Opinie o Firma Usługowo-Przewozowa Maja-Bus Marcin Wójcik w Klimontów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Firma Usługowo-Przewozowa Maja-Bus Marcin Wójcik. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Usługowo-Przewozowa Maja-Bus Marcin Wójcik o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo-Przewozowa Maja-Bus Marcin Wójcik w Klimontów

Witam, dalej widzę ze tego spawacza szukają o którego z rok temu pisali, za to nie powtórzyła się od dana oferta dla kierowcy na kat D a byłbym zainteresowany praca na autobusie. Kiedyś pisali w ogłoszeniu, że 5,000 zł to minimum jakie można zarabiać. Ile wyjdzie teraz?

Aneta Nowy wpis

Brak rozkładów na przystankach, nie można się nawet dodzwonić do tego przewoźnika, nikt nie odbiera tam telefonu. Busy jeżdżą jak chcą...

Bożena Nowy wpis

Piszę, bo wujek szuka pracy, a ta firma obecnie poszukuje kogoś na posadę Spawacza mag 135. Podali stawkę 20 - 25 zł za godzinę. Ale nie napisali, czy są jeszcze jakieś benefity do tego. Wiecie, czy są dodatki takie poza finansowe dla pracowników?

Justyna

Cześć, czy Maja-Bus normalnie funkcjonuje i zatrudnia pracowników? Szukałam ofert pracy ale niestety bezskutecznie :( Możecie napisać jak wygląda sytuacja w firmie?

Kierowca
@Justyna

Lepiej omijać tą firmę szerokim łukiem. Śmiesznie niskie stawki i zero szacunku do pracowników

Kazimierz
@Kierowca

Jak niskie te stawki? Pytam bo właśnie wrzuci od sieci rekrutacje na kierowcę kat. (usunięte przez administratora) Faktycznie w ofercie jest najniższa krajowa, ale myślałem że po okresie próbnym jest podwyżka. To jest czy nie ma?

@Kazimierz

Jest ale nie nastawiaj się na niewiadomo co.

Jolanta

No chociaż zawsze coś... No to może, żeby niepotrzebnie się nie nastawiać to napiszesz wprost? Jakieś widełki nawet?

Zatrudniony Nowy wpis
@Kazimierz

Radzę omijać szerokim łukiem, praca za grosze i zero szacunku dla pracownika

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Firma Usługowo-Przewozowa Maja-Bus Marcin Wójcik padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Zatrudnię spawacza mag 135.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Klient

To jest dramat...nikt nie odbiera telefonu. Brak jakiekolwiek szacunku do klienta. Pan wójcik zabrał kursy na linii Błonie Tarnobrzeg dzieci nie maja czyn dojechac do szkoły.(usunięte przez administratora)Specjalnie nie odbiera telefonu ponadto na przystankach nie ma rozkładów jazdy. Dramat!!!!!

pasażer

Jestem bardzo wzburzona i zbulwersowana jak właściciel Firmy traktuje swojego pasażera, potencjalnego klienta. Jechałam wczoraj z Tarnobrzega ostatnim kursem. W połowie trasy zepsuł się bus. Pomimo zawiadomienia przez kierowcę o poważnej awarii i o tym,, że sa pasażerowie, którzy oczekuja na ukończenie kursu więc powinienen ktoś po nich przyjechac aby ukończyć kurs, nikt sie nie pojawił. Nikogo nawet to nie obchodziło oprócz kierowcy, który mimo dobrych chęci i tak nie mógł nam pomóc. Po prostu zostawiono nas samych. Musielismy sami, prywatnie organizowac sobie dalszy dojazd. Tak sie nie robi w dzisiejszych czasach. Całkowity brak szacunku do klienta i obowiązków wynikających ze strony przewoźnika. Karygodne wręcz!!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo-Przewozowa Maja-Bus Marcin Wójcik - Klimontów

Firma Usługowo-Przewozowa Maja-Bus Marcin Wójcik
  • Kościelna 2