiłam się na wizytę z Panią Michaliną przez booksy z miesięcznym wyprzedzeniem, na wczoraj (9.11 godz. 12:45) z uwagi na: 1. zaplanowany urlop 2. jestem z Gdyni i wiedziałam, że będę w tym dniu jechała do rodziców. Środę przed godziną 23:00 dostałam SMS czy mogę być jutro na 8:15 (totalny brak taktu). Od czwartku zaczęły się telefony i SMSy, że w piątek nie zostanę przyjęta i że mam w innym terminie przyjechać. Gdzie Gdynia a gdzie Lębork, to nie jest 10 min drogi.... Ostatecznie zostałam postawiona przed faktem, że ostatecznie mogę zostać przyjęta o 15:00 gdzie o 17:00 odbieram dziecko ze żłobka (w Gdyni), albo w sobotę. Mając ściśle zaplanowany terminarz zostałam poinformowana, że albo sobota albo wcale... Musiałam przetransformować swoje plany na sobotę i napisałam, że będę mogła być jeśli dobrze pójdzie może 12.30 ale bardziej prawdopodobne jest, że będzie to 13:00. Jechałam bezpośrednio z Gdyni po spotkaniu z klientem (o czym informowałam Panią Michalinę) i wiadomym jest, że spotkanie może się chwile przedłużyć a na drodze bywają korki... o czym poinformowałam Panią Michalinę i odpisała OK. o 13:15 dostałam wiadomość: "przepraszam najmocniej ale nie jestem w stanie więcej czekać". Dojechałam na miejsce i pocałowałam klamkę. Nic dodać nic ująć, mało tego Pani Michalina próbowała mnie obarczyć tą sytuacją, że to moja wina (jak dzwoniłam nie odbierała, z łaski swej pisała SMSy). Tak nieprofesjonalnego podejścia i żenującej postawy biznesowej nie widziałam na prawdę już dawno. Najwidoczniej otwierając salon Pani Michalina skoncentrowała się na robieniu jedynie rzęs a savoir-vivre biznesowy nie jest jej znany. Nie polecam jeśli ktoś ma ściśle zaplanowane jakieś wydarzenie, bo może zostać wystawiony tak jak ja przez Panią Michalinę. Moje sugestie dla Lash Queen Stylizacja Rzęs Michalina Książek: polecam nauczyć się profesjonalnego traktowania klienta, Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: myślę, że w zaistniałej sytuacji już nic

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal oczekujemy na aktualne informacje, ponieważ wątek o zatrudnieniu w firmie Lash Queen Stylizacja Rzęs Michalina Książek w miejscowości Lębork nie ma żadnej opinii.

Zostaw opinię o Lash Queen Stylizacja Rzęs Michalina Książek - Lębork

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lash Queen Stylizacja Rzęs Michalina Książek