Germanicus Dominika Szeleszczyk
counter
5 1 15 5 1
Zofia Nowy wpis
Klient

Do szkoły Germanicus trafiłam dzięki pozytywnym opiniom znalezionym w internecie. I moja taka będzie. Uczestniczę w indywidualnych zajęciach z języka niemieckiego, które odbywają się online. Zajęcia dostosowane są do moich potrzeb, poziomu i tempa nauki. Cieszę się, że mogę zdobywać wwiedzę w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Vielen Dank! :)

Zu Nowy wpis
Pracownik

Szkoła godna polecenia. Szanują lektora, oferują uczciwe stawki, płatności są dokonywane terminowo i zgodnie z umową. Bardzo miła atmosfera pracy, więc polecam z całego serca!

Hubert Nowy wpis
Pracownik

Współpracuję z firmą Germanicus od około 2 lat i jak najbardziej ją polecam jako pracodawcę. Głównym atutem jest indywidualne podejście do pracowników. Doceniam "ludzkie" a zarazem bardzo profesjonalne podejście właścicielki firmy do każdej sytuacji. Wszystko jest przestrzegane zgodnie z umową. Pensja jest zawsze na czas. Polecam serdecznie!

Sara Nowy wpis
Pracownik

Z czystym sumieniem serdecznie polecam firmę Germanicus. Warunki zatrudnienia są bardzo korzystne, współpraca profesjonalna, a przy tym pracownicy traktowani są indywidualnie, dzięki czemu można dostosować pracę do swoich potrzeb. Współpracuję z firmą już dwa lata i jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 987 144
 2. olx.pl 3 551 040
 3. pracuj.pl 3 393 576
 4. jooble.org 3 374 784
Karena
 Rekomendacja

Chciałam bardzo polecić firmę Germanicus jako pracodawcę. Mam przyjemność współpracować z firma już blisko pół roku. Właścicielka firmy jest rzetelną, elastyczną, uczciwą i wyrozumiałą osobą. Pensja zawsze jest na czas, a warunki umowy są przejrzyste i co najważaniejsze - przestrzegane. Polecam tę firmę jako miejsce pracy :)

Baśka

Podpowiedzcie czy firma czasami prowadzi rekrutacje, jakieś wskazówki jak przebiega proces?

Germanicus
@Baśka

Oczywiście, bardzo chętnie podejmiemy współpracę z każdym kompetentnym i otwartym lektorem czy tłumaczem :) Jeśli jest Pani zainteresowana, prosimy o kontakt mailowy: (usunięte przez administratora)

Kamil

Jakie są możliwości rozwoju w tej firmie ?

Karena
@Kamil

Istnieją liczne możliwości uczestnictwa w różnego rodzaju szkolaniach oraz konferencjach naukowych i edukacyjnych.. Oferujem także wewnętrzne szkolenia oraz stałe wsparcie metodyczne.

Pytanie
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w Germanicus Dominika Szeleszczyk? Można dołączyć rodzinę?

Karena
@Pytanie

Firma Germanicus to niewielka firma, która nie posiada pakietów medycznych dla swoich pracowników. Związane jest to przede wszystkim z charakterem pracy, jakim jest zawód lektora języków obcych.

Robert

Uczę języka angielskiego od ponad roku. Współpraca z Germanicusem układa się bezproblemowo. Polecam.

MK

Bardzo porządna firma szkoleniowa, bezproblemowa, elastyczna współpraca. Otwartość na potrzeby lektora, wsparcie, uczciwe warunki finansowe. To rzadkość jeśli chodzi o szkoły językowe.

RT

Z czystym sumieniem polecam współpracę z firmą Germanicus oraz Panią Dominiką Szeleszczyk. Formalności są załatwiane szybko i sprawnie. Współpraca z Panią Dominiką przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze, a wiedza i kultura pracy wyróżnia firmę Germanicus pośród innych firm szkoleniowych. Jestem bardzo zadowolony!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Czekamy na Wasze opinie! Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Germanicus Dominika Szeleszczyk w mieście Łódź? Wiesz jak wygląda tu zatrudnienie? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami! Czekamy na Wasze opinie!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Germanicus Dominika Szeleszczyk - Łódź

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 987 144
 2. olx.pl 3 551 040
 3. pracuj.pl 3 393 576
 4. jooble.org 3 374 784
Germanicus Dominika Szeleszczyk
5/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Karolewska 19A lok. 4
  90-560 Łódź
 • NIP: 7272808990 REGON: 366220057
Germanicus Dominika Szeleszczyk