Opinie o Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania Kamila Banel w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania Kamila Banel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania Kamila Banel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania Kamila Banel w Białystok

Paulina

Wszyscy dietetycy - trzymajcie się z daleka od tej firmy, jeśli nie chcecie być kojarzeni z wciskaniem ludziom suplementów (tutaj akurat marki Herbalife). Pracujący tam "dietetycy" nie skończyli (usunięte przez administratora) Dodatkowo firma wymaga założenia własnej działalności (b2b) z wkładem własnym około (usunięte przez administratora) złotych na otwarcie gabinetu. Za taką kwotę otworzycie gabinet sami, pod swoim własnym logiem a nie pod ich, i będziecie zarabiać tylko na siebie, bez wciskania suplementów. Nie dajcie sobie wcisnąć coachowego kitu. Firma ma ogromne zaplecze finansowe, te wspaniałe komentarze na 5 gwiazdek na Google są zapewne kupione. Praca na podobnej zasadzie co w Avon - zwykła sprzedaż drabinkowa. To nie ma nic wspólnego z dietetyką.

Kaja
@Paulina

Opinie pozytywne wystawiają koleżanki i koledzy z zespołu herbalife. :) między innymi dlatego też tyle tych opinii mają i tak właśnie wygląda to ich "wsparcie". Żaden dietetyk nie jest w stanie w ciągu miesiąca uzyskać 40 pozytywmych opinii np. Na (usunięte przez administratora). Dietetyka nir ma nic wspólnego z herbalife.

Waldek

@Anna

Efekty finansowe pewnie dla każdego kandydata mogą zdawać się motywujące. 3 lata współpracy to jakaś średnia ogólna czy wobec wszystkich zatrudnionych wynik ten będzie wyższy? dodatkowo mimo wszystko ciekawią mnie szczegóły odnośnie tych wspomnianych wymagań. na co dobrze jest się przygotować?

Administrator Nowy wpis

Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania Kamila Banel poszukuje osoby na stanowisko Lekarz. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Paulina

Kamila Banel
@Paulina

Ola (widać taki z Ciebie kozak, że nawet brakuje Ci godności żeby podpisać się swoim prawdziwym imieniem), Zapomniałaś zaznaczyć w swoim wywodzie, że przede wszystkim twoje żale są z powodu tego, że nie przeszłaś rekrutacji i to TY ,,szukałaś" czegoś w naszej firmie, a nie my w u ciebie. Zapomniałaś też dodac, że sama startowałaś w rekrutacji na właściciela poradni żywieniowo-suplementacyjnej z własną działalnością gospodarczą. Szkoda mi hybryd na paznokciach, żeby odpisywać na twoje spiski, afery ( oho, ktoś z kierownika budowy, z wykształcenie dietetyka sportowego zajmuje sie HR - trudne sprawy) i tego co Ty w swojej mentalności zrozumiałaś, sprzedaże drabinkowe (szkoda, że jeszcze nie piramindy finansowe) - cóż, mam ogromny dystans i zrozumienie, że ludzie piszą (mówią) to na jakim są poziomie rozwoju intelektualnego i emocjonalnego. Dodam tylko, że : 1. jeżeli chodzi o wykształcenie i umiejętności, to akurat ty nie dosięgasz do pięt nikomu z mojego zespołu 2. w naszym zespole pracują (fajni) ludzie z klasą, co jak widac z miejsca ciebie dyskwalifikuje, dlatego w głowie ci się nie mieści, że moje oddziały mają tyle pozytywnych opinii i nasze placówki są najlepiej prosperującymi placówkami na rynku 3. przez całe swoje życie, nie dojdziesz do tego co my zrobiliśmy w ostatnie 10 lat i nie doświadczysz tego, ile ludzie mogą oddać życzliwości. Dawno nie spotkaliśmy się z tym, żeby ktoś tak słodko pierdział na rozmowie, a tak kozaczył w necie, zwłaszcza, że skopiowałaś tę opinię (oczywiście nie pod swoim imieniem) i wstawiłaś większości moim koleżankom, które miały tę przyjemnośc z życia nie mieć z tobą kontaktu. A można było pobiegać ... Kamila Banel Dyrektor Regionu

@Kamila Banel

Nieważne jaka miała miejsce sytuacja między Wami, poziom reakcji niestety nie świadczy dobrze o Kamili. Jak mogę powiedzieć wiele dobrego o jej wiedzy na temat dietetyki, to jestem bardzo zawiedziona poziomem odpowiedzi i obrażaniem innych.

Kamila
@Ewa

Dokładnie, no chyba, że ktoś podszywa się pod Dyrektora Regionu? Bo jakoś nie wydaje mi się, żeby osoba na takim stanowisku nie zdawała sobie sprawy, że wystawiają sobie czarny PR..

@Ewa

A jak tu nie zgodzić się? Nie oceniam "fachowości " p. Kamili bo jej nie znam. Weszłam poczytać opinie przed ewentualnym zgłoszeniem się do kursu no i faktycznie poziom tej dyskusji zniechęca potencjalnego klienta. Po co to odpisywanie, nawet jeśli na nieprawdziwy hejt i to w równym stopniu na tak niskim poziomie...

@Ewa

No niektórzy jak widać nie radzą sobie właśnie z hejtowaniem po prostu. Ty byś umiała to tak po prostu olać? :( Generalnie to co z tym kursem teraz? Poważnie się na tyle zniechęciłaś?

Nontoxic

Omijaj szerokim łukiem.

Pacjent
@Ewa

ja niestety również, poziom wypowiedzi, i załatwianie tematu publicznie -przez osobę kompetentną (jak jest określone powyżej, by się wydawało) na poziomie nie powinno mieć miejsca.

Kaja Nowy wpis

Waldek

@Waldek

Pani Małgosiu, jako pracownik, który obsługiwał Pani sprawę nieśmiało muszę uzupełnić tę treść o fakt, że złożyła pani reklamacje, że wszystkie diety i konsultacje (za które Pani nigdy nie zapłaciła) nie były wystarczająco motywujące Panią do podjęcia działań w celu odchudzania. Zarządała Pani zwrotu za kurs, który Pani dostała, mimo, że z naszej perspektywy było to nadużycie. Program z suplementacja jest inna oferta, z której nigdy Pani nie korzystała i nikt jej Pani nie proponował. Hejt, o którym Pani pisze był informacja o tym, że wprowadzamy sztywny regulamin,żeby uniknąć takich sytuacji, natomiast nikt Pani nie wyzwał. Umówmy się, że był tez miły akcent :) Po tym jak uznaliśmy Pani reklamacje, oddaliśmy Pani pieniądze i uznaliśmy, że konsultacje i diety dostała Pani w gratisie, po tym jak wystawiła Pani tutaj komentarz podpisujac się jako Waldek, wysłała nam Pani wiadomość, że jesteśmy świetnymi specjalistami i fajnymi ludźmi, za co dziękujemy ;) Oczywiście rozumiemy, że kobiety są zmienne. A Państwa zapraszamy po opinie w miejsca, gdzie ludzie muszą się zalogować i posługiwać prawdziwymi danymi :)

Joanna

O kursie u Kamili słyszałam od lat, same pozytywne opinie. Zdecydowałam się po wielu latach i szczerze żałuje, żałuje jest późno. Myślałam, że to będzie opowiadanie o diecie, a okazało się, że zmieniło się całe moje życie. Po tym kursie, jestem innym człowiekiem. Nie tylko schudlam 26 kg, ale zmieniło mi się dużo w myśleniu. Jestem teraz już na drugim kursie, bo chciałam utrwalić wiedzę i jest tak samo fajnie. Fakt - że na każdym jest jakaś przynajmniej jedna dziwna osoba, która robi jakiś ferment ale poza tym to super atmosfera a firme rekomenduje w ciemno.

Łukasz
@Joanna

Fajnie ze udało ci się schudnąć dzięki firmie. Powiesz ile zapłaciłaś za taki kurs? Mężczyźni też mogą w nim uczestniczyć?

Joanna

Masz większe doświadczenie do podzielenia się? Ja tam nie wiem, bo jeszcze nie sprawdzałam ale jak teraz widziałam ogłoszenie o współpracę to podobno można na tym zarabiać do 15 tys. Czy ktoś kto aktualnie współpracuje potwierdzi?

Anna Nowy wpis
@Joanna

Tak, pracuje od 3 lat i bardzo polecam :) Fakt, że trzeba dużo pracować i dużo się uczyć. Kamila sporo wymaga, ale bardzo dużo się otrzymuje w ramach współpracy, co przekłada się też na efekty finansowe. Umówmy się, że trzeba pracować ... Na tle poprzednich firm w których pracowałam - nawet nie ma co porównywać. Bardzo wysoki standard, ale głównie dla osób, które naprawdę mają ambicje i chcą się rozwinąć.

Joanna Nowy wpis
@Anna

Ola

Jako klientka COiO z całego serca polecam współpracę z poradnią. W swoim życiu próbowałam wielu diet, kombinowałam na wszystkie możliwe sposoby i nic nie przynosiło stałych rezultatów, a kilogramy wracały z nawiązką. Po rozmowie z Kamilą postanowiłam skorzystać z 3-miesięcznego kursu odchudzania i odżywiania i po prostu zaufać specjaliście. To okazało się strzałem w dziesiątkę: efekty są niesamowite, samopoczucie o niebo lepsze, a głowa w zupełnie innym miejscu niż przed rozpoczęciem procesu. Polecam!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania Kamila Banel spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Justyna G.

Jestem klientką/pacjentką COiO Kamila Banel. Nigdy wcześniej nie zostałam tak poważnie potraktowana jak właśnie tam. Każdy kto tam pracuje jest chętny do pomocy. Kamila nigdy nie zostawia nikogo na lodzie z dietą wypisaną na kartce. Opieka na najwyższym poziomie :). Żadne pytanie nie jest zostawione bez odpowiedzi. Na każdym spotkaniu wywiad szczegółowy, analiza i jeżeli wymaga tego sytuacja modyfikacja diety pod wymagania zdrowotne klienta. Suplementacja na życzenie, nie na siłę. Ale przekonałam się sama że wsparcie suplementacji bardzo dużo pomaga w zrzuceniu kilogramów zbędnych i poprawie wyników z krwi. Najbardziej przemawiały do mnie rezultaty jakie osiągały inne osoby z różnymi schorzeniami. Więc skoro im się udało to czemu mi miałoby się nie udać. Jestem zdrowsza, mam super wyniki, mam dużo energii i chce jeszcze więcej :). Polecam wszystkim niezdecydowanym. Pozdrawiam cały zespół COiO Kamila Banel.

Wiktoria

Bardzo polecam pracę z panią Kamilą. Dzięki niej otworzyłam własna poradnię i w przeciągu 3 miesięcy rozwinęłam swoją działalność. Poza tym zyskałam niesamowitą wiedzę, motywację i chęć pracy oraz rozwoju Osobistego. Kontakt z Panią Kamilą jest bezproblemowy i zawsze w chwili potrzeby pomoże i pocieszy miłym słowem. Polecam!

Justyna
@Wiktoria

Mam dokładnie to samo zdanie. W każdej sytuacji, o każdej godzinie można liczyć na konsultacje przypadku pacjenta, dobre słowo lub motywacje. To jest niezwykle cenne. Nie wiem jakie miałabym dzisiaj myślenie i gdzie byłabym gdyby nie praca tutaj. Całe COiO jest spoko, ale cieszę się, że trafiłam pod skrzydła Kamili. Prawda jest taka, że w całej swojej karierze nigdy bym się tak nie rozwinęła jak tutaj. Ja polecam, to była naprawdę dobra decyzja. Firma porządna, uczciwa, nastawiona na relacje z pacjentem i z partnerami. Nie ma haczyków, nie trzeba się zastanawiać, czy ktoś chce kogos oszukać, nie ma jakiegoś nacisku na wciskanie czegokolwiek ludziom i to jest bardzo spoko.

Justyna
@Justyna

Brzmi jak praca marzeń :) A w jakich godzinach pracujesz?

Pracuje w tej firmie już długo. Osobiście jestem bardzo zadowolona, ale trochę zdumiona tym co niektórzy ludzie tutaj piszą. Fajne miejsce pod względem pracy, rozwoju i bardzo przyjazne klientom, co widać w opiniach ludzi, którzy rzeczywiście byli klientami. Ze swojej strony proponuje szukać opinii u źródła, czyli wśród osób, które faktycznie pracują w danej placówce lub podłączyły swoją poradnie do COiO lub były klientami, bo rzadko się zdarza żeby ludzie na każdym zebraniu dziękowali za to, że los dał im szanse pracować w takim miejscu. A tu tak rzeczywiście jest, a w żadnej poprzedniej pracy się z tym nie spotkałam.

Katarzyna

To firma, z którą warto współpracować. Jestem zadowolona z poziomu kontaktu i jakości współpracy.

Asia

Pracę z Kamilą rozpoczęłam prawie rok temu. Dzięki Kamili zmieniłam swój stosunek do życia, podejście do odchudzania. Szczerze - otworzyłam oczy. Schudłam ponad 10 kg i teraz, po pół roku od zakończenia pracy cieszę się, że utrzymuję wagę. Niesamowicie poprawiły mi się wyniki i samopoczucie. A to dzięki indywidualnym konsultacjom, dzięki udziale w kursie i dzięki wsparciu na bieżąco. Nigdy nie miałam trudności w skontaktowaniu się z Kamilą, na każdą moją prośbę odpowiadała (i nadal to robi w razie potrzeby) błyskawicznie. Kamila dała mi wiarę w to, że ja mogę schudnąć i utrzymać tę wagę. Była i jest inspiracją do prowadzenia zdrowego trybu życia, do walki o swoje na wielu płaszczyznach. Dziękuję Kamila :)

Asia

Nontoxic

Nie polecam współpracy z p. Kamilą. Zbyt dużo fame na insta a poza tym słaba komunikacja, porada dietetyczna żadna, bardzo utrudniony kontakt z dietetykiem, brak odzewu na zmianę planu, masówka, masówka i nic poza tym. Pani ta też swoich klientów obrzuca błotem na insta relacjach od wyłudzaczy- bo jak mogą być niezadowoleni z jej obsługi i jej „świetnego” kursu. Ukrywają te cud suple- po czym okazuje się, że to Herbalife. Strata pieniędzy i omijajcie z daleka.

Julita

Bardzo polecam, wysoki standard obsługi klienta

@Julita

Tak? A opowiesz coś więcej o tym swoim doświadczeniu? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania Kamila Banel - Białystok

• Jak się pracuje w Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania Kamila Banel?

Zobacz opinie na temat firmy Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania Kamila Banel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania Kamila Banel?

Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania Kamila Banel
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zwycięstwa 26C lok. 7
    15-703 Białystok