AD Stenmot

Wrocław

Opinie o AD Stenmot

romanobrzut

A czy Lincoln pracuje jeszcze w Stenmocie ?

Krzysiek

@vgjh nie ma ofert bo wybieraja na stanowiska ph ludzi z nizszych stanowisk (kierowca/magazynier) mydlac im oczy rozwojem i lepsza kasa

Krzysiek

Caly czas rekrutuja z powodu rotacji jak na dworcu centralnym

ktoś

Tak naprawdę w całej firmie tylko garstce pracuje się dobrze.Poza paroma dyrektorami, kierownikami filii i właścicielami firm transportowych reszta tyra za od około 1286 zl do około 1800 zł.Oczywiście ilość wypracowanych godzin jest wieksza niż wskazują przepisy KP.Czym większy baran, tym łatwiej o awans.Słabe szanse na rozwój .Większość doświadczonej kadry uciekło do konkurencji.To wszystko tyczy się nie tylko firmy we Wrocławiu, ale całej grupy Ad.Lepiej od razu iść di IC.Pranie mózgu, ale przynajmniej za pieniądze około 50 % więcej.

loody

No własnie, firma wygląda obiecująco, ale jak tu jest z traktowaniem pracowników, bo tego to już nikt nie napisze, właściwie to pojawiło się kilka pytań i informacji ogólnych w poprzednim roku, ale zero informacji o warunkach pracy. W ogóle AD Stenmot zatrudnia nowe osoby, bo może ta cisza oznacza brak rekrutacji.

rufus

no dobra @basiek, brzmi to troszeczkę skomplikowanie ale da się zrozumieć ;) najważniejsze , że poprzez takie procesy dają radę utrzymać się na rynku, a wręcz powiedziabym , że przez ostatnie lata się rozwinęli także zatrudnienie u nich wydaje się być dość dobrą i pewną sprawą. Ktoś z Was próbował ostatnio?

alik

AD Stenmot jest czołowym dystrybutorem części mechanicznych, liczba klientów robi wrażenie i to same znane firmy jak nissan, czy shell.

koles
@alik 24.03.2014 20:54

Stenmot wchodzi w sklad grupy AD Polska Aftermarket.Grupa ma 3 magazyny centralne i wiele fili.Z tego co wiem najlepsze zarobki sa we Wrocławiu,na filiach jest gorzej,tym bardziej,ze pieniadze na premie maja -w teorii przynajmniej-rozdzielac kierownicy filii,podzial jest oczywiscie zawsze na korzysc kierownika:(((.W CN Debica tez nieciekawie , roboty duzo - AD ma duze wzrosty sprzedazy- a zarobki na magazynie np oscyluja w granicach najnizszej krajowej...

morfeusz

Jak trafisz na spoko zmiane to bedzie Ci się podobać...

Widze koleś ze nie miałeś zielonego pojecia o pracy, skoro sie nie utrzymales do pafawagu

A jak faktycznie zarobki na starcie na magazynie??

sowa to ty?

henek

Co wy pierdzielicie - akurat w Stenmocie ze wszystkich spółek AD jest najlepiej! Zarówno zarobki jak i atmosfera. Pracuje juz długo i miałem porównanie jak było a jak jest...

znawca smrodu

pewnie niedługo pierdyknie i stąd taki smród

chinczyk

Od jakiegoś czasu straszna atmosfera [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] I KRYCIE WŁASNYCH [usnięte przez moderatora]

magazynier

Ja nie mogę nic złego na Stenmot powiedzieć. Oczywiście jak wszędzie znajdzie się kilku ludzi "uciążliwych" ale ogólnie atmosfera zła nie jest. Zarobic tez można, jako magazynier, całkiem nie głupie pieniądze. Oczywiście nie na początku i nie za "nic nierobienie". Jezeli ktoś się stara i wykazuje to całkiem szybko mozna dojść do atrakcyjnego wynagrodzenia. Sumując: polecam jeżeli ktoś lubi pracę a nie ściemnianie...

a ja mam mile wspomnienia z pracy w STENMOCIE.najlepsza atmosfera byla jeszcze na krakowskiej,bardzo profesjonalna zaloga magazynu i zenujaca dzialu zakupow i sprzedazy (czesciowo ).czym wyzsze stanowisko tym mniejszy profesjonalizm,osoby,mozna powiedziec z lapanki... .pomimo tego atmosfera spoko.schody zaczely sie,gdy firma przeniosla sie na pafawag,z tego co wiem to teraz jest jeszcze gorzej.pozdrawiam wszystkich bylych i obecnych pracownikow

bad...

Pracowałem w Wrocku na bielanach, kiedyś było tam lepiej ale wszystkie dodatk iświateczne itp. pozabierane, wszystko robione byś najwiecej się narobił za tą samą kasę. Szukają młodych dynamicznych najlepiej z grupą inwl. wy wyykorzystać. ogółem omijać szeroooookoooo ludzie (nie kierownictwo) tylko spoko. pozdro all

yrulu

pracowalem kiedys w stenmocie i musze powiedziec ze bylo tam niezle. kierownictwo super na luzie , ekipa takze super , praca ciekawa ale oczywiscie kasa nie za duza,czasami byl zapierdziel ale byly rowniez luzy. teraz moze tak juz nie jest , nie wiem.

Marcin

Polecam AD, profesjonalna firma !!! z tym, że jak ktoś zamierza się obijać to nie dziwie się, że jest niezadowolony.

barry

tak zgadzam sie z Toba , ja osobiscie nie pracowałem w ad ale wspolpracowałem z nimi i nie najlepiej mi sie ta wspołpraca z nimi układała , a TY czemu konkretnie zrezygnowałes z ad??pzdr

gaal

nie polecam tej firmy naprawde. :] pozdrawiam ps ja tam pracowalem i wiemn jak jest nie warte swieczki

Zostaw opinię o AD Stenmot - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AD Stenmot