Opinie o Bogbag Torebki Iwona Bogus w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bogbag Torebki Iwona Bogus. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bogbag Torebki Iwona Bogus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bogbag Torebki Iwona Bogus w Warszawa

Klientka Nowy wpis

Nie miła obsluga

Czy pan Marek jest współwłaścicielem?

Hehe Nowy wpis

Nie ale chciał by się ustawić...

Sylwia Nowy wpis
@Hehe

A kto to ten Marek?

Iza Nowy wpis
@Sylwia

To podrywacz. Celuje w bogate starsze panie...

Niezadowolony klient

Witam. Zakupiłem torebkę w państwa sklepie dla kogoś na prezent. Najadł bym się wstydu bo w środku był jakiś obrzydliwy robal podobny do karalucha. Torebkę natychmiast wyrzuciłem aby to nie rozeszło się po domu.. Sprawdżcie co wam biega po sklepie. Bardzo przykra sytuacja.

Marzena
@Niezadowolony klient

Czemu nie zgłosiłeś tego w sklepie? Torba pewnie byłaby wymieniona a i firma uprzedzona.

Hahaha

Dla kasy z nią jest. Niech kobiecina pourzywa. Jak trafiła się okazja. Byle by ostrożna była. Znam takich naciągaczy. A ten to wyjątkowo perfidny....

@Hahaha

Co tam było napisane, bo naprawdę reakcja Twoja jest ciekawa.xd

Ble
@Hahaha

Też słyszałam. Hahahahahaha. Masakra.

@Hahaha

To teraz wiadomo czemu pensje takie lipne...

Ble

Oj tam oj tam. W sumie nazwa trafiona w punkt ,,bogbag,, idealnie do niej pasuje hahaha.

WPI
@Sylwia

To nie wiesz? pani Iwonka ma kochanka w wieku swojego syna. Tyle że to (usunięte przez administratora) Wyzyskuje starsze kobiety. Na początku jest miły. Mówi że znalazł perłę diament itp. potem użala się nad sobą. Nikt nie zna jego znajomych bo on ich nie ma. Pan M to wyjątkowo perfidny typ. Pani I jest teraz w siódmym niebie, a za kilka tygodni przejrzy na oczy ....

Xyz
@WPI

Dzięki za namiar na tę stronę. Potwierdzam. To (usunięte przez administratora)

B
@WPI

Też dostałam namiar. Czytam i nie wieżę. No jest niedojrzałym emocjonalnie (usunięte przez administratora) ale dajcie spokuj. Napiszcie do niego a nie tu na forum...

WPI
@B

A czemu nie na forum?

B
@WPI

Bo to forum o firmie nie o życiu prywatnym. Jak ma się coś do kogoś wystarczy wysłać SMS do takiej osoby i napisać co się o niej myśli. Ale to moja zasada.

@B

Naprawdę wysyłasz sms ludziom, żeby dać im znać, co o nich myślisz? Z dziewczyną też tak kończyłeś związek? ;p A tak poważnie to się zgadzam, że forum do tego nie służy, no chyba, że jakiś fanpage sobie z tym założą na fb i tam będą spamić. Ale takie ogólne obgadywanie jest chore, ktoś jeszcze się ze mną zgadza?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Bogbag Torebki Iwona Bogus? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Natalia

Bardzo drogo, moja koleżanka kupiła tam tor. Jak sprawdziłyśmy cenę w necie okazało się że przepłaciła aż 50%!!!!!!

@Natalia

A to może na necie była promka akurat? A jaką dokładnie wzięła?

Omg

Byłam, widziałam. Macie rację OMG!!!

Amelia

Zawyżone ceny. Kiepska jakość. Nieopodal w butiku ceny o jedną trzecią niższe i milsza obsługa.

Xy

Mnie też spotkała niemiła sytuacja. Pani w baranich lokach zamiast mnie obsłużyć suszyła zęby do mojego męża i jawnie go podrywała. Więcej tam nie wejdę. Czułam się strasznie niezręcznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bogbag Torebki Iwona Bogus - Warszawa

• Jak się pracuje w Bogbag Torebki Iwona Bogus?

Zobacz opinie na temat firmy Bogbag Torebki Iwona Bogus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bogbag Torebki Iwona Bogus?

Bogbag Torebki Iwona Bogus
  • Przy Agorze 5A lok. 64