Opinie o 2Dglass Damian Domagała w Fanisławiczki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 2Dglass Damian Domagała. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie 2Dglass Damian Domagała o rekrutacji.

Branże: Malarze i szklarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 2Dglass Damian Domagała w Fanisławiczki

Paulina Nowy wpis

Uwaga! Nie dajcie się nabrać na zakup foteli ogrodowych, firma a w zasadzie jej wizerunek 2DGlass został wykorzystany do popełnienia przestępstwa. Rachunek bankowy na który wysyłacie pieniądze nie należy do firmy a do innej osoby, która podała tylko kontakt wysyłki z w/w firmy.

Witam ja również zamówiłam zapłaciłam 4 kwietnia i kontakt sie urwał. Poblokowali wszystko na stronie nic nie można napisać żadnego odzewu z ich strony.

Helena
@Ewa

Dziwna sprawa, a podasz z ciekawości link do tej strony?

@Helena

Na stronie Facebook poblokowali nie można żadnego komentarza dodać.I chodzi tu o strone Gardenschop (usunięte przez administratora) którzy wyciągnęli kasę od ludzi.Ale na szczęście policja się tym zajmuje... Ale pewnie Pani już o tym wie.

Helena
@Ewa

Już się zajmują? A od kiedy, wiadomo ile to może potrwać?

Agnieszka Nowy wpis
@Ewa

Czy mogłabym się w jakiś sposób z Panią skontaktować?

@Barbara Nowy wpis
@Agnieszka

witam, też wysłałam pieniądze i zero kontaktu... czy ktoś ma jakieś informację????

Helena Nowy wpis
@@Barbara

Właśnie widziałam, że od ponad miesiąca przesyłka Ci nie przyszła. Nie myślałaś, żeby pójść z tym na policję? Bo widzę, że ktoś też już to zgłaszał do nich

Witam zamówiłam fotel pieniądze 5 kwietnia przesłałam na państwa konto do tej pory go nie otrzymałam

Grzegorz
@Monika

Witam czy otrzymala Pani jakaś odpowiedź? Jestem w podobnej sytuacji. Kasa poszła i zero odzewu

strak24
@Monika

U mnie to samo Zamówiłam dwa fotele 30 marca Opłacone Towaru brak Chcę odzyskać pieniądze

@Barbara
@Grzegorz

ja też przelałam kasę i miała być przesyłka 22 kwietnia i cisza. Sprawdziłam konto na które przelałam pieniądze to poczta a konto to nie jest przypisane i zgłoszone do tej Firmy 2DGLASS Damian Domagała....

Poszkodowany

Zamówiłem fotel zrobiłem przelew i kontakt się urwał. Chcę odzyskać pieniądze. Czy ktoś znalazł możliwość kontaktu z tym (usunięte przez administratora)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie 2Dglass Damian Domagała? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie