Opinie o Rafhol Serwis Rafał Lompa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rafhol Serwis Rafał Lompa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rafhol Serwis Rafał Lompa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafhol Serwis Rafał Lompa w Warszawa

Człowiek Nowy wpis

Dasz znać z perspektywy jakiego stanowiska oceniasz i czemu jest godna polecenia? Od wiosny roboty będę szukał, tu nabory są jakoś stale prowadzone? na necie ofert nie widziałem, a ludzie coś pracą się zaczęli interesować ostatnio. Było może coś w rodzaju podwyżek noworocznych i tym podobnych? Dobrze wiedzieć na co człowiek się pisze

Jula

Firma Rafhol Serwis to firma na 1 miejscu w Warszawie

Elżbieta Nowy wpis
@Jula

można podpytać pod jakim względem mają to pierwsze miejsce według pani? pytam bo zastanawia mnie ta średnia ocen tutaj na goworku. Z czego wynika 2,8 na 11 ocen? Oceniali klienci czy pracownicy? Jako o miejscu pracy co można więcej o firmie powiedzieć?

Piter Nowy wpis
@Elżbieta

Oceniali koledzy jednego nie zadowolonego klienta jak to bywa najczęściej lub konkurencja

Ewa Frączak

Firma z nami współpracuje prawie półtora roku zawsze wywiązuje się na czas i fachowość.

Gg

Drogo

@Gg

Drogo pojęcie względne podejrzewam, że nawet nie korzystałeś z usług

Elżbieta
@Marta

A tanie usługi to idą tak wgl w parze z jakością? To ile teraz tutaj taki potencjalny pracownik by wyciągnął skoro podobno tak mało za zlecenie biorą?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Rafhol Serwis Rafał Lompa? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Patrycja

Firma zawsze rzetelnie wykonuje usługę nam już od kilku lat.

Kowalczyk

Korzystałam z firmy 3 razy cena zawsze ok

gupti

Drogo i zgłaszają na policje wjechanie do rowu

@gupti

Ciebie zgłosił ?

@gupti

Wyssane z palca konkurencja

Olek

Pomoc drogowa Rafhol pomogła w trudnej sytuacji na drodze

@Olek

Też tak oceniam

Merkury

Rzetelna firma

@Merkury

Też korzystałem i zawsze było wszystko w porzadku

@Merkury

Korzystałam kilka razy i zawsze było ok

Mirek

Z rowu wyciągnie za skromne 1050 zł, z dbałości o ekologię nie wyda paragonu - po co drukować (usunięte przez administratora) W gratisie zrobi zdjęcie zgłosi kolizje na policję! Polecam!!!

Sylwia
@Mirek

Ponieważ z tego co czytam dotyczy jednej uslugi a reszta nie korzystała z uslugi.

Rafhol - nie polecam!

Kasowanie 1000 zl za wyciagniecie z rowu. Oto polski obraz przedsiebiorcy. Mam nadzieje ze nastepnym razem to was beda wyciagac, (usunięte przez administratora) cwaniaczki.

@Rafhol - nie polecam!

Hejt na firmę ? za taką usługę i 3 tyś można a jak ktoś nie wie to niech się nie wypowiada

Pimp

950 zł za wyciągnięcie z rowu... masakra!!!

Wykop

Na Wykopie już odpowiednio "zareklamowano" ten serwis a Wykop ma potężne zasięgi i efekt. Ktoś w potrzebie lawety na pewno tu nie zadzwoni, czytając taką opinię.

Marian ze szkolnej

Naciągana kwota usługi, straszenie policją po wpisaniu swojej opinii w internecie. Mowimy o kwocie wyzszej niz srednia u konkurencji o 300%

Gluton

Polecam janusza

DDF

Tanio czy drogo lepiej zapytać PRZED usługą bo może być BARDZO DROGO plus POLICJA

Ciągany

Czy zawsze Rafhol Serwis Rafał Lompa - Warszawa zgłasza sprawy na policję czy to dodatkowa usługa?

Nicko Bellic

950 zł za wyciągnięcie z rowu i jeszcze chłop zgłasza klienta na policję. Polecam.

ddd

pracownik wziął 950zł z wyciąganie auta, wypiął (usunięte przez administratora) puścił bąka i odjechal, jestem w szoku

Eryk

Firma holownicza rzetelna i na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Rafhol Serwis Rafał Lompa - Warszawa

• Jak się pracuje w Rafhol Serwis Rafał Lompa?

Zobacz opinie na temat firmy Rafhol Serwis Rafał Lompa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafhol Serwis Rafał Lompa?

Rafhol Serwis Rafał Lompa
  • Grójecka 59/63 lok. 68