Opinie o Ekonata Andrzej Tokarz w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ekonata Andrzej Tokarz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ekonata Andrzej Tokarz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekonata Andrzej Tokarz w Jastrzębie-Zdrój

Krystian Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Gdzie teraz przebywa AT?

Kolega z celi

Uwaga na tego Pana który gra biznesmena, naciągnie każdego na biznes i wszystkich oszuka, nie ma osoby która z tej znajomosci wyszła nieoszukana. Koledzy którzy jesteście teraz z tym biznesmenem bądźcie pewni ze Was oszuka tak jak mnie. Postarajcie się umilić mu wakacje by nie dysponował Waszymi pieniędzmi rodzinami i znajomymi do swoich przyjemności .

Znajomy
@Kolega z celi

Potrzebuje uzyskać kontakt do AT Posiada ktoś?

Kolega
@Kolega z celi

Na niego trzeba uważać ale na @Natalie jeszcze bardziej. Udaje, że nic się nie stało i żyje z pieniędzy innych ludzi. Zza krat od niego tez otrzymuje cały czas pieniądze. Cały czas (usunięte przez administratora) innych ludzi i szuka naiwnych facetów którzy ja będą utrzymywać. Mam nadzieje, że dobiorą się do niej i pójdzie siedzieć za te wszystkie przekręty które zrobiła. Udaje naiwną i pokrzywdzoną a sama wszystkich oszukiwała.

Kolega

Sprawa została zgłoszona i do MOPS i na Policję przeze mnie. Tylko opieszałość naszych służb niestety działa na niekorzyść dzieci. Służby wezmą się za robotę jak dojdzie do tragedii. Takie niestety są realia. (usunięte przez administratora)

2030 Nowy wpis

Niestety dziewczyna została sama z problemami bo jej poprzedni sponsor AndrzejT który sponsorował ją za cudze pieniądze odsiaduje wyrok i najwcześniej wyjdzie za 6-8 lat a jeszcze ma sprawy w toku i wyrok zaległy wiec jako multirecydywista raczej na przepustkę go nie wypuszcza bo poprzednio z przepustki nie wrócił tylko ukrywali się z Natalią kilka lat i oszukiwali i (usunięte przez administratora)wspólnie ludzi

Andi Nowy wpis
@2030

Przecież on dalej jej przekazuje pieniądze. Za pomocą swoich kolegów i znajomych, którzy dysponują jego pieniędzmi. Ona cały czas ma z nim kontakt telefoniczny i zapewnia że na niego czeka. A w rzeczywistości szuka „nowego” źródła utrzymania. Przecież musi żyć na wysokim poziomie. A do uczciwej pracy nie pójdzie

Pracownik Nowy wpis
@2030

Znając naszą rzeczywistość pewnie wyjdzie szybciej niż nam się wydaje. I z Natalią będą dalej poszukiwać szybkiego zarobku.

Metal

W 2018 roku próbował dzierżawić tereny prawdopodobnie pod nielegalne składowiska odpadów. Czy ktoś miał taką sytuację lub propozycję dzierżawy przez AT? Obecnie toczy się postępowanie w prokuraturze w Katowicach i padł taki wątek podczas przesłuchań.

@Metal

Wiem ze posiadał tereny na składowanie odpadów w Szadku, razem z partnerką NAR zmagazynowały ogrom (usunięte przez administratora) w Karkonoskim Parku to była firma Green Energy Power i ram także jest sprawa prócz tego sprawy toczą się także w SO w Gliwicach, SO w Rybniku, SR w Jastrzębiu Zdroju, SR w Zabrzu i kilku prokuraturach. Chcesz więcej informacji zostaw info mail.

Paker

News dnia, AT osadzony w areszcie śledczym w Gliwicach

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ekonata Andrzej Tokarz? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
Poszukiwacz

Z informacji z pierwszej ręki dowiedziałam się iż poszukiwani Andrzej i Natalia wraz z trójką dzieci mieszkają obecnie w Zabrzu lub Tarnowskich Górach te okolice, umowa zakupu domu na inną osobę niż AT i pierwsza rata zapłacona. Dzieci chodzą do przedszkola i szkoły, korzystają z opieki zdrowotnej. Obecnie dom do sprzedania wystawiony w agencji nieruchomości. Jeśli masz więcej informacji prześlij mailem lub poinformuj policję z komisariatu Jastrzębie Zdrój którzy poszukują AT oraz NR i znajdą, w przeciwnym razie będzie duży wstyd.... AT oraz NR nie mają zamiaru zwracać żadnych zaległości i dogadywać się z dłużnikami, wszystkie pieniądze które posiadają z różnych interesów i pożyczek wydają na swoje przyjemności, jedynie kilkanaście lat odsiadki które nad nimi ciążą może zmobilizować ich do zwrotu pożyczek od rodziny i znajomych. (usunięte przez administratora)

Andi71@o2.pl

Chyba interesy na Pomorzu i Mazurach nieudane, wiem to z informacji od przyjezdnych osób za co bardzo dziękuje, mało osób dało się oszukać, widocznie czytali opinie o AT i NR. Proszę o kolejne informacje, o interesach i obecnym miejscu ukrywania się (usunięte przez administratora) którymi podzielę się z zainteresowanymi.

A może "uczciwy" synuś opowie coś o swojej działalności?wszyscy wokół niego mają długi A on tworzy następną firmę?I o dziwo jest"czysty"?A o próbie wyłudzenia kasy z zusu zapomniał ten uczciwiec?wiemy coraz więcej o twojej działalności i skończ szkalowac Natke bo opiszemy tu co wiemy o twojej matce siostrze partnerce

Andi71@o2.pl

Osoby dalej się ukrywają, dziękuje za informacje odnośnie dalszych interesów i firmy F.H.U. "NATALIA" NATALIA RUTKA NIP: 6932027756 oraz jej nowego kierunku działania. Osoby współpracujące z powyższą firmą narażone są na oszustwa ze strony tej firmy. Osoby poszukiwane AT oraz NR obecnie prowadzą interesy w północnej części Polski. Adres firmy zarejestrowany u Rodziców Natalii: ul. Dobrawy 16/8 67-200 Głogów Polska. Czekam na dalsze informacje na maila którymi podzielę się z zainteresowanymi. Pozdrawiam i mam nadzieję ze już długo nie będą oszukiwać i okradać ludzi. Andi71@o2.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Ekonata Andrzej Tokarz - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Ekonata Andrzej Tokarz?

Zobacz opinie na temat firmy Ekonata Andrzej Tokarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekonata Andrzej Tokarz?

Ekonata Andrzej Tokarz
  • Kurpiowska 19 lok. 8