Opinie o Biuro Rachunkowe Mc2 Ewa Kożuszek Z.U.H. Cover Ewa Kożuszek Car Auto Części Prostafakturka.Pl w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe Mc2 Ewa Kożuszek Z.U.H. Cover Ewa Kożuszek Car Auto Części Prostafakturka.Pl. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Rachunkowe Mc2 Ewa Kożuszek Z.U.H. Cover Ewa Kożuszek Car Auto Części Prostafakturka.Pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Mc2 Ewa Kożuszek Z.U.H. Cover Ewa Kożuszek Car Auto Części Prostafakturka.Pl w Warszawa

Na jakie wsparcie w Biuro Rachunkowe Mc2 Ewa Kożuszek Z.U.H. Cover Ewa Kożuszek Car Auto Części Prostafakturka.Pl mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

właściciel Nowy wpis

Kompletnie nie rozumiem pytania, jeśli pracownik jest w ciąży, pracuje zgodnie z kodeksem pracy, jeśli ma zwolnienie odpoczywa w domu. proszę zadzwonić odpowiem dokładnie na pytanie mój tel 604256881. Bo nie wiem o dokładnie jakie wsparcie chodzi.

Teresa Nowy wpis

Jestem w pełni zadowolona z usług Biura Rachunkowego MC2. Współpracuje z Panią Ewą bardzo długo i z czystym sumieniem mogę powiedzieć ,że obsługa jest na najwyższym poziomie . Jestem dość upierdliwą Klientką więc wiem co mówię :)

Czy jest możliwość pracy w Biuro Rachunkowe Mc2 Ewa Kożuszek Z.U.H. Cover Ewa Kożuszek Car Auto Części Prostafakturka.Pl na część etatu?

właściciel Nowy wpis

Nie prowadze w tym momencie rekrutacji, CV można przesłać na email biuro@mc2.com.pl / właściciel ewa Kożuszek

Czy pracownicy w Biuro Rachunkowe Mc2 Ewa Kożuszek Z.U.H. Cover Ewa Kożuszek Car Auto Części Prostafakturka.Pl dogadują się między sobą?

właściciel

Nie prowadzę w tej chwili rekrutacji, ale odpowiem na pytanie, Tak dogadują się pracownicy, jesteśmy zespołem i współpraca jest najważniejsza /właściciel

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Biuro Rachunkowe Mc2 Ewa Kożuszek Z.U.H. Cover Ewa Kożuszek Car Auto Części Prostafakturka.Pl? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jak najbardziej na tak . Profesjonalne , poważne i fachowe podejście do klienta, pomoc na każdym etapie prowadzenia działalności, terminowość przekazywania informacji i dokumentów do rozliczenia , zarówno firmowych jak i kadrowych , a przede wszystkim wiedza , znajomość i rozeznanie w przepisach , co jest bardzo ważne , również tych ciągle zmieniających się . Generalnie super , jestem w 100 % zadowolony . Serdecznie polecam .

Biuro rachunkowe 10/10. Pani Ewa właścicielka bardzo wymagająca jeżeli chodzi o klienta. Jest to podyktowane troską o wykonywanie usług na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie dokumenty na czas. Pytanie zaraz odpowiedź. Szeroki wachlarz wiedzy. Pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie. Jak dla mnie nie ma lepszego biura rachunkowego jak Mc2 !!!

@Ania

Aniu bardzo ci dziękuję / właściciel

Ile jest zmian w Biuro Rachunkowe Mc2 Ewa Kożuszek Z.U.H. Cover Ewa Kożuszek Car Auto Części Prostafakturka.Pl?

właściciel

Dzień dobry O jakie zmiany chodzi? proszę o kontakt telefoniczny bezpośrednio ze mną, tel 604256881, odpowiem na pytania

@właściciel

Chodzilo chyba o zmiany w pracy, zakładam że tutaj takich nie ma, i wszyscy pracownicy pracują w jednych godzinach?

@Bożena

Godziny pracy dostosowuję do możliwości osób ze mną współpracujących - więcej szczegółów na priv/właściciel

Bożena

Czytam, że firma przyjmuje osoby na staż czy też praktyki :) Ktoś moze był/jest stażystą albo praktykantem i opowie coś o pracy, grafiku? :-)

@Bożena

Dzień dobry, Pani Bożenko, gdzie było takie ogłoszenie, że przyjmuje na staż, nie dawałam nigdzie takiej informacji, ale jeśli jest Pani zainteresowana, z chęcią spotkam, powinnam dla Pani znaleźć pracę/staż/praktyki

Dorota
@właściciel

A czy praktyki, które są oferowane w firmie są płatne czy bezpłatne?

@Dorota

Pani Doroto, proszę o kontakt telefoniczny ustalimy warunki, tel. 604256881

Emilia
@właściciel

Tutaj nie może pan nic napisać co do warunków? A czemu? Będzie wiadomo, czy warto dzwonić ;)

@Emilia

Pani Emilio, ja na forum o warunkach nie piszę, ponieważ warunki ustalam indywidualnie dostosowanych w naszym biurze, proszę o telefon na 604256881, udzielę informacji / Ewa Kozuszek Biuro rachunkowe mc2

Czy firma Biuro Rachunkowe Mc2 Ewa Kożuszek Z.U.H. Cover Ewa Kożuszek Car Auto Części Prostafakturka.Pl udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

właściciel

Dziwne pytanie?, i czemu tak długą nazwę ktoś wpisał w pytaniu?

