Firma Pogrzebowa A.Kalla Marta Pawłowska

NIP: 8311483128 REGON: 362153832

Firma Pogrzebowa A.Kalla Marta Pawłowska

Opinie o Firma Pogrzebowa A.Kalla Marta Pawłowska

Paweł

Bardzo profesjonalna firma. Niestety zmarła mi bliska osoba i miałem okazję korzystać z usług zakładu Kalla. Życzliwie wytłumaczono mi co po kolei, załatwiono za mnie formalności związane z pogrzebem. Oprawa pogrzebu ponad moje oczekiwania, czyli sztuczna trawa, nagłośnienie, namiot i wysoką kultura pracowników. Polecam z czystym sumieniem firmę Pogrzebowa Kalla z Pabianic. (usunięte przez administratora)

Dodaj opinię o firmie Firma Pogrzebowa A.Kalla Marta Pawłowska w miejscowości Pabianice i zacznij dyskusję o tym jak dobry jest to pracodawca. Twoja szczerza opinia to pierwszy krok do transparentnego i szczerego rynku pracy.

Zostaw opinię o Firma Pogrzebowa A.Kalla Marta Pawłowska - Pabianice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Pogrzebowa A.Kalla Marta Pawłowska