Opinie o Novum House Igor Derewecki w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Novum House Igor Derewecki. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Novum House Igor Derewecki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novum House Igor Derewecki w Warszawa

Czy można liczyć w Novum House Igor Derewecki na prywatną opiekę medyczną?

Były Usługodawca Nowy wpis

Wątpię, poza tym radziłbym nie podejmować jakiejkolwiek współpracy. Od 2 lat nie mogę wyegzekwować pieniędzy za zlecone mi usługi.

JSh Nowy wpis

Nie polecam.. umówiliśmy wizyta o godzinie 17:00, do godzinie 18:30 nie ma Pana na miejscu, o godzinie 18:30 mówi - "proszę obejrzeć mieszkanie, jeżeli będzie pytanie zadzwonić do mnie"... krótko o Pana - (usunięte przez administratora)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Novum House Igor Derewecki? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Absolutnie nie polecam jakiejkolwiek współpracy z tym człowiekiem... Wykonałem dla niego kilka usług, wystawione zostały za te usługi faktury. Od 2022 roku żadna nie została opłacona. Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wiadomości i emaile...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Novum House Igor Derewecki spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Kuba

(usunięte przez administratora) zostało mu wynajęte mieszkanie, od ponad roku za nie nie płaci a zaczął je podnajmować i zbiera za to pieniądze. Nie polecam nikotu i radzę unikać kontaktu.

Gośc

Niewypłacalny (usunięte przez administratora). Nie rozpoczynajcie współpracy z tym człowiekiem

Ktoś

(usunięte przez administratora) Uważajcie na tego człowieka. Igor Derewecki jest osobą, która nie powinna zajmować się nieruchomościami. Podczas okresu współpracy z tym człowiekiem notorycznie zalegał z płatnościami, (usunięte przez administratora) najemców, potencjalnych klientów, jest niesłowny, nieuczciwy, kontakt z nim jest tragiczny. Poważnie rozważałem założyć mu sprawę w sądzie, z braku czasu odpuściłem. Omijać z daleka.

Sruxz

We called the gentleman for arranging a visit to a flat he was advertising. During our first call, he was quite unprofessional with avoidant and short answers which was a red flag and suspicious. He said he would send the exact address for a meeting via SMS which he did not. We researched his so called 'company' on the web and found some foul comments about his services. We still wanted to give him a chance. After many attempts of contacting him, we were finally able to get an address after 5 days of messaging and calling him. We agreed with the gentleman "Igor Derewecki" to meet on 9.11.2022 at 15:00 and guess what, he did not attend the meeting! He even turned off his phone before and during the time of our supposed meeting. He did not even call back to say sorry or anything. Avoid this person not to waste your time. Zadzwoniliśmy do dżentelmena, żeby umówić się na wizytę w mieszkaniu, które reklamował. Podczas naszej pierwszej rozmowy był dość nieprofesjonalny z wymijającymi i krótkimi odpowiedziami, co było czerwoną flagą i podejrzane. Powiedział, że wyśle dokładny adres na spotkanie SMS-em, którego nie wysłał. Sprawdziliśmy jego tak zwaną „firmę” w sieci i znaleźliśmy kilka nieprzyjemnych komentarzy na temat jego usług. Nadal chcieliśmy dać mu szansę. Po wielu próbach skontaktowania się z nim w końcu udało nam się uzyskać adres po 5 dniach wysyłania wiadomości i dzwonienia. Umówiliśmy się z panem "Igorem Derewckim" na spotkanie 9.11.2022 o godzinie 15:00 i wiecie co, nie brał udziału w spotkaniu! Wyłączył nawet telefon przed iw trakcie naszego rzekomego spotkania. Nawet nie oddzwonił, żeby przeprosić ani nic. Unikaj tej osoby, aby nie tracić czasu.

Grażyna
@Sruxz

A orientujesz się dlaczego mogło się tak stać? Może sprzedał komuś to mieszkanie? Może wiesz, jak to tam teraz wygląda? No chyba, że nie brnąłeś w to dalej...

Niezadowolony klient

Kontakt z pośrednikiem znikomy. Wprowadza w błąd. Utrudnia kontakt z właścicielem. Jest niesłowny. (usunięte przez administratora) W ostatnim momencie odwołuje spotkanie na którym miała być podpisana umowa. Nie jest operatywny, niech się douczy. Zaprzecza sobie. Zamiast pomagać tylko przeszkadza. Wszystkie informacje kupujący musi się sam dowiadywać od administracji. Do czego taki pośrednik? Odradzam wszystkim jakikolwiek kontakt z tym Panem. Nie wiarygodny w ogóle.

Kupujący
@Niezadowolony klient

Potwierdzam opinie na temat firmy. Ten pośrednik jest najgorszy w Polsce. Nie polecam nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o Novum House Igor Derewecki - Warszawa

• Jak się pracuje w Novum House Igor Derewecki?

Zobacz opinie na temat firmy Novum House Igor Derewecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Novum House Igor Derewecki
  • Powstańców Śląskich 106D lok. 71