mGlass

Łódź

Opinie o mGlass

Maja

@Croop udało Ci się wyjaśnić sytuacje i odzyskać należności? Dużo osób wypowiada się na temat firmy mGlass z perspektywy klienta. A jakim jest ona pracodawcą? Na jakie warunki zatrudnienia można obecnie liczyć? Co doradzilibyście osobom chcącym się w niej zatrudnić? Takie informacje mogą być bardzo pomocne dla tych, którzy zastanawiają się nad aplikacją.

Croop

Świadczyłem usługę transportu Firma Wielka porażka , unikają kontaktu , Faktura nie zapłacona 180 dni . Szczerze odradzam współpracy .

transport

Towar musiał być już uszkodzony,tak się robi pieniądze nie polecam tej pseudo firmy

Maja

Pracujesz w mGlass? Chętnie dowiemy się więcej na temat pracy w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy?

sm

do transport. zapomniałes dopisać,że uszkodziłeś przewożony towar

transport

Miałem możliwość świadczenia usługi transportu Usługa wykonana we wrześniu 2016 roku , do dnia dzisiejszego nie opłacono faktury Zachowanie właściciela poniżej krytyki Omijajcie tą firmę

arabia

mentor a czy coś więcej konkretnie o tych socjalach jesteś w stanie powiedzieć?

SS

BM
@SS 15.07.2016 15:15
Bardzo nieslowna firma BARDZO NIE POLECAM. !!!!!

W czym byliśmy niesłowni?

SS

noname

m-glass to jedno wielkie nieporozumienie,wymagania kosmiczne a brak podstawowych narzędzi.maszyny zdezelowane,warsztat jak za króla ćwieczka.pojazdy służbowe nie powinny być dopuszczone do ruchu-takie żęchy.ostatnio stawka 14 net.ale zapomnijcie o pieniądzach w terminie,niby 10-ego.jak płacą to zaliczkowo.Omijajcie z daleka ten śmieszny zakładzik.

spawacz

wszystko to jest prawdą.płacą jak cię potrzebują.nie są solidni bo nie mają pojęcia o robocie

Oszukany

Zgadza się.Ta firma to wielkie nieporozumienie która wkręca ludzi na ładną gadkę a potem problemy z kasą i kopa na drogę

zwolniony

Mnie zwolnili na koniec roku ale zaplacili wszystko. Kase dostawalem czasem pozniej niz powinienem o tydzien a czasem dwa ale zawsze byla. W tej firmie duzo ludzie zepsuli bo p....i robote [usunięte przez administratora] byli za mietcy.

Zlodzieje!!! co chwile zatrudniaja nowych ludzi a tym co sie zwalniaja nie wyplacaja pieniedzy. I bartus i slawus tacy sami[usunięte przez administratora]

rrr

[usunięte przez administratora] NIE WYPLACAJA PIENIEDZY nie idzcie na piekne oczy

Zostaw opinię o mGlass - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mGlass