@właściciel

Czemu to, że ktoś chce się dowiedzieć czy firma wspiera pracowników miałoby być dziwne? A co do nazwy to faktycznie - widocznie ktoś skopiował dla jasności nazwę tu ze strony

@Justyna

Pani Justyno, tak dziwne pytanie, ponieważ, żaden mój pracownik nie pytał mnie o pożyczki, a teraz nie przeprowadzam rekrutacji. więc pytanie nie na miejscu. Właściciel

Sylwia
@właściciel

A są jakieś plany by prowadzić rekrutację w najbliższych miesiącach? Pytam m, bo szukam pracy.

@Sylwia

Dzień dobry, na ten moment mam komplet pracowników, nie przewiduje rekrutacji

@właściciel

A czy przyjmują państwo studentów na niepełny wymiar godzin? :) Chodzi mi o praktyki studenckie, staże

WŁAŚCICIEL

Na staż lub praktyki myślę, że tak, proszę o kontakt 604-256-881 Ewa Kożuszek

Weronika
@WŁAŚCICIEL

a płatne są te praktyki lub staż?

@Weronika

Prosze o kontakt bezpośrednio ze mną, wszystkie szczegóły omawiam na spotkaniu, prosze o tel 604256881

Jaki jest okres rozliczeniowy w Biuro Rachunkowe Mc2 Ewa Kożuszek Z.U.H. Cover Ewa Kożuszek Car Auto Części Prostafakturka.Pl? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

właściciel

Pytanie nie na miejscu, ponieważ w tej chwili nie prowadzę rekrutacji, a mc rozliczeniowy wynagrodzen to moje indywidualne ustalenie z pracownikami, i na forum nie chwale się tymi ustaleniami Ewa Kożuszek-właściciel

@właściciel

I bardzo prawidłowe podejście. A co uważacie o pracownikach, którzy publicznie się takimi rzeczami chwalą?

Weronika
@właściciel

A czy warto składać CV nawet gdy nie ma naboru? Przeglądacie wtedy aplikację czy nie?

@Weronika

Prosze podesłać CV.

Renata

Jeżeli ktoś potrzebuje zaufanego biura rachunkowego to Pani Ewy będzie idealne.

@Renata

A jak długo już załatwiasz swoją księgowość u nich? Teraz aktualnie też spoko ogarniają temat nowego ładu? Bo słyszałam, że księgowi mają z tym problemy

@Justyna

Pani Justyno, zapraszam bezposrednio o kontakt do mojego biura, jestesmy terminowi, i dajemy rade z Nowym Ładem -właściciel Ewa Kożuszek

Urszula Olejewicz

Biuro rachunkowe o jakim marzy każdy przedsiębiorca. Kontakt we wszystkim powierzonych sprawach znakomity.

Benedykt

Uwielbiam przychodzic do tego biura, ponieważ zawsze otrzymuje wsparcie jakiego potrzebuję.

Tadeusz

Nie można im zarzucić nie profesjonalizmu i wieloletniego doświadczenia.

właściciel Ewa Kożuszek
@Tadeusz

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię

Judyta W.

Pani Ewa zawsze profesjonalna i rzeczowa. W czasie zakładania mojej firmy bardzo mi pomogli.

Jak jest z pakietem medycznym w Biuro Rachunkowe Mc2 Ewa Kożuszek Z.U.H. Cover Ewa Kożuszek Car Auto Części Prostafakturka.Pl? Można dołączyć rodzinę?

właściciel Ewa Kożuszek

Tak mam pakiet medyczny, ale na ten moment nie szukam pracowników

Julia

Biuro Mc2 Ewa Kożuszek najlepsze jakie znam. Bardzo rzetelnie obsługują klientów.

Jak długo czekaliście na odzew z Biuro Rachunkowe Mc2 Ewa Kożuszek Z.U.H. Cover Ewa Kożuszek Car Auto Części Prostafakturka.Pl? Oddzwaniają zawsze?

Ewa Kożuszek

Staramy sie od razu odpisac na email lub oddzwonić, Zapraszam.

Dawid

Bardzo dobra jakość obsługi. Polecam biuro mc2

Polecam Biuro mc2, z czystym sercem mogę zagwarantować jakość i solidność.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Mc2 Ewa Kożuszek Z.U.H. Cover Ewa Kożuszek Car Auto Części Prostafakturka.Pl - Warszawa

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Mc2 Ewa Kożuszek Z.U.H. Cover Ewa Kożuszek Car Auto Części Prostafakturka.Pl?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Mc2 Ewa Kożuszek Z.U.H. Cover Ewa Kożuszek Car Auto Części Prostafakturka.Pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Rachunkowe Mc2 Ewa Kożuszek Z.U.H. Cover Ewa Kożuszek Car Auto Części Prostafakturka.Pl?

• Bolesławicka 26 lok. 8
    03-352 Warszawa