Workforce Plus

Opinie o Workforce Plus

Filtruj opinie po kryteriach:

WORKER
 Opinia

Witam Chcialabym podzielić się swoim doswiadczeniem związanym ze wspolpraca z firma rekrutacyjna WORK FORCE-PLUS z tymi wszystkimi, ktorzy kiedykolwiek beda rekrutowanie przez ta agencje. Na szczescie isnieje internet wiec można popelnic o jeden bład mniej dowiadujac sie to i owo. Jak pewnie wiekszac zaczelam szukac pracy w W.Brytani (w Polsce) , pojawiła sie oferta pracy z tej wlasnie agencji wiec wysłalam, zostalam zaakceptowana itd. i wyjechalam. Jak sie okazalo od momentu przyjazdu to co Pan [usunięte przez moderatora] z tej wlasnie agencji obiecał nie pokryło sie z prawda. Mowa o warunkach pracy tj godzinach, umowie i stawce oraz sytuacji mieszkaniowej. Stawka zanizona, godzin pracy bardzo malo od 20-27 tygodniowo po 3 lub 5 dziennie oraz bycie na kazde zawołanie gdy jakiemus anglikowi akurat nie chce sie przyjsc do pracy i to za ta sama stawke. Jedyny plus ze wspolnej wspolpracy to taki ,ze ow Pan często telefonowal do mnie niby to zeby pomóc ale tak naprawde to na przetrzymanie mnie i dalesze obiecywanie ,ze niby cos sie zmieni. Przeczekałam 3 mc na tych obiecywaniach zupelnie NIC sie nie zmieniło. Dlatego DZIEKUJE za taka wspolprace i zdecydowanie odradzam wam. Pozdrawiam i POWODZENIA

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Workforce Plus - Southampton

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Workforce Plus

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie