LCL drukarnia

Łódź

Opinie o LCL drukarnia

Wojtek

Atmosfera w pracy jest głównie zależna od nastawienia pracowników @damian, więc o nią bym się nie martwił, naprawdę :) Ja co prawda tej drukarni nie pracowałem, ale mam zamiar - podobno jest w porządku

?

Moze ktos napisac o tej drukarni cos wiecej??/Jakie zarobki i czy jest szansa na zatrudnienie?

Słowa kojarzące się z LCL drukarnia (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .złą Atmosfera i ludzie tam pracujący są mało ciekawi Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w LCL drukarnia: stała praca Najbardziej nie podobało mi się w LCL drukarni. byo ok

Zostaw opinię o LCL drukarnia - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LCL drukarnia