Firma Pogrzebowa A.Kalla Marta Pawłowska

Pabianice

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Firma Pogrzebowa A.Kalla Marta Pawłowska
0 0 6 1

Opinie o Firma Pogrzebowa A.Kalla Marta Pawłowska

Paweł

Bardzo profesjonalna firma. Niestety zmarła mi bliska osoba i miałem okazję korzystać z usług zakładu Kalla. Życzliwie wytłumaczono mi co po kolei, załatwiono za mnie formalności związane z pogrzebem. Oprawa pogrzebu ponad moje oczekiwania, czyli sztuczna trawa, nagłośnienie, namiot i wysoką kultura pracowników. Polecam z czystym sumieniem firmę Pogrzebowa Kalla z Pabianic. (usunięte przez administratora)

Administrator

Dodaj opinię o firmie Firma Pogrzebowa A.Kalla Marta Pawłowska w miejscowości Pabianice i zacznij dyskusję o tym jak dobry jest to pracodawca. Twoja szczerza opinia to pierwszy krok do transparentnego i szczerego rynku pracy.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Firma Pogrzebowa A.Kalla Marta Pawłowska - Pabianice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Pogrzebowa A.Kalla Marta Pawłowska