Opinie o Usługi Transportowe Zuza-Trans Paweł Morawiec w Myszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Usługi Transportowe Zuza-Trans Paweł Morawiec. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Usługi Transportowe Zuza-Trans Paweł Morawiec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Zuza-Trans Paweł Morawiec w Myszków

Fery Myszków

Cóż najlepiej na lewo... Bez faktur... Dodatkowo towary dziwne po nocach jakieś dile... Zawsze płacz o wypłatę zwykły patalach...

Artur
@Fery Myszków

Mam pytanie. W jaki sposób biorąc zlecenia na transport można nie wystawić faktury? Przecież żadna spedycja ani firma na to się nie zgodzi. Wydaje mi się że ten komentarz to fejk

Dawid

Byłem pierwszym kierowcą w tej firmie, teraz jeżdżę u siebie, gość dużo mnie nauczył i mam z Nim kontakt do teraz, można z nim konie kraść, a wypociny co nie których można spuścic w (usunięte przez administratora)

Katarzyna
@Dawid

Jak wyglądało wynagrodzenie. Możesz w tym temacie się wypowiedzieć? Bo atmosfera widzę fajna:-)

Marcin Nowy wpis

Właściciel firmy bardzo w porządku gość. Wszystko da się z nim dogadać, bardzo sympatyczny i miły. Jak najbardziej polecam, lecz jego kierowca Damian to tragedia... Z takim nastawieniem do klienta, wątpię żeby długo tutaj popracował, bo naprawdę firma i właściciel super, ale przez takich pracowników jak wyżej wymieniona osoba, firma zbiera negatywne opinie...

Fery Myszków Nowy wpis

Aneta Nowy wpis
@Fery Myszków

Dziwne? To znaczy w jaki sposób?

Artur Nowy wpis

Olga

Aż miło jest móc przeczytać praktycznie same pozytywne opinie na temat szefa, które serio wydają się być szczere. Widać, że umie dogadać się z chłopakami i o nich zadbać. Ciekawa jestem ilu aktualnie zatrudnia u siebie kierowców? Jaka była ich liczba np., rok temu? Czy z takim nastawieniem udaje mu się ostro rozwijać ten interes?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Usługi Transportowe Zuza-Trans Paweł Morawiec? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Maciek, S

Miałem z tą firmą i jej szefem do czynienia. Niestety współpraca się zakończyła z mojej winy. Nie mogę zgodzić się z negatywnymi opiniami na temat właściciela. Pozdrawiam

Kamil

Znam prezesa od lat, znałem Go zanim założył ten biznes. Nic się nie zmienił. Jeździłem u Niego i nie było takich sytuacji jak tu co niektórzy opisują. Podejrzewam że piszę je jedna i ta sama osoba

Roman

Witam nie polecam tej firmy ponieważ pracodawca odbija za spalona żarówkę niby wina kierowcy oraz ucina wypłaty zawsze naprawdę uważajcie na typa

Artur
@Roman

Pracowałem tam kilka lat i żadnego Romana tam nie było. W życiu za nic nikt nikomu nie odbijał. I nic nie było ucinane

Karol

Jaka jest wasza stawka ?

Gruby

Jestem w tej firmie praktycznie od początku, Młody mi powiedział że ktoś na naszego szefa pisze jakieś bzety. Gość do rany przyłoż. A tego co Go oczernia chciałbym osobiście spotkać

Młody

W styczniu minie dwa lata jak jeżdżę w tej firmie i żadnego cwaniactwa nie zauważyłem. Wręcz przeciwnie, szef duzo mi pomógł i wyszedłem na prostą, a za takie oskarżenia powinno trafić się do sądu.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Zuza-Trans Paweł Morawiec - Myszków

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Zuza-Trans Paweł Morawiec?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Zuza-Trans Paweł Morawiec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Transportowe Zuza-Trans Paweł Morawiec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Usługi Transportowe Zuza-Trans Paweł Morawiec
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Żwirowa 10
    42-300 Myszków