Opinie o Ogólnopolska Informacja Gospodarcza Andrzej Opęchowski w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ogólnopolska Informacja Gospodarcza Andrzej Opęchowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ogólnopolska Informacja Gospodarcza Andrzej Opęchowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogólnopolska Informacja Gospodarcza Andrzej Opęchowski w Jelenia Góra

Jelenia Góra

Niestety dałem się namówić na podpisanie umowy na świadczenie usług OIG. Pan właściciel zadzwonił do mnie po wielokrotnym i wielodniowym spamowaniu mojej firmowej poczty (rzekomo te wiadomości zawierały informacje nt. potencjalnych klientów tylko, że bez ich danych, po prostu zwykła wiadomość, że „mamy klienta na Twoją usługę” – zwykły (usunięte przez administratora)) i zaproponował współpracę za jedyne 1000zł netto na rok! Po długich rozmowach i miłym męczeniu mnie telefonami uległem naciskowi i w przypływie swojej naiwności i głupoty podpisałem umowę. Poniżej przedstawiam działanie firmy i podkreślam, że jeśli komuś pasuje taka forma współpracy to się nie czepiam, poniższy zapis jest tylko informacyjny. Jak firma działa 1) Zapewnia i nagabuje przez telefon ilu klientów możemy mieć podejmując współpracę. 2) chwali się i używa argumentu do przekonania, że są już na rynku 27 - 30 lat i że mają samych zadowolonych klientów i niezliczoną bazę chętnie współpracujących klientów. 3) Po podpisaniu umowy proszą o przesłanie danych naszej firmy oraz wypisanie haseł kluczowych do nich na wyszukiwarkę w celu znalezienia przez klienta naszej firmy. Niestety co się okazuje, nie pozwalają wpisania/wytypowania haseł kluczowych odnośnie naszego miejsca wykonywania działalności (argumentując, że "u nas takich haseł kluczowych nie ma bo nam zaśmieciłoby to bazę danych" - AUTENTYK). Można tylko wpisać rejon - województwo i hasła branżowe i pokrewne typu: "budownictwo". 4) Brak jakichkolwiek opinii w internecie o firmie. 5) Strona internetowa rodem z epoki kamienia łupanego (zacząłem się zastanawiać jak takie coś w ogóle funkcjonuje niestety po podpisaniu umowy). Podsumowując, myślę, że 1000zł netto nie jest warte przekazywania informacji jedynie o jawnych przetargach w całej Polsce, do których każdy ma dostęp. Mogę stwierdzić, że jest, to po prostu opcja dla leniwych, którym nie chce się szukać lub dla tych co nie mają czasu na poszukanie trochę w internecie. Brak jakichkolwiek realnych klientów na chwilę obecną (nie minął cały rok, ale po roku napiszę opinię i wątpię żeby się coś zmieniło do tego czasu) W mojej opinii usługa na niskim poziomie, zresztą zachęcam do odwiedzenia strony internetowej, ta strona mówi sama za siebie. Nie minął jeszcze cały rok od wpłacenia przeze mnie pieniędzy, ale kwiatków się nie spodziewam. Polecam przed podpisaniem umowy odwiedzić stronę OIG i podzwonić po firmach, które są tam zamieszczone w celu podpytania się czy mieli jakiś klientów od pana z OIG, to jest najlepsze źródło informacji. Ja tak zrobiłem po fakcie i usłyszałem bliźniacze do moich opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Ogólnopolska Informacja Gospodarcza Andrzej Opęchowski - Jelenia Góra

Ogólnopolska Informacja Gospodarcza Andrzej Opęchowski
  • Szewska 2 lok. 5