Agencja Windykacji HADES Sp. z o.o.

Lubin

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Agencja Windykacji HADES Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Windykacji HADES Sp. z o.o.

Anonim

Firma łamie wszystkie możliwe zasady współpracy. Stanowczo odradzam.

barti

Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą. Wszystkie formalności jakich dokonują śmiało można zrobić samemu. Z 20 % jakie bierze firma za zajęcie się sprawą wychodzi 60 po podliczeniu kosztów własnych. Stanowczo odradzam !!!

rico

Totalnie niepoważna firma , wiele obiecuje oraz twierdzi ze wszystko zalatwi a naprawde wyglada to tak ze sam zrobilbym to w jeden dzien ,gdzie im zajmuje to miesiace.po rozwiazaniu umowy oczywiscie trzeba zaplacic aby odzyskac swoje papiery co oczywiscie nie nastepuje , czekam juz ponad rok , kazda proba kontatku z firma konczy sie slowami ze strony firmy "ja nie wiem , ja sie tym nie zajmuje , osoba ktora jest w temacie jest na urlopie i tak za kazdym razem".a szefowie zawsze maja spotkania i nie ma szans na rozmowe. Informacja dla wszystkich ktorzy maja dluznikow nie bierzcie zadnych firm windykacyjnych bo oni tylko zaniosa wasze papiery do komornika i to wszystko co zrobia.

Szukasz pracy?

Roco

[usunięte przez moderatora]."Pan Prezes" do bani, zero wiedzy, zero doświadczenia...liczy się tylko dla niego zysk...nic więcej...taki urodzony "szef egoista', któremu ktoś pomógł założyć firmę. [usunięte przez moderatora]człowiek, którego lepiej unikać i nie mieć z takim do czynienia. [usunięte przez moderatora] Pozdrawia.

Pelko

KTOŚ KTO CHCE ZNALEŹĆ SIĘ W NIEMILEJ ATMOSFERZE I BYĆ KIEROWANYM PRZEZ NIEKOMPETENTNYCH LUDZI ZAPRASZAM WŁAŚNIE TAM ;) COŚ STRASZNEGO. LUDZIE UCIEKAJĄ Z TEJ FIRMY, GDZIE TYLKO MOGĄ!!!! IDŹ TAM I PRZEKONAJ SIĘ SAM/A, GWARANTUJE, ŻE PO 3 DNIACH BĘDZIECIE MIELI DOSYĆ I SAMI ODEJDZIECIE...TAJ JAK ROBI WIĘKSZOŚĆ NOWYCH OSÓB, KTÓRA TAM PRZYCHODZI

Zostaw opinię o Agencja Windykacji HADES Sp. z o.o. - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Windykacji HADES Sp. z o.o.