Opinie o Perfect Car Katarzyna Gębska w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Perfect Car Katarzyna Gębska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Perfect Car Katarzyna Gębska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfect Car Katarzyna Gębska w Wrocław

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Bartosz Nowy wpis

Stanowczo nie polecam pracy!!! Pani (usunięte przez administratora) swoich pracowników miesza z (usunięte przez administratora),jest nie miła,bardzo dużo przekleństw z jej ust leci w kierunku pracownika,mści się przeokropnie,całą swoją złość przelewa na bogu ducha winnych pracowników.Zachowanie Pani Katarzyny podczas rozmowy rekrutacyjnej odzwierciedla zupełnie inne niż podczas pracy.Codziennie chodzi nadąsana,wściekła,wychodząc z blacharni lub lakierni dość często z dużym impetem kopie w drzwi wyjściowe ze swojej złości i leci wiązanka przekleństw.W firmie panuje jeden wielki chaos,bałagan.Bardzo dużo zaległości,nie wyjaśnionych spraw.Duże opóźnienia w naprawach samochodów klienci się niecierpliwią gdy auto jest naprawiane 2 miesiące(usunięte przez administratora)) Oszczędności dosłownie na wszystkim bo wszystko drogie ale bez przesady.Głównie oszczędza na ogrzewaniu,prądzie,pracownicy przychodzący rano do biura które znajduje się w zasyfiałym kontenerze przychodzą i siedzą w temperaturze ujemnej.Bardzo słabe wynagrodzenia miesięczne za pracę.Warunki pracy (usunięte przez administratora).Większość osób pracujących tam jest z ukrainy.Również brak podstawowych zasad BHP,w pomieszczeniach brak gaśnic,apteczek,czystości itp Nakład pracy jest bardzo duży i wymaga zrobienia kilkunastu rzeczy na raz.Nowi pracownicy utrzymują się w tej pracy maksymalnie 3-4 miesiące i dziękują za współpracę z tym (usunięte przez administratora)firmy przez to że nie idzie z nią wytrzymać,co chwilę ktoś odchodzi i przychodzi nowy do pracy.Stanowcze nie!

Agata Nowy wpis
@Bartosz

Czy ta opinia dotyczy takie stanowisk biurowych? I tutaj padło coś o niskim wynagrodzeniu za pracę, czyli o jakim konkretnie mowa? Pytam, bo w ogłoszeniu na blacharza jest podane, że od 5 tys do 12 tys...

Były pracownik Nowy wpis
@Agata

W życiu nie zobaczysz takich pieniędzy- najniższa możliwa kasa na umowie, reszta pod stołem. Niby ok, jak komuś nie zależy na zgodnisci w papierach. Ale ... zawsze znajdzie się powód do obcięcia wynagrodzenia "do ręki" tak ,żeby je zredukować do praktycznie zera. I gdzie z tym pójdziesz? Niczego nie udowodnisz. Podpisujesz lojalkę, że musisz ileś w miesiącu wyrobić, a jak nie to po kieszeni. Jak się zwolnisz w trakcie trwania umowy to masz oddać kasę za 3 miesiące. Większość niezgodna z prawem, ale nie każdy o tym wie. Jeśli lubisz być wyzywany, mieć co chwilę naloty i musieć się wszystkiego domyślać co w danej chwili jaśnie pani sobie życzy to jest to praca dla Ciebie. Normalnym ludziom odradzam. A i wynagrodzenie płacone w ratach bo firma ledwo zipie (chyba, że jest inny powód...) Szefowa nie zna się na wielu sprawach (ma do tego prawo), ale swoją niewiedzę probuje maskować krzykiem i odwracaniem kota ogonem. Zdecydowanie NIE. Na rozmowie w sprawie pracy pytałem o niektóre negatywne komentarze to udało jej się mi wmówić, że to zwolnieni pracownicy się mszczą - teraz wiem, że to ściema. Niestety zbyt późno.

Bartosz Nowy wpis

Dokładnie tak tam jest jak jest to opisane.Blacharz Na umowie ma wypłate(usunięte przez administratora) dostaje resztę zależną od „przerobu” nie jest płatne za godziny pracy lub nad godziny.Blacharz oraz lakiernik zarobi tam maksymalnie(usunięte przez administratora)Wypłaty są często w ratach A w ogłoszeniu jak i na rozmowie rekrutacyjnej jedna wielka(usunięte przez administratora)Na pytanie do niej dlaczego ma taką rotację pracowników odpowiada że ludzie nie nadają się do pracy w jej firmie. Prawda jest inna.Ludzie z tym (usunięte przez administratora)nie wytrzymują i się zwalniają sami lub ona sama ich zwalnia bo jej sie tak po prostu podoba.Z takim podejściem jakie ma (usunięte przez administratora) do swoich pracowników nie wróżę owocnej współpracy na dłuższą metę oraz nie wróżę utrzymania firmy na dobrej pozycji.

Mxmx

Negatywne odczucia na rozmowie o prace wystarczające do automatycznego zrezygnowania

Beata
@Mxmx

Czemu negatywne odczucia na rozmowie? Możesz opowiedzieć jak wyglądała ta rozmowa i o co Cię pytali?

Katarzyna

Oddałam auto do naprawy, termin otrzymany, pojazd zastępczy zapewniony, praca wykonana na 6, polecam

VV
@Katarzyna

przecież to forum o warunkach pracy, a nie działalności serwisu. Pani Katarzyna pomyliła miejsce, w którym winna opisać warunki pracy.

Maja

Chciałabym się dowiedzieć, na czym polega praca w firmie Perfect Car i czy ciężko jest się jej nauczyć osobie niedoświadczonej. Czy w ogóle jest szansa, żeby zostać przyjętym do firmy, jeśli nie posiada się wcześniejszego doświadczenia?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Perfect Car Katarzyna Gębska? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Martyna

Czy to prawda ze w firmie pracuje dużo osób z Ukrainy?

ciekawe opinie...

byłem zatrudniony. Żenujące warunki sanitarne (nieogrzewana toaleta bez mydła, ręczników, gorącej wody i papieru toaletowego - to warunki dla biurowców, dla warsztatu - nie znajduję słów), żenujący stosunek p. G.K do pracowników, których traktuje gorzej aniżeli inni traktują psy. Byłem świadkiem gdy do doświadczonych pracowników zwracała się per "półgłówku" lub podobnie. Codziennie!Ludzie mają nadmierną ilość zadań w stosunku do możliwości a tzw. firma nie ma najmniejszego pojęcia o jakości obsługi klienta i zarządzaniu personelem, Wystarczy popatrzeć na otoczenie firmy (dziurawe, zakałużone drogi wewnątrz, osyfione witryny zewnątrz) by wiedzieć co dzieje się w środku. Ludzie mają serce do pracy ale zarządzająca ... Rotacja? 10% miesięcznie się zwalnia. Pani trzyma biednych Ukraińców, dla których to mniejsze zło. Ale rekrutacyjnie ma przepięknie ujmujący głos :)

Przemysław

Auto oddane do naprawy po stłuczce(tylni zderzak), bardzo miła, fachowa obsługa i expresowa naprawa. Polecam

Marta Marzec

Pieknie dziekuje za profesjonalizm i pierwszorzędną współpraca. Jestem wdzęczna za sprawne i skuteczne zalatwienie tematu. Serdecznie polecam Perfect Car Wrocław

Zostaw merytoryczną opinię o Perfect Car Katarzyna Gębska - Wrocław

• Jak się pracuje w Perfect Car Katarzyna Gębska?

Zobacz opinie na temat firmy Perfect Car Katarzyna Gębska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Perfect Car Katarzyna Gębska
  • Powstańców Śląskich 211 lok. 217