Opinie o Mechanika Pojazdowa Mateusz Kaczmarek w Słomków Mokry

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mechanika Pojazdowa Mateusz Kaczmarek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mechanika Pojazdowa Mateusz Kaczmarek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mechanika Pojazdowa Mateusz Kaczmarek w Słomków Mokry

G Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam! Pan jest zwykłym oszustem i krętaczem. Części liczy w podwójnej cenie, nie chcę pokazać na nic rachunków i w ostateczności naprawa jest mocno zawyżona. Szkoda nerwów, czasu i pieniędzy. (usunięte przez administratora)

Anonimowy

Witam miałem nieprzyjemność mieć do czynienia z tym "pseudo' mechanikiem bo inaczej tego nie można nazwać było zaprowadzone do niego auto pierwszy raz bo mechanik który mi robił miał urlop i dałem mu zlecenie wymiany uszczelek na pompo wtrysku które dałem mu i wyniosły mnie 250 zł około i wymianę jednego pompo wtrysku bo po przyczynach mojego auta dowiedziałem się ze to jego wina zapłaciłem za niego 250 zł i miał to zrobić ten mechanik tymczasem jak już wyciągał jeden pompo wtrysk dzwoniłem do niego jaki jest numer pompo wtrysku którego miałem kupić za te 250 zł nawet nie wiedział gdzie jest numer pompo wtrysku gdy nadszedł odbiór auta po 5 dniach usłyszałem kwotę 1300 zł to za głowę się złapałem za wyjęcie każdego pompo wtrysku liczył se 150 zł czyli razem 600 całość sama robocizna wyszła około 800 zł w dodatku jeździł gdzieś sprawdzać pompo wtryski w sposób który jest nie możliwy i bez kontaktu ze mną a potem mówił ze to do niego przyjechał kolega wymienił dobrą uszczelkę która kosztowała 249 zł bez kontaktu ze mną i mojej zgody a sam zapłacił około 200 bo on płaci netto i tu już miał zarobek 50 zł i na wszystko nie miał papieru i w ostateczności zapłaciłem mu 1200 w dodatku był ze swoją jakąś sekretarką "pseudo" prawnikiem jak już dojechałem do domu zobaczyłem ze nie dał wszystkich starych części i nie zrobił dobrze roboty przy błotniku jak go zdejmował w dodatku przykręcił na nie fabryczne śruby a jak dzwoniłem do niego to mi odpowiedział 'to se popraw' mam z nim wszystkie rozmowy jak by ktoś chciał nie polecam do niego zawozić auta w serwisie aso powiedzieli mi za samą robociznę 500 zł i razem z częściami jak by było u nich 1100zł a większość mechaników zwykłych bierze za robociznę 300 zł Nie Polecam i uprzedzam nie warto nerwy tylko stracicie i pieniądze

Zostaw merytoryczną opinię o Mechanika Pojazdowa Mateusz Kaczmarek - Słomków Mokry

Mechanika Pojazdowa Mateusz Kaczmarek
  • 37