Opinie o Donima Transport i Spedycja Sebastian Osowski w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Donima Transport i Spedycja Sebastian Osowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Donima Transport i Spedycja Sebastian Osowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Donima Transport i Spedycja Sebastian Osowski w Lębork

Kiero Nowy wpis

Pracowałem w Donimie rok czasu. Z szefem można było wsztstko uzgodnić. Pieniądze zawsze były na czas. Te osoby nie zadowolone to pewnie Ci, którzy brali zaliczki, a potem lament że mało zarobili. Kilometry normalne jak na busie, a nawet bym powiedział że mniejsze. Często stałem po 3 lub 4 dni i za każdy dzień była pełna dniówka. Zdecydowanie polecam tą firmę.

Natalia

Istnieje szansa na doprecyzowanie warunków pracy tutaj? Bo padły pewne słowa krytyki ale sam właściciel zadeklarował ich nieprawdziwość. Ciekawa jestem czy istniałaby możliwość na (usunięte przez administratora) praktyk tutaj na spedycji. Jeśli ktoś był to mógłby proszę opowiedzieć jak to konkretniej wygląda?

Jakub
@Natalia

Nie polecam to (usunięte przez administratora) na zrobionych km. I nie szanuje pracowników omijać tą firmę !

Maria
@Jakub

Ajak długo pracowałeś na takich warunkach? Na czym jeszcze polega to nieszanowanie pracowników? Chłopak chciał wyslać cv, ale teraz się waha :/ Dużo tam ludzi pracuje? Czy raczej rotacja spora i "uciekają"?

Wiktoria
@Natalia

Daruj sobie praktyki u niego .

Sebastian Nowy wpis
@Maria

Nie polecam pracy u mnie bo mam dużą rotację i nie szanuję kierowców .

Bobek Nowy wpis
@Natalia

Właściciel zawsze będzie bronić dobrej opinii swojej firmy to normalne . Kto chce niech się zatrudni i zobaczy sam jak mu się będzie układać z Sebastianem ale ja nie polecam i ostrzegam on jest cwany lis.

Maria Nowy wpis
@Bobek

A ile trwała wasza współpraca? I o co chodzi z tym cwanym lisem, ciężko w firmie o wypłacenie wynagrodzenia, czy jest jakiś inny powód? Proponuje chociaż umowę?

Sebastian

Omijać firmę szerokim kto nie chce być traktowany na jak śmieć. (usunięte przez administratora) Nie polecam! Duża rotacja kierowców!

Właściciel
@Sebastian

Komentarz napisany przez anonimowa osobe, nie wnosi nic a rzuca oszczerstwa na firmę. Proszę o weryfikację

Agata
@Właściciel

Ty lepiej bądź cicho niech wszyscy widzą jaki jesteś podły i będę pisała co chce. Ta twoja firma to jakieś nieporozumienie i jesteś wredną osobą.

Chcesz pomóc osobom zastanawiającym się, czy podjąć pracę w firmie Donima Transport i Spedycja Sebastian Osowski w mieście Lębork? Dodaj komentarz, napisz co słychać w firmie i jak tobie się tam pracuje.

Pracodawca niestety nie szanuje pracowników, szkoda czasu i nerwów...

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Donima Transport i Spedycja Sebastian Osowski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Donima Transport i Spedycja Sebastian Osowski - Lębork

• Jak się pracuje w Donima Transport i Spedycja Sebastian Osowski?

Zobacz opinie na temat firmy Donima Transport i Spedycja Sebastian Osowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Donima Transport i Spedycja Sebastian Osowski
  • Bolesława Krzywoustego 31 lok. 5