Opinie o Kancelaria Adwokacka Jolanta Borkowska Adwokat w Łódź

Kancelaria Adwokacka Jolanta Borkowska Adwokat
0 0 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Jolanta Borkowska Adwokat?

Patrycja Nowy wpis

Z największą przyjemnością wystawiam Pani Mecenas Jolancie Borkowskiej najwyższą z możliwych opinii. Trafiłam do Pani Mecenas z polecenia koleżanki, którą w błyskawicznym tępie rozwiodła zabezpieczając bardzo wysokie alimenty na dzieci jak na nasze polskie realia. Od razu wiedziałam że to osoba, której szukałam w swojej niezwykle trudnej sprawie rozwodowej. Dodam, ze korzystałam wcześniej z usług Mecenas Wentlandt -Walkiewicz i bardzo się zawiodłam ( 1,5 roku stracone). Pani Jolanta pomimo sprawy w toku zgodziła się mnie reprezentować. Na dwóch rozprawach pokazała ogromną klasę, fachowość, doświadczenie. Jak nikt potrafi doradzić , ukierunkować i troszczyć się jak o kogoś bliskiego. Empatyczna, przemiła a jednocześnie stanowcza i niezastąpiona na sali rozpraw. Człowiek o Wielkim Sercu, który pracuje z pasją. W pół roku odmieniła moje życie i udowodniła ze można być szczęśliwym. dozgonnie wdzięczna Patrycja

Karola Nowy wpis

Wspaniały adwokat. Rozwiązuje wszystkie sprawy, umie doradzić w każdej sytuacji. Podchodzi do klienta z wielkim sercem i zaangażowaniem. Polecam

Karola Nowy wpis

Wspaniały adwokat. Doradzi w każdej sytuacji . Rozwiązuje wszystkie sprawy. Podchodzi do klienta z wielkim sercem i zaangażowaniem.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czekamy na Wasze opinie! Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Jolanta Borkowska Adwokat w mieście Łódź? Wiesz jak wygląda tu zatrudnienie? Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami! Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka Jolanta Borkowska Adwokat - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie