Opinie o Delfina Terlecka-Weiss Usługi Lekarskie w Warszawa

Delfina Terlecka-Weiss Usługi Lekarskie
0 0 2 5 1
wawa Nowy wpis

Dr. Delfina Terlecka (Warszawskie Centrum Medyczne) - nie polecam!!! Kobieta próbowała dzisiaj zrobić ze mnie oszustkę i kłamczuchę...ponadto nie zna się na swoim fachu pomimo, że chyba już osiągnęła wiek emerytalny. Lekarka stwierdziła początek infekcji, która zaczęła się objawowo kilka dni wcześniej i ja bym nazwała to już nawet innym etapem, środkiem... ale nie początkiem. Nie słuchała co się do niej mówi, co biorę obecnie jak się leczę, więc dublowała leki, nie pozwalała dokończyć zdania bo zadawała już kolejne pytanie. Nie polecam. W dodatku zwolnienie wypisała od dnia wizyty i nie wzięła pod uwagę, że próbowałam dostać się do lekarza od 2 dni bo już wcześniej byłam chora. Bezczelnie mi zaproponowała żebym sobie na wcześniejsze 2 dni wzięła urlop. (usunięte przez administratora) do kwadratu. Jeszcze nigdy nie zostałam tak potraktowana. Korzystam z usług Lux Med a do WCZ się chodzi jak już w mojej palcówce nie mają żadnego terminu do zaproponowania.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Administrator

Ludzie zastanawiający się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie Delfina Terlecka-Weiss Usługi Lekarskie w mieście Warszawa nie chcą czytać plotek na temat tej firmy w internecie. Dodaj, więc szczerą i rzetelną opinię na temat tego pracodawcy. Rynek pracy czeka na twój wpis.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Delfina Terlecka-Weiss Usługi Lekarskie - Warszawa

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Delfina Terlecka-Weiss Usługi Lekarskie