Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Senior 24 Sabina Rak?

maxymilian Nowy wpis

@mirka można liczyć na pomoc o każdej porze dnia ?

Sabina G. Nowy wpis

Polecam współprace z firmą Senior 24. Pozytywny kontakt z p.Sabiną Rak, zawsze pomocna. Wypłata zgodna z umową, zawsze na czas. Polecam!

Basia Nowy wpis

Polecam firmę Senior 24 współpraca z panią Sabina Rak układa się bardzo dobrze dba o opiekunkę i broni jej wypłata przed czasem pozdrawiam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Iwona

Polecam P.Sabine Rak!wypłata na czas!Super kontakt!Wszystkie problemy rozwiązywane natychmiast!!

Mariola

Współpracuje z Firmą od ponad miesiąca i mogę polecić Panią Sabine Rak z czystym sercem! Firma rzetelna, sztelle opisywane prawidłowo, czas wolny zagwarantowany. Warunki opiekunek zgadzają się z opisem, świadczenia na czas.

Mirka

Najlepsza firma w jakiej pracowałam opisy miejsc pracy zgodne ze stanem faktycznym,stały kontakt z firmą nawet po 22,wypłata na czas.Polecam I pozdrawiam.

Tomek

Wypłata jest przelewana na konto bankowe ?

Basia

Polecam serdecznie wspolprace z pania Sabina Rak. Bardzo dobry kontakt z koordynatorka, zarowno przed, w trakcie jak i po skonczeniu zlecenia. Wyplata zgodnie z umowa. Pani Sabina bez najmniejszej zwłoki komunikuje sie z rodzina, w razie potrzeby rozwiazuje wszystkie zaistniałe problemy natychmiastowo. Polecam, Barbara

Martyna

Tylko umowa zlecenie? Nie ma szans na umowę o pracę?

Weronika

Bardzo polecam Sabine bardzo fajny kontakt wszystko 1000%

Lusi

Firma godna polecenia , stabilne warunki pracy , wynagrodzenie zawsze na czas , stały kontakt z firmą, fachowa pomoc firmy w problemach z podopiecznym Firma godna polecenia Polecam

Teresa

Firma jest. Super. Kontakt z firmą jest świetny. Zawsze służy pomocą. Wypłata na czas. 100% solidności. Polecam z całego serca.

Opiekun

Solidna firma Doskonały kontakt z Szefową Pieniądze zawsze na czas Polecam

mariola
 Rekomendacja

solidna firma polecam

Senior24

Zatrudniamy na umowę zlecenie

Jak obecnie jest z zatrudnieniem u pracodawcy jakim jest Senior 24 Sabina Rak w mieście Tczew? Nie wiemy jak to wygląda, a niektórzy chcą się załapać na zatrudnienie u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Senior 24 Sabina Rak - Tczew

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Senior 24 Sabina Rak
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kasztanowa 10A lok. 1