Opinie o AMEOLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Świebodzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AMEOLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie AMEOLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMEOLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Świebodzice

Justyna

Opłaca się spawaczowi iść do Was do pracy? Mąż znalazł ogłoszenie na stronie i tak czyta i zastanawia się, ale zarobki nie podane. A on ma doświadczenie więcej niż ten wymagany rok.

@Justyna

Dzień dobry, W ogłoszeniu zawsze podajemy przedział cenowy zarobków :) Stawka jest ustalana indywidualnie , w zależności od kwalifikacji oraz umiejętności. Zapraszamy do kontaktu

Dominika
@Zespół AMEOLI

Czyli już na samej rozmowie dostaje się próbki, żeby można było sprawdzić umiejętności czy to dopiero na jakimś dniu próbnym?

Magda

Jakie cechy u pracowników ceni sobie firma?

Zespół AMEOLI

W temacie opóźnień terminowego rozliczanie faktur, pragniemy poinformować Panią (Państwa) że sytuacja nie jest prosta i zerojedynkowa. Temat jest o wiele bardziej skomplikowany i złożyło się na niego wiele czynników. Informujemy naszych kontrahentów o przejściowych problemach z płynnością finansową i związanych z tym opóźnieniach w przelewach, ponieważ nie chcemy sobie pozwolić na pogorszenie swoich relacji z naszymi dostawcami. Jeżeli ktoś z naszych partnerów biznesowych nie otrzymał od nas takiej informacji, lub został przez nas wprowadzony w błąd i poczuł się urażony, najmocniej za to przepraszamy.

@Magda

Można na ten temat bardzo dużo napisać, jednak mamy kilka dla nas bardzo ważnych i podstawowych cech, podamy je w punktach. 1. Lojalność 2. Uczciwość 3. Obowiązkowość i odpowiedzialność 4. Pozytywne nastawienie 5. Zdrowy rozsadek

Honorata

Hej @Tost. Możesz wytłumaczyć osobie z poza firmy co oznacza skrót FV? Wspominasz o "pracy w Ameoli za darmo"- rozumiem, że nie jesteś zadowolony z wysokości wypłaty?

@Magda

Jednym z najważniejszych cech dobrego pracownika w naszej firmie jest dla nas Uczciwość. Jest Ona dla nas bardzo ważna i podstawowa w rozmowach kwalifikacyjnych. Uczciwość da pracodawcy to pewność, że obowiązki będą wykonywane sumiennie, a w przypadku popełnienia jakiegokolwiek błędu pracownik bez problemu się do niego przyzna. Uczciwy pracownik mówi prawdę, działa dla dobra firmy i nie przypisuje sobie zasług innych pracowników. Zwracamy również uwagę na inne wartości które przedstawia kandydat podczas rekrutacji: Pracowitość Odpowiedzialność Komunikatywność Odporność na stres Umiejętność pracy w zespole Samodzielność Elastyczność

Potwierdzam nie płacą za fv . Ludzie bez honoru. Dziękuję za super święta. Sprawa na drodze prawnej.

@Adam

Szanowny Panie Adamie staraliśmy się wyjaśnić Panu ostatnie zawirowanie w temacie opóźnień w płatnościach które w kończącym się roku dotykają wiele firm nie tylko naszej. Mamy opóźnienia od naszych kontrahentów w płatnościach i stąd powstały spowolnienia naszych zobowiązań. Nie unikamy trudnych rozmów, przepraszamy za „super święta”, spłaty należności zostały uruchomione.

Zespół AMEOLI

Szanowny Panie Adamie, Jeżeli został Pan przez nas wprowadzony w błąd i poczuł się (usunięte przez administratora) najmocniej za to przepraszamy. Postaramy się być bardziej [...]. Szorstcy [...] , odważni i z poczuciem własnej wartości. Żywimy nadzieję że z nadchodzącym Nowym Rokiem zmieni Pan o nas opinię na troszkę bardziej pozytywną.

Czy w Mariusz Artur Anniuk F.P.H.U. Ameoli pracuje się na open space?

Zespół AMEOLI

Tak i Nie, Firma podzielona jest na pomieszczenia open space. W jednym pracują konstruktorzy i technolodzy w innych administracja, pion handlowy itp. Usytułowane są blisko siebie ponieważ w założeniu ma to ułatwić wszystkim zatrudnionym osobom komunikację.

Sylwia
@Zespół AMEOLI

I jak sądzisz, ułatwia rzeczywiście? Bo słyszałam wiele o open space’ach i opinie są często negatywne.

Halina

Piszecie że zawsze oddzwaniacie do osob które się staraja sie o pracę u Was.KLAMIECIE W ZYWE OCZY!!!

@Halina

Szukanie pracy bywa trudne, pracochłonne i stresujące. Dlatego firma AMEOLI informuje wszystkie osoby z którymi przeprowadzamy rekrutację o wiadomości zwrotnej ze strony firmy. Brak kontaktu z naszej strony jest spowodowany dwoma przyczynami: • Rekrutacja jeszcze się nie skończyła – rozmowy kwalifikacyjne wciąż trwają i w związku z tym nie została przekazana wiadomość zwrotna. • Rekruter rzeczywiście zapomniał przekazać negatywną odpowiedź po rozmowie kwalifikacyjnej. Aby uniknąć na przyszłość przykrych sytuacji od 07 czerwca 2021 roku Firma AMEOLI wprowadza dodatkową operację informowania osób poszukujących pracy. Wysyłają im informację drogą e-mailową lub smsem. Pragniemy również dodać że w dzisiejszych czasach ważne jest wychodzenie z inicjatywą przez kandydatów. Jeżeli jest się dumnym z tego że rozmowa kwalifikacyjna wypadła bardzo dobrze a telefon milczy. Niezłym pomysłem jest skontaktowanie się z potencjalnym pracodawcą i podpytanie go o wynik rekrutacji. Dziękujemy za przekazaną uwagę i przepraszamy za ta sytuację.

Operator Cnc

Najpierw krótka rozmowa telefoniczna, zaproszenie na spotkanie. Samo spotkanie trwał około 30 minut, bardzo przyjemna atmosfera, wiele ciekawych pytań, dużo konkretów

standardowe jak na rozmowie, jakie mam doświadczenie, omówienie poprzednich zatrudnieni, itp.

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Honorata

Widzę, że w Ameoli poszukują specjalistów na dwa stanowiska: 1.Operator CNC:https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/operator-cnc-ploter-frezujacy-fsw,praca.gov.pl223ffcfa738f37193796dbf4c0606ab7,witoszow-gorny 2.Spawacz/Monter konstrukcji stalowych: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/spawacz-monter-konstrukcji-stalowych-fsw,praca.gov.pl9ab03613c60ea22a19b6448032fcbc23,witoszow-gorny. Orientujecie się w zarobkach na tych stanowiskach? Na którym można liczyć na lepsze warunki zatrudnienia?

Czy pracownicy Mariusz Artur Anniuk F.P.H.U. Ameoli chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Zespół AMEOLI

Doceniamy znaczenie różnego rodzaju inicjatywy mające na celu zwiększenie identyfikacji pracowników z ich miejscem pracy a przede wszystkim kształtowaniem atmosfery zbudowanej na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Jednak do tej pory było to u nas przypadkowe działania. Od przyszłego roku zamierzamy stworzyć cykliczne działania w umacnianiu integracji pracowniczej w przedsiębiorstwie, oparte na wspólnym dokształcaniu, rozrywce, wypoczynku i zabawie.

Zespół Ameoli

Firma AMEOLI świadomie kształtując swój wizerunek na zewnątrz i wewnątrz organizacji, od dnia dzisiejszego będzie rzetelnie odpowiadała na wszelkie komentarze, nawet te najbardziej krytyczne i nieprzychylne. Administrator strony będzie usuwał wyłącznie wpisy, które są ewidentnie niezgodne z obowiązującym prawem. Z poważaniem Zespół AMEOLI

Pedro

Spoko firma, niezłe zarobki więc jeśli ktoś nie obawia się pracy to warto ostać ją w firmie.

Panie Dominiku czy jest Pan świadom swojej wypowiedzi wypisując takie głupoty? Czy pracował Pan w tej firmie i czy pańska prywata została naruszona?

Olga

Możesz wyjaśnić, dlaczego negatywnie wypowiadasz się o firmie? Na forum powinny znajdować się prawdziwe opinie. Podaj proszę więcej argumentów, dzięki którym Twój komentarz stanie się bardziej wiarygodny. Co masz na myśli pisząc, że firma oszukuje czasowo? Zdradzisz, na jakim stanowisku pracowałaś?

Zostaw merytoryczną opinię o AMEOLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Świebodzice

• Jak się pracuje w AMEOLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy AMEOLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMEOLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMEOLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w AMEOLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMEOLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.6/5 Na podstawie 43 ocen.

AMEOLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