Mebel Max Robert Zieleniewski

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Robert Zieleniewski

Pracownik firmy - Właściciel firmy

22.08.2023 05:08

Czym zajmuje się Pana firma?

Robert Zieleniewskiikona wywiad

Firma Mebel Max Robert Zieleniewski zajmuje się sprzedażą detaliczną mebli produkowanych na miejscu oraz od innych polskich producentów. Oferujemy meble na wymiar dla każdego klienta. W dużej mierze są to zamówienia wyposażenia całego domu, czy też mieszkania. Wykonujemy również meble biurowe i do różnego rodzaju budynków gminnych, świetlic itp.

W jakich rejonach działacie?

Robert Zieleniewskiikona wywiad

Możemy działać na terenie całej polski w zależności od potrzeby klientów. Zdarzyło nam się np. wykonywać zlecenia w gdańsku, czy na śląsku. Główna siedziba firmy mieści się pod adresem Prusocin 8, 06-445 Strzegowo. Jesteśmy też na bazarze w Płońsku.

Jak wyglądały początki firmy? Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Robert Zieleniewskiikona wywiad

Firmę założyłem w 2012 roku, zaczynając od handlu meblami na bazarach. Później otworzyłem produkcję mebli na wymiar. W następnym etapie powstał sklep firmowy, który poza moimi produktami oferuje meble zaprzyjaźnionych producentów z całej Polski.

Ile osób pan zatrudnia?

Robert Zieleniewskiikona wywiad

Zatrudniam pięciu pracowników i na tę chwilę jest to wystarczająca ilość.

Jakie ma pan plany związane z zatrudnieniem w 2023 roku i kto jest odpowiedzialny za proces rekrutacji?

Robert Zieleniewskiikona wywiad

Z powodu niestety rosnących kosztów utrzymania miejsc pracy w bieżącym roku nie przewiduję zwiększenia ilości pracowników. Rekrutację w firmie przeprowadzam osobiście.

Jakie ma pan plany rozwojowe?

Robert Zieleniewskiikona wywiad

Planuję otwarcie nowej siedziby firmy.

Brzydkie mevble

Nie polecam, a wrecz odradzam. Panowie monterzy niemili, rolki i zawiasy najtansze z tajtanszych a pieniadze duze wziete. Lakierowanie im tez niezbyt wychodzi, sa zacieki. Za tyle kasy meble powinny byc idealne z najlepszymi podzespolami. Inni meblarze potwierdzaja ze spartolił robote. Nie kupować!!!

Paula Nowy wpis
@Brzydkie mevble

Pan Robert jest człowiekiem rzetelnym i sumiennym jak coś mi nie odpowiadało to poprawił bez żadnego problemu . Moim zdaniem nie potrafili państwo powiedzieć co należy poprawić . Osobiście jestem zadowolona z mebli Pana Roberta

zainteresowany Nowy wpis
@Brzydkie mevble

No właśnie jestem zainteresowanych ich usługą. twierdzisz ze nie warto, ze zacieki, mi powiedzieli 1400 zł za mb i w tej cenie jest wszystko, wg ich twiedzenia. podobno sprowadzają gotowe fronty od hurtownika, to skąd twierdzenie ze sami malują i są zacieki. co do zastosowania zawiasów czy szyn to zapewne te zdolnej lub góra średniej półki, bo nie na pewno nie z górnej. a jak blat się sprawuje, jest okej czy tez żle. jak montaż, kombinowanie czy staranność, sam się facet chwali ze ok 20 zestawów kuchennych miesięcznie składają, czyli jedna szt codziennie teoretycznie. jak w miarę wcześnie odp, do konca lutego 2020r, podam adres maila, to chętnie się z kontaktuję z tobą, może jesteś z okolic jego firmy Prusocina. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Mebel Max Robert Zieleniewski - Prusocin

Mebel Max Robert Zieleniewski