Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Asbol Import-Eksport Adam Wełna w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Asbol Import-Eksport Adam Wełna. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Asbol Import-Eksport Adam Wełna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Asbol Import-Eksport Adam Wełna w Bydgoszcz

AnnaSch

Pani prowadząca rekrutację, reprezentuje sobą szczyt braku kultury,bezczelności,chamstwa oraz braku panowania nad swoimi osobistymi emocjami. Ocenia czlowieka poprzez papier, a nie spotkanie z kandydatem i prostą życzliwą rozmowę. Wyciagnac wnioski mozna zapoznajac sie z sytuacją, a nie je snuć z kawałka papieru. Z takim podejściem do osoby, która dzwoni w sprawie pracy, szybko pracownika nie znajdą ????

@AnnaSch

Też przymierzam się do aplikowania, ale na frezera konwencjonalnego, zakładając, że ta oferta z lutego jeszcze aktualna. Zachęcony głównie tym, że otwarcie wymienili, że płacą 5 tyś zł brutto. Ale wracając do rekrutacji, to z czego wynikały te narosłe emocje, o jakie oceny poszło? Bo życzyłbym sobie odbywać takie spotkanie w miłych okolicznościach. A nie wiem, czy to tu możliwe?

Alina Nowy wpis
@AnnaSch

Ta pani faktycznie bezczelna ijest i to bardzo.Ona ma problemy ze sobą i to bardzo ... Bardzo interesuje się Życiem Osobistym pracowników mimo że ma ich 4 Dzwoni do innych pracodawców z poprzednich prac i wypytuje a jeśli masz komornika lub inne zobowiązania jakiś płatności to UWAGA....Wszystkim o tym mówi..Poprostu Omijajcie ta Firmę z Daleka..Bezczelna kobieta

Frezer Nowy wpis

5 tys brutto to dużo ? Frezer konwencjonalny powinien spokojnie zarobić 6000 netto tak samo jak i tokarz. A w tej firmie to chyba zarabia tyle prezes . ????

Judyta Nowy wpis

Jakbyście nie oceniali rozmowy rekrutacyjnej, to mąż i tak się uparł i zamierza czekać na nową ofertę dla tokarza konwencjonalnego. To co mu odpowiada to jedna zmiana, godziny podane jako 6:00 14:00 plus możliwość zostawania po godzinach. Często mąż musi odbierać dziecko z przedszkola, chciałam się zapytać czy takie nadgodziny są obowiązkowe i czy faktycznie często się zdarzają?

@Robert

Jestem byłym pracownikem firmy Asbol. Moje zdanie na temat waszych opinii jest taka oczerniacie pracodawcę ale nikt nie zna was waszych umiejętności chęci do pracy. Pracowałem tam trochę lat temu i mogę powiedzieć że naprawdę dużo się nauczyłem. Chcę podziękować Panu Adamowi i dziewczyną. Z poważaniem Robert.

@@Robert

Czy nauka była poprzez praktykę czy może obserwację innych? Jest tu coś takiego jak wprowadzenie w obowiązki i ktoś pokazuje czego potem będzie wymagał? Jest jakiś opiekun, który w razie co zawsze służy pomocą?

Czy zarobki w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Asbol Import-Eksport Adam Wełna są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Zarobki to najniższa krajowa w firmie brak podstawowych narzędzi maszyny nie sprawne po za tym dwie panie nie dotrzymują słowa odnośnie ustaleń zawartych przed podpisaniem umowy . Ciągle szukają pracowników a to o czymś świadczy ..... porostu płacą grosze i nie pracuje sie tam najlepiej, lepiej omijać tą firmę .... szukają (usunięte przez administratora) którzy będą zarabiać na leasingi dla całej rodziny .

Boguśka
@pracownik

Najniższa krajowa to max? Nie ma chociaż jakichś premii? Możesz zdradzić jakie ustalenia nie zostały dotrzymane?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Asbol Import-Eksport Adam Wełna rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku FREZER KONWENCJONALNY (NR 3151)?
Hej

Pracują tam dwaj Polacy reszta z Ukrainy, ale nie chodzi o pochodzenie tylko o to że chłopacy przyjechali tu zarobić i ok. Ale praca po 12 godzin codziennie przez 6 dni to przesada. Jak przyjdzie ktoś nowy bo jest dużo pracy to popracuje dwa tygodnie bez umowy i out. Następnego biorą. Nawet w niedzielę chłopacy pracują. Reasumując praca na czarno najlepiej po 300h w miesiącu

Wolny
@Hej

Ludzie....ja was nie rozumiem! Jest tyle firm co szukają pracowników i praca po 8 godzin a wy robicie jak jakieś .... woły po 12 godzin! Śmiać mi się z was chce! Nie pracujecie dla siebie! Tylko dla obcej wam osoby! Z czasem zobaczycie i zrozumiecie ile zdrowia i czasu straciliście przez tak (usunięte przez administratora) system pracy! Szanujcie się w końcu ! No i szanujcie swoje zdrowie! Miejcie też życie prywatne!

(usunięte przez administratora) nie dotrzymują słowa odnośnie stawki godzinowej gdy pracujesz za wolno przy rozliczeniu twierdzą że za mało zrobiłeś i odejmują kilka złotych od stawki godzinowej (usunięte przez administratora) jakich mało

Brak podstawowych narzędzi pracy , pomieszczenia firmy pamiętają gierka praca na czarno i to najlepiej za 20 zł nie polecam każda firma byłaby lepsza. Narzędzia do obróbki to średniowiecze

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Asbol Import-Eksport Adam Wełna - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Asbol Import-Eksport Adam Wełna?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Asbol Import-Eksport Adam Wełna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Asbol Import-Eksport Adam Wełna?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Asbol Import-Eksport Adam Wełna
  • Zachodnia 18