Opinie o Paulina Boruc Centrum Języków Obcych Sherlock w Kobyłka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Paulina Boruc Centrum Języków Obcych Sherlock. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Paulina Boruc Centrum Języków Obcych Sherlock o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paulina Boruc Centrum Języków Obcych Sherlock w Kobyłka

Anonim Nowy wpis

Nie oolecam

Justyna Nowy wpis

Firma godna zaufania, zarówno dla pracowników jak i klientów. Elastyczne godziny pracy, wsparcie metodyczne, szkolenia, wyjścia integracyjne dla zespołu, prezenty dla pracowników, reagowanie na potrzeby i wyposażanie szkoły w niezbędne nauczycielowi pomoce dydaktyczne, wynagrodzenie płatne na czas, zazwyczaj nawet za wcześnie :)

Maria Nowy wpis

Pracowałam dla Pani Pauliny na stanowisku lektor języka angielskiego i bardzo polecam. Osoba kompetentna na odpowiednim miejscu. Regularne szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne, opieka metodyczna, ogromna wiedza, którą Pani Paulina z chęcią się dzieli. Na studiach zdobyłam wiedzę teoretyczną, a w Sherlocku praktyczną, także super. Możliwość stałego awansu, wynagrodzenie wypłacane na czas co do dnia. Praca ciężka, sporo obowiązków i różne dzieci jak to w szkole :)

Niepłatne nadgodziny, odzywanie się do pracowników bez jakiegokolwiek szacunku m.in. usłyszałam ze współpracownicą, że "nie umiemy myśleć, może w końcu nauczycie się używać głowy, bo ja nie będę odpowiadać za wasze błędy". Podczas konfrontacji i próby podjęcia rozmowy z właścicielką nie mogłam dokończyć żadnego zdania i usłyszałam, że "to jest jej firma i jak mi coś nie pasuje to wybierze kogoś innego z kandydatów i w każdej chwili może mnie zwolnić". Pani Boruc-Bartkiewicz oczekuje od pracowników, że będą robić codziennie wolontariat i zostawać 15-20minut dłużej za darmo, ponieważ "nie będzie się rozliczała z nami każdej minuty". Brak jakichkolwiek przerw, zjeść sobie możesz w międzyczasie, żeby "coś przekąsić" a pracy na recepcji naprawdę jest bardzo dużo. Moje wnioski po tym doświadczeniu są takie, że jeśli ktoś nie potrafi prowadzić firmy i dbać o pracowników, to niech się w ogóle tego nie podejmuje, szczególnie jeśli jest despotą. Menadżerka szkoły podczas rozmowy o darmowych godzinach pracy zasłaniała się następująco "Pani Paulina jest starą duszą" co nijak się nie miało do tego, o czym rozmawiałyśmy. Pani Paulina nie ma skrupułów, żeby obgadywać swoich pracowników, a na jej temat nie można nic powiedzieć ani zwrócić uwagi, ponieważ dowiadujesz się, że "ona taka jest i się nie będzie zmieniać, a jak coś ci nie pasuje to wypad". Do tego według niej ciągle swoje obowiązki wykonujesz źle i zawsze znajdzie jakąś rzecz, nieważne jakbyś się starał. Zero docenienia pracownika. Stanowczo odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Paulina Boruc Centrum Języków Obcych Sherlock - Kobyłka

• Jak się pracuje w Paulina Boruc Centrum Języków Obcych Sherlock?

Zobacz opinie na temat firmy Paulina Boruc Centrum Języków Obcych Sherlock tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Paulina Boruc Centrum Języków Obcych Sherlock
  • Krechowiecka 39