Opinie o Przetwórnia Ryb Tinca Nova Rafał Achinger w Pszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przetwórnia Ryb Tinca Nova Rafał Achinger. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przetwórnia Ryb Tinca Nova Rafał Achinger o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przetwórnia Ryb Tinca Nova Rafał Achinger w Pszów

baner wywiady
Ja Nowy wpis
Klient

Złomowisko skup złomu a raczej zbieradźtwo - przykre

Ola Nowy wpis
Klient

Mąż kupił dwa kawałki wędzonego amura w sobotę. Ryba rzekomo była wędzona w czwartek. Niestety jeden z kawałków śmierdział jak padlina, można było się tym świństwem zatruć. Właścicielka zapewniała, że rybka jest świerza.....;)

Administrator

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w firmie Przetwórnia Ryb Tinca Nova Rafał Achinger w miejscowości Pszów? Czekamy na info od Was. Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co się dzieje u nich? Dodajcie opinię!

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Przetwórnia Ryb Tinca Nova Rafał Achinger - Pszów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Przetwórnia Ryb Tinca Nova Rafał Achinger
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Żużlowa 55i
    44-370 Pszów
  • NIP: 6472328509 REGON: 240018652
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Przetwórnia Ryb Tinca Nova Rafał Achinger
Przejdź do nowych opinii