TORGGLER POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o TORGGLER POLSKA SP. Z O.O.

aniqa9

a później jak ona wzrastają? masz jakąś wiedzę o tym?

killer

monia daj se na wstrzymanie ja ci mówie

realista

znowu trzy wakaty na stanowiskach ph w połowie Polski, co tam się dzieje w tej firmie, że tak wiara wieje? rotacja jak na stacji Orlenu haha

M

Nie polecam nikomu tej firemki! Dyrektor handlowa jest dyrektorem tylko z nazwy, więcej przeszkadza niż pomaga - potrafi zepsuć relacje z klientami woim tepym zachowaniem, odwiedza tylko stałych, dużych klientów i jeździ w regiony Polski gdzie są fajne i tanie outlety - całkowity brak kompetencji, podejścia do pracownika i wiedzy o rynku. Z panią edysią ta firma daleko nie zajedzie...

ten co wie

Wszystkie te wasze/twoje rozkminki są g.... warte, a pisze je zapewne jedna i ta sama zdesperowana osoba. Pewnie wyleciales z hukiem bo miales wyniki pracy handlowca z kiosku ruchu, a uwazasz się za wielkiego znawcę. Firma się rozwija i ma sie dobrze, przedstawiciele są juz na wszystkich regionach wiec sprzedaż ruszyła pełną parą. Jak ci się nie podoba to idź sobie kup "super jakości" chemię budowlaną do jakiegoś markeciku budowlanego i zostań bohaterem swojego domu!

znawca
@ten co wie 29.05.2014 22:33

zatrudniaja na wlasnej dzialalnosci cwaniaczki czyli zwalniaja kiedy im się spodoba i cale jajco tam zarobisz ot co taka to porządna firma o włoskich korzeniach, która podobno aspiruje do konkurowania z mapei, zabawne mają marzenia haha

verva
@ten co wie 29.05.2014 22:33

Jednak firma się zwija, ponownie brak