Zorza

Dziwnówek

Opinie o Zorza

ola

Nie wiem nie chce sie wypowiadac ponieważ, nie maiałam żadnego dosiwadczenia tam, chciałąm aplikować do nich bo po zdjeciach widziałąm,że wewnatrz wszystko wyglada dobrze.

beata

chyba te opinie pisze organizator badz wlasciciel. nie jest najgorzej, osrodek blisko morza, ale wierzcie mi ze za taka kase bywalam w duzo lepszych i przede wszystkim czysciejszych. kase zadaja za wszystko. nawet za parking od osob z uszkodzonym narzadem ru [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , sprzatanie dwa razy w tygodniu , za czestsze trzeba bulic, sciany odrapane i z lekka brudne. jedzenie smaczne i dosc duzo, ale nieustanne mielonki i najtanszy ser zolty - nie zawsze sie sprawdza. niby osrodek dostosowany do wozkow a na miejscu osoby lezace trzeba dzwigac na kozetki, bo szanowna pani dr zapisala takie zabiegi jakby z uporem maniaka chciala zrobic z opiekuna kolejna osobe na wozku. cudow sie nie spodziewajcie, ale wytrzymac przy ladnej pogodzie naprawde mozna. pzdr wszystkich czytajacych. lepszy standard we wszystkim codaje zorza ma pustkowo i zaglebie w ustroniu. acha oczywiscie jak w wielu innych osrodkach nieustannie w cieplych posilkah przegflad tygodnia z wedlin.

Rybak

A mi się też podobało i mam już zaklepany turnus w maju w tym roku. Kadra jest bardzo sympatyczna, pomocna tymbardziej, że ja poruszam się na wózku, pokoje są przystosowane dla wózkowców. Polecam wszystkim!

Teo

A ja byłam w tym ośrodku po raz pierwszy w tym roku w maju i jestem zachwycona.Wyśmienite posiłki,organizacja czasu wolnego, baza zabiegowa oraz bliskość do morza-50m przekonują i zachęcają do ponownego odwiedzenia.Kadra super pozdrawiam serdecznie! I pogoda dopisała:)Do przyszłego roku

Kuba

W kwietniu 2009 roku spędziłem w osrodku Zorza 2 niezapomniane tygodnie. Jeżdżę na turnusy w kazdym roku, dawno nie byłem na turnusie tak dobrze zorganizowanym. Od rehabilitacji, poprzez organizację czasu wolnego aż po wyżywienie, do niczego nie można się doczepić. Napreadę odpocząłem. Serdecznie polecam i gratuluję organizatorowi. Do zobaczenia!

Zostaw opinię o Zorza - Dziwnówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zorza