Opinie o Małgorzata Stąsiek Poradnia Psychologiczna w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Małgorzata Stąsiek Poradnia Psychologiczna. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Małgorzata Stąsiek Poradnia Psychologiczna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małgorzata Stąsiek Poradnia Psychologiczna w Warszawa

nowa Nowy wpis

Witam serdecznie, no cóż zbyt krótko uczęszczam na terapię, ale sam fakt , że tu pozostaję i mam zamiar pozostać....Jakim cudem Pani Małgosia po trzech wizytach wie wszystko??? Nie wiem. Jednak chcę wiedzieć o sobie wreszcie coś więcej, po długich latach pragnę wreszcie stanąć na nogi...na dzień dzisiejszy "buty zakłada mi" Pani Małgosia bardzo szybko i skutecznie. Moje przyjaciółki korzystały z różnych źródeł pomocy, długimi latami zresztą, ja trafiłam tutaj nie bez przyczyny, zresztą z wielkim szczęściem.....Mam nadzieję, że kiedyś dzięki tej terapii będę mogła powiedzieć, że jestem dojrzałą kobietą, której już nikt nie musi " zakładać butów", by wyjść do życia. :) Dziękuję ogromnie.

judytakomorowska1978

Rak, depresja, lęki, nerwica, bezsenność minęło wszystko po 3 miesiącach terapii z Panią Małgosią. Pani Małgosiu Pani pomoc była bezcenna. W życiu nie spotkałam kobiety z takim sercem, wiedzą a przy z taką skromnością i dobrem w najczystszej postaci. Dziękuję za to, że Pani jest a sobie za to, że po latach cierpienia Panią odnalazłam.

Adrian
@judytakomorowska1978

Rak Ci minął po psychoterapii? Nie pomieszało Ci się coś? To tak nie działa. :D

Jude
@Adrian

Może to jakiś prześmiewczy wpis :>

Sylwia
@Jude

Ale czemu ktoś miałby się z tej Pani nabijać? :(

Sceptyczny
@Adrian

Chyba wszystkie te pochwalne pieśni pisała sama ta Pani ???? jakoś dziwnie zbiegają się w czasie. I same poematy na temat mądrości, empatii, inteligencji, w ogóle ach i och i w każdym Pani Małgosiu ???? raczej nie wzbudza to zaufania.

Sylwia
@Sceptyczny

A masz z tą Panią jakieś osobiste doświadczenie, że tak sceptycznie do tego podchodzisz czy to po prostu wniosek z obserwacji?

przyszly klient
@Sceptyczny

wlasnie czytam opinie i te bardzo pozytywne sa pisane na zamowienie, zbierzność dat, te same wyrazenia, zwroty itd. Poszedlem dalej i sprawdzilem profil na FB i co sie okazalo dotrałem do ogłoszenia " Hej. Jestem psychologiem poszukuje zaufanej osoby do pozycjonowania mojej strony internetowej, zmiany designu i napisania tekstów"

pytania Nowy wpis
@Sylwia

popatrzylem sobie na strone tej pani i szczyci sie ze jest czlonkiem jakiejs organizacji psychologow w Stanach ładnie brzmi ? ale jak wszedlem głębiej okazalo sie , ze to członkostwo mozna sobie kupić :-). Popatrzyłem na polskie podwórko i jakos niegdzie jej nazwisko nie wystepuje. moze sie nie doszukałem ale ta pani nawet sie tym nie chwali

Jakub Nowy wpis

Wiedza aktualna, konkretne prace, dobre omówienie interesujących mnie tematów, zangażowanie czuje od Pani Małgorzaty w prace. Zmiany są odczuwalne po 6 miesiącach przy nerwicy natręctw u mnie.

waw Nowy wpis
@Jakub

a ta opinia chyba razem pisana z Andrzejem Wójcik :-) widze ze to nie przypadek te godziny i daty tych pozytywnych opinii.

Andrzej Wójcik

Aktualna wiedza, zaangażowanie i generalnie wszystko ok ale jak na mój gust terapia to nie żadne cuda. Proces wchodzenia z picia długi, żmudny, zmiany nawyków ciężkie bardzo. Po 9 miesiącach widzę postępy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Małgorzata Stąsiek Poradnia Psychologiczna spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
przyszly klient

raczej po przeczytaniu opinii nie zdecyduje sie

Ewa Stefańska

Przemiła, uczynna, bardzo profesjonalna pogodna i spokojna Pani Małgosia cierpliwie pomogła mi wyjść z ciężkiej depresji i lęków. Dziś dzięki Pani pomocy jestem kobietą zdrową i zadowoloną ze swojego życia. Serdecznie polecam te terapeutkę.

Halina Popiel

Pani psycholog pomogła mi wyjść z depresji i nerwicy po wielu latach gdy nie było już we mnie nadziei. Metody uwalniania uczuć, emocji, które zastosowała Pani Małgosia dały zdumiewające efekty. Leki odstawiłam po 3 tygodniach terapii, po 3 miesiącach nie wiem czym jest depresja i nerwica a mówione mi, że ta ,,choroba" zostanie ze mną do końca życia. Dzięki Bogu i Pani dziś wiem, że to bzdury były. Nadmienię tylko, że to 5 terapeutka, którą spotkałam i polecam bardzo, bo jest niezwykła. Dziękuje i z całego serca polecam Panią Małgosię.

Alicja Grudka

Cudowna, ciepła, empatyczna, spokojna z ogromną wiedzą i niezwykłym podejściem do życia Pani psycholog, którą z serca polecam. Nie mam zaufania do psychologów, bo się zraziłam. Do Pani Małgosi poszłam z polecenia koleżanki i nie zwiodłam się a wprost przeciwnie. Kobieta z wielkim sercem i powołaniem, dziękuję Pani Małgosiu - nie poznaje siebie po terapii u Pani i to jest super :) Jestem miłością swojego życia :) Dziękuje, że pokazała mi Pani, że tak można :) Dzięki temu i terapii u Pani i z moją rodziną sprawy mają się lepiej aniżeli kiedykolwiek. Bardzo dziękuje Pani Małgosiu

jakubwieckikowski1979

Pani Małgosiu zwrot życia o 180 w 5 miesięcy zawdzięczam Pani. Dokonaliśmy rzeczy niemożliwych, które okazały się możliwe co Pani mi krok po kroku pokazała. Rodzina, żona, córka, przyjaciele i znajomi mnie nie poznają. Szacun Pani Małgosiu, po prostu szacun :) Dziękuje za Pani wielkie serce i profesjonalizm w kombo kobiety, która do polskich realiów znanej mi przez lata pomocy nie przystaje. Dziękujemy całą rodziną

patrycjadudziak1978

Pani Małgosia to 6 psychoterapeutka w moim życiu i ostatnia :) Uratowała mi Pani życie, wciągnęła z lęków, depresji, zaburzeń odżywiania + zerowego poczucia własnej wartości i kompletnego niekochania, nielubienia, nieszanowania i nieakceptowania siebie. Pierwszy raz nie czułam się na terapii zestresowana, oceniana, krytykowana, zawstydzona a wprost przeciwnie traktowana na równi z szacunkiem, zrozumieniem, empatią i ciepłem Jest Pani niezwykła i jestem Pani dozgonnie wdzięczna, oby więcej było takich specjalistów jak Pani (dziękuje w imieniu swoim i męża).

kingaratajczak1981

Pani Małgosia odmieniła życie naszego dziecka i nasze. Córka znowu się uśmiecha i to szeroko. Dziękuje Pani Małgosi, za dobro i wielkie serce. W imieniu córki i jak Pani wie własnym, bo do terapii poszła cała rodzina.

andrzejkoscielak1980

Pani Małgosia w 4 miesiące wyciągnęła mnie z alkoholizmu i jeszcze drugiego "holizmu". Ciepła, empatyczna, miła, szczera bezboleśnie (to rzadkość), oświecona, nieoceniająca terapeutka pomogła dokonać tego co uważałem za niemożliwe a to moja 9 terapeutka. Pani Małgosiu chapeau bas dla Pani. Ja jestem szczęśliwym i co więcej spokojnym człowiekiem w znacznej mierze dzięki Pani. Dzięki wielkie, Pani pomoc dała mi drugie życie.

AlicjaKajka

Wspaniała Pani doktor odmieniła życie mojego syna, dziękujemy Pani Małgosiu.

jacekPe

Fantastyczna specjalistka, jestem bardzo wdzięczny. Wreszcie człowiek dla człowieka, nie oceniająca, profesjonalna a przy tym ludzka i niezwykle bystra Pani doktor. Znów się uśmiecham - dziękuje Pani ślicznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Stąsiek Poradnia Psychologiczna - Warszawa

• Jak się pracuje w Małgorzata Stąsiek Poradnia Psychologiczna?

Zobacz opinie na temat firmy Małgorzata Stąsiek Poradnia Psychologiczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Małgorzata Stąsiek Poradnia Psychologiczna?

Małgorzata Stąsiek Poradnia Psychologiczna
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Stępińska 4 lok. 89
    00-739 Warszawa