Fix Up Kancelaria Adwokat Sandra Duch spółka komandytowa

Opinie o Fix Up Kancelaria Adwokat Sandra Duch spółka komandytowa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Co wchodzi w socjal Fix Up Kancelaria Adwokat Sandra Duch spółka komandytowa?

GP Nowy wpis

Jak tu się teraz pracuje? Jest możliwość zatrudnienia na cały etat na UoP na czas nieokreślony? W archiwalnej propozycji dla asystentki biura, co ma już dwa lata, było zarówno o umowie o pracę, jak i zleceniu - do wyboru. Jednak była to praca na 1/2 etatu, a mi zależy na pełnym wymiarze czasu pracy.

P. Nowy wpis

Podczas pracy w Kancelarii FixUp można zdobyć duże doświadczenie z zakresu upadłości oraz restrukturyzacji. Również w przypadku problemów zawsze można liczyć na wsparcie merytoryczne lub duchowe czy to ze strony Pani Mecenas czy reszty zespołu. :)

Magda Nowy wpis

Współpracę z kancelarią mecenas Sandry Duch wspominam bardzo dobrze. Nie dość, że zaszczepiła we mnie pasję do pomocy przedsiębiorcom i osobom w sporych tarapatach finansowych to na dodatek nabyłam dzięki niej doświadczenie zawodowe, które teraz sukcesywnie powiększam. Bardzo rodzinna i ciepła atmosfera między pracownikami, wsparcie merytoryczne, a czasem nawet "prowadzenie za rączkę" i profesjonalne podejście do klientów. Żadnego byłego pracodawcy nie wspominam tak dobrze, jak kancelarii Fix Up.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fix Up Kancelaria Adwokat Sandra Duch spółka komandytowa spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
K

Praca w kancelarii FixUp to jedno z lepszych zawodowych doświadczeń, jakie mnie spotkały- pracownik traktowany jest jak człowiek, nie jak robot. Atmosfera pracy jest przyjemna. Pani Mecenas przy tym wszystkim do wszystkich podchodzi bardzo fair. Sama praca jest wymagająca, ale nigdy nie brakuje merytorycznego wsparcia.

A ja wręcz odwrotnie. Pan musi być bardzo delikatny

Edi

Mógłbyś coś więcej napisać dlaczego takie masz zdanie?

Niestety, nie jesteśmy w stanie zidentyfikować Pana jako pracownika (klienta) Kancelarii. W grudniu 2019 roku wśród naszych pracowników (ani klientów) nie znajdował się nikt o imieniu Radosław. Kancelaria podjęła kroki prawne celem ustalenia autorów nieprawdziwych lub szkalujących opinii, które nie znajdują odzwierciedlenia w stanie rzeczywistym lub naruszają tajemnicę przedsiębiorstwa. W przypadku posiadania jakichkolwiek uwag względem pracy Kancelarii zachęca się do osobistego kontaktu z biurem.

BG

Nie mogę złego słowa powiedzieć - oby inni pracodawcy i adwokaci mieli takie podejście do pracowników i klientów.

Magda

Co sądzicie o pracy w kancelarii, można wiele się nauczyć ?

Bardzo dobrze wspominam pracę w kancelarii Pani Sandry. Jedna z tych kancelarii gdzie pracownika traktuje się na stopie partnerskiej. Życzę sobie i wszystkim tylko takich pracodawców

XYZ

Pracodawca dbający o pracowników, świetnie się pracuje. Jedna z niewielu śląskich kancelarii, w której pracodawca nie wyżywa się na swoich pracownikach i traktuje ich po ludzku :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fix Up Kancelaria Adwokat Sandra Duch spółka komandytowa - Katowice

• Jak się pracuje w Fix Up Kancelaria Adwokat Sandra Duch spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Fix Up Kancelaria Adwokat Sandra Duch spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fix Up Kancelaria Adwokat Sandra Duch spółka komandytowa?

Fix Up Kancelaria Adwokat Sandra Duch spółka komandytowa