Opinie o Paweł Hołod Service w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Paweł Hołod Service. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Paweł Hołod Service na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Hołod Service w Pruszków

Agata

Zdecydowanie nie polecam, dałam się nabrać! Zamontował bubel, który mi się odkleił od okna po miesiącu i nie ma z nim kontaktu. Nie wspomnę o karniszu, który obiecał zamontować 3 miesiące temu i słuch o nim zaniknął. Tak nieprofesjonalnego człowieka już dawno nie spotkałam. Do którego Urzędu można go zgłosić bo żadnego dokumentu i potwierdzenia zapłaty nigdy nie dostałam od niego?

@Agata

Radzę do Urzędu Skarbowego i na policję, która musi zebrać więcej zgłoszeń.

Paweł Hołod Nowy wpis
@Agata

Witam. Przepraszam najmocniej za zaistniałą sytuację. Niestety na początku 2020r wydarzyło się coś co zaburzyło prawidłowe funkcjonowanie firmy (oczywiście nic mnie nie tłumaczy). Jeśli jest Pan/i osobą od której pobrałem zaliczkę i nie wykonałem usługi, proszę o przesłanie potwierdzenia pobrania,kwotę, oraz danych do zwrotu na adres e-mail dogadamysie@onet.eu Po otrzymaniu ustalimy wszystko żeby zamknąć sprawę. Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.

Czy ktoś z Państwa ma obecnie problem z kontaktem z Panem Pawłem? Mam tylko jego jeden numer telefonu 501 585 885, szukam innej drogi dotarcia do niego. Ktoś pisał, że jest nieuchwytny pod adresem, pod którym ma zarejestrowaną działalność - czy ktoś z Państwa zna jakieś inne dane adresowe? Sprawa podobna do poprzednich - wpłacona zaliczka i kontakt się urwał.

Basia

czy odzyskal Pan pieniadze ? ta sama sytuacja…

Paweł Hołod Nowy wpis

Wszystkie negatywne opinie tutaj to niestety prawda. W naszym przypadku pobrana zaliczka i koniec kontaktu. Brak odpowiedzi na telefony. Kilkukrotnie potwierdzany przez sms termin montażu. Do żadnego montażu nie doszło. Żadnych odpowiedzi na kolejne telefony, sms, wezwania do zwrotu zaliczki. NIE ZLECAJCIE NIC W TEJ FIRMIE.

Agata

Zasadzono zwrot kosztów, który będzie ściągnięty przez komornika - lista dłużników długa ale warto bo tyle lat (usunięte przez administratora) ludzi to jakaś paranoja. 2tysiace zaliczki.

Ewelina
@Agata

Dokładnie ludzie są naiwni i tyle ale cóż dla biednych kierowników !!

@Agata

A zgłaszaliście to Państwo na policji w Pruszkowie czy w innej / najbliższej jednostce ? Czy jako adres podejrzanego wskazaliście Państwo adres z pieczątki ? Czy może udało się ustalić inny adres pod którym przebywa ?

Agata Nowy wpis

Posterunek na Mokotowie. Adres z pieczątki. Szybko namierzyli i miał oddać pieniądze ale zaczął się motać o raty i znowu olał sprawę. Sąd zasadził zwrot, naliczone będą odsetki. Zgłaszajcie śmiało bo nie byliśmy pierwszymi poszkodowanymi.

Czy Paweł Hołod Service zapewnia kartę multisportu?

Ryszard

Z prwnością. Za przywłaszczone pieniądze..

Brałeś udział w rekrutacji do Paweł Hołod Service. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Toruń
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy Communication Manager
Equinix Poland Sp. z o.o.

Czy pracownicy Paweł Hołod Service mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Ryszard

Radzę przejrzeć opinie i zastanowić się czy nie lepiej znaleźć uczciwszego pracodawcę.

Artur
@Ryszard

A co jest z nim nie tak TWOIM zdaniem? Bo opinie są różne, więc jestem ciekaw co sam sądzisz ;)

@Artur

Niech PAN przejrzy wczesniejsze wpisy. Pobrane zaliczki i znikał. Szkoda mojego czasu.

Sławomir
@Ryszard

No tak ale te wpisy są sprzed roku. Nadal są takie kłopoty z płatnościami? Firma w ogóle prowadzi działalność i przyjmuje ludzi jak ma takie zadłużenie?

@Sławomir

Mnie, jak wielu innych, okradł. Ciekawe, jak szkoli swoich pracowników.

Basia

Bardzo proszę o podanie nr tel, kontaktu w sprawie dotyczącej tej firmy

Mateusz

Po kilkudziesięciu telefonach.... po wizycie na policji.. po wysłaniu oszustowi zdjęcia jego auta z numerem rejestracyjnym.. i po odwiedzinach w miejscu zameldowania.. Oddał mi zaliczkę !!!

@Mateusz

Gratuluję Mateusz! Co powiedzieli na policji? Ja zamierzam odwiedzić w przyszłym tygodniu US, może w ten sposób uchronimy kolejnych naiwniaków (nie sądzę, że odprowadził podatek od zaliczki). Czy jest możliwość otrzymania jego adresu a przynajmniej tego maila? Pozdrawiam, Ryszard

667 049 770. Napisz i wszystko powiem

Paulina
@Mateusz

Czy możemy dostać adres zamieszkania? Od 3 miesięcy nie możemy się skontaktować z tym panem w sprawie żaluzji a wziął 6tyś zaliczki

@Paulina

Szanowna Pani, Lista oszukanych rośnie. Policja nie jest zainteresowana, jednak przy wielkości Pani zaliczki (!) zapewne zmienią zdanie. Jeżeli to nie pomoże, pozostaje droga przez Urząd Skarbowy, gdyż nie sądzę, że p. H. pobrane pieniądze zgłasza i rozlicza. To mu się bardzo nie opłaci. Jego adres pruszkowski odradzam, gdyż tam mieszka starszy pan, który podaje się za ojca i nic o firmie i synu nie wie. Proszę o informację, co Pani zdecydowała, Pozdrawiam, Ryszard

@Mateusz

Pofatygujemy się osobiście, bo inaczej się nie da. W którym miejscu sfotografowałeś jego samochód? Czy miejsce zameldowania to u ojca? Jak oddał zaliczkę?

@Ryszard

Jak sytuacja Pani Paulino?

Paulina
@Ryszard

Dodzwoniłam się w tamtym tyg do pana Pawła na jakiś inny numer który znalazłam w internecie. Dałam mu czas do dziś, że albo zamontuje nam te żaluzje albo oddaje pieniądze. Niestety dziś już nie mogłam się z nim skontaktować więc jutro idę zgłosić sprawę na policję .....

@Mateusz

Witam mam identyczna sytuacje. Niestety nie mam zdjec z rejestracja auta. Zglaszaliscie Panstwo na policje??

@Mateusz

Jak możesz podać adres będę wdzięczny

Czy odzyskałeś Ryśku kasę? Ja mam podobną sytuację

@Andrzej

Wybacza opóźnienie, nie zauważyłem. Nic się nie zmieniło, telefon głuchy, konto puste. Zajrzyj na mój ostatni mail z sugestią dotarcia do dłużnika.

Donata

Proszę o kontakt : don_ata@wp.pl

@Andrzej

Jest kolejna osoba oszukana w ten sam sposób. Proszę opisać sytuację (same fakty) na GoWork.

Mike
@Ryszard

Widzę, że lista się wydłuża. Dołączam się do ekipy inkwizycyjnej mike.levski@vidos.pl

@Mike

Witam zatem w zespole. Niestety, w tej chwili obowiązki nie pozwalają mi zająć się tym, ale poczekajmy, pewnie będzie więcej ofiar. Z pewnością do tego wrócimy. Dla zasady, dla zasady... Jeszcze próbuję nękać go telefonami, bez skutku.

Koleżanka
@Ryszard

Witam, mam podobny problem. Proszę o maila lub telefon to się odezwe. Pozdrawiam

@Koleżanka

Witam Panią, nie chcę udostępniać moich danych publicznie, czy jest jakaś inna możliwość kontaktu? Pozdrawiam, R.

@Koleżanka

Ten sam problem.. Byłem nawet na policji.. zobaczmy co zrobią

Sebastian
@Mateusz

Witam I co powiedzieli na policji? Jest jakaś szansa w ogóle na kontakt z tym (usunięte przez administratora)?

@Sebastian

Na razie nie wiele.. będą do gościa dzwonić i mają mi dal znać.. Ale wiadomo że nic to nie da. Mam się zgłosić za parę dni i złożyć zawiadomienie .. Ale podobno ten gość kręci się cały czas po okolicy i zostawia swoje ogłoszenia ..

Zadowolony
@Ryszard

Ja jestem bardzo zadowolony z usług Pana Pawła. Wykonał dla mnie 5 mieszkań i wszystko było ok. Fachowe doradztwo, Krótkie terminy realizacji i bardzo dobra jakość. Sam świadczę usługi u klienta i wiem że czasami coś może komuś się nie spodobać i smarować opinie, ale bardzo Polecam usługi Pana Pawła

Dawid
@Ryszard

Również jestem ofiarą oszustwa tego człowieka. Jak sprawa się Panu potoczyła?

Magdalena

U nas montaż żaluzji jak i kontakt z panem Pawlem przebiegł super. Wszystko zgodnie z planem i w ustalonej kwocie. Co prawda dzwoni z kilku różnych numerów tel, ale usługę wykonał i to rewelacyjnie, profesjonalnie, zaluzje drewniane świetnej jakości. Mamy potwierdzenie płatności i kartę gwarancyjna.

Nie polecam

Nie wiem co sie dzieje z Panem Pawłem. część zlecenia wykonana bez zarzutów i nagle brak kontaktu... dziwna sytuacja, wcześniej nie było problemu a nagle totalna cisza, nie odbieranie tel lub rozłaczanie się....

@Nie polecam

Problem był zawsze, proszę przejrzeć komentarze. Czekam na masę krytyczną (usunięte przez administratora). Ryszard

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Paweł Hołod Service?

Ryszard

przeczytaj poniższe informacje i zastanów się, czy warto...

Zadowolony
@Ryszard

Polecam. Uważam że warto, ponieważ pan Paweł wykonał mi rolety łącznie do 5 mieszkań i wszystko na czas, profesjonalne doradztwo i w razie awarii można zawsze liczyć na fachową pomoc

Witam, ja też wpłaciłam zaliczkę i teraz brak kontaktu z nim...

Anna S.

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona rolet/plis zamontowanych przez Pana Pawła...Chciałam coś zupełnie innego a Pan Paweł odradził (byłby problem z otwarciem okna)Jestem zadowolona :)

@Anna S.

Cieszę się, że jest choć jedna dobra opinia. Ja podzieliłem się tylko moim własnym doświadczeniem i, niestety, nie jest odoosobniony. Poszkodowanych zgłasza się coraz więcej. Nie zamierzam oceniać czy sądzić p. Pawła, od tego będą organy ścigania, które zapewne wezmą pod uwagę Pani opinię. Czy ma Pani kontakt z p. Pawłem? Z poważaniem R. Puławski.

@Ryszard

Ta sama sytuacja.. zapłaciłem zaliczkę..i kontakt się urwał. Zgłoszę chyba to na policję

Sebastian 1994
@Mateusz

U nas zabrał na niby reklamacje żaluzje i od miesiąca nie ma z nim kontaktu. Posiada ktoś inny numer do tego oszusta ?

Sebastian 1994

No to niestety ja mam całkowicie inny 501585885 ale nie odbiera, ale widzie ze nie jestem sam z tym kłopotem

Ryszard

Wygląda na to, że US się zainteresował. Warto było panie Pawle?

Ryszard

Pytanie do MN - czy otrzymałeś fakturę? Czy US odezwał się? W którym dziale dokładnie złożyłeś skargę? Chętnie dołączę, może zareagują.

Ryszard

W roku 2018 wpłaciłem osobiście p. Hołodowi zaliczkę. Usługa nie została wykonana. Od dwóch lat bezskutecznie usiłuję odzyskać wpłacone pieniądze - wykonałem kilkadziesiąt telefonów. Początkowo odbierał i deklarował zwrot pieniędzy, kilkukrotnie usiłowałem się umówić - bezskutecznie. Dwukrotnie podałem nr konta. Dwa miesiące temu udało mi się dodzwonić z innego telefonu (mój widocznie na liście uciążliwych klientów), jeszcze raz poprosił o nr konta, odmówił spotkania. Od tej pory cisza. Pod podanym na pieczątce adresem mieszka starszy pan, który nic nie wie nt. prowadzonej działalności. Jeżeli ktoś z Państwa ma podobny problem, proszę o wpisy. Z wcześniejszych widzę, że nie jestem sam z tym problemem. Policja odmówiła interwencji, ale jest inna, prawna droga, żeby odzyskać pieniądze i przestrzec potencjalnych klientów, którym pozostawiam decyzję o skorzystaniu z usług p. Hołoda. Poradzono mi dotarcie do dłużnika poprzez Urząd Skarbowy (musiał odprowadzić podatek od zapłaconej zaliczki), co zamierzam uczynić. Już nie nie chodzi o pieniądze, ale o zwykłą, ludzką uczciwość. Pozdrawiam, Ryszard.

Ryszard

26.10.2020. W roku 2018 wpłaciłem osobiście p. Hołodowi zaliczkę. Usługa nie została wykonana. Od dwóch lat bezskutecznie usiłuję odzyskać wpłacone pieniądze - wykonałem kilkadziesiąt telefonów. Początkowo odbierał i deklarował zwrot pieniędzy, kilkukrotnie usiłowałem się umówić - bezskutecznie. Dwukrotnie podałem nr konta. Ostatnio udało mi się dodzwonić z obcego telefonu (mój widocznie na liście uciążliwych klientów), jeszcze raz poprosił o nr konta, odmówił spotkania. Od tej pory cisza. Pod podanym na pieczątce adresem mieszka starszy pan, który nic nie wie nt. prowadzonej działalności. Jeżeli ktoś z Państwa ma podobny problem, proszę o wpisy. Z wcześniejszych widzę, że nie jestem sam z tym problemem. Policja odmówiła interwencji, ale jest inna, prawna droga, żeby odzyskać pieniądze i przestrzec potencjalnych klientów, którym pozostawiam decyzję o skorzystaniu z usług p. Hołoda. Pozdrawiam, Ryszard.

Natalia

Czyli są trzy różne telefony żeby się dodzwonić do firmy?

@Natalia

Jeżeli ma Pani więcej niż jeden, proszę się podzielić. Mój wpis nt usługi załączyłem dzisiaj. Ryszard

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Hołod Service - Pruszków

• Jak się pracuje w Paweł Hołod Service?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Hołod Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweł Hołod Service?

Paweł Hołod Service
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Lipowa 7 lok. 58
    05-800 Pruszków