PSS Społem
counter
3 3 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 74 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia PSS Społem? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Daria Nowy wpis

To nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników firmy!!

rozczarowana Nowy wpis

W dniu dzisiejszym chciałam zrobić zakupy w sklepie Społem, była godz. 9:35, kolejka przed sklepem ogromna, zimno, ale cóż staram się dostosować do nowych warunków panujących w naszym kraju w czasie epidemii, czekam , znalazłam się w końcu przed drzwiami okazało się że jest już po godz. 10:00, otwierają się drzwi, pani sprzątaczka mówi że nie będę wpuszczona do sklepu, bo nie mam 60 lat. Staram się wytłumaczyć pani,że chcę zrobić zakupy mamie która w ostatnim czasie przeszła ciężkie zapalenie oskrzeli, jest po długiej antybiotykoterapii,choruje również na cukrzycę i sklep to nie jest dla niej odpowiednie miejsce, ale kobieta jest nieugięta , nie mogę wejść do sklepu i już. Niestety proszę mamę, żeby jednak wyszła z domu i przyszła po zakupy. Jestem zdruzgotana bezmyślnością i bezdusznością tej kobiety. Staram się zrozumieć przestrzeganie przepisów, ale może byłoby miło i rozsądnie włączyć logiczne myślenie i choć odrobinę empatii i życzliwości w tym niełatwym dla wszystkich czasie. Jestem oburzona, że pani sprzątaczka miała prawo narazić mamę na ryzyko zakażania, zamiast zająć się myciem i dezynfekcją powierzchni, tak aby zakupy były bezpieczne.

Gutek Nowy wpis

Ale to nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników, warto sprawdzić gdzie zostawiamy swoje uwagi.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ja Anna

Masakra co się dzieje w społem na Kościuszki wędlina stara śmierdząca kwaśna została mi sprzedana teraz żałuję że od razu nie poszłam z tym do sanepidu następnym razem to zrobię bo to są kpiny

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 176 dni.

Czy w obrębie jednego działu w PSS Społem są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Mala100

Jest nie miła obsługa po terminie żywność jeśli dalej tak będzie zgłosze to do ruznych instytucji bo to juz jest przesada co wy wyprawiacie

Tak8Nie1

mieszkaniec oś Kopernik

Dlaczego skrócono godziny otwarcia sklepu nr7 Polka w Legnicy? W godzinach otwarcia załoga sklepu jest za mała co powoduje duże kolejki.

Tak12Nie

Iza
@mieszkaniec oś Kopernik

Bo tak

Zostaw merytoryczną opinię o PSS Społem - Lubin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

PSS Społem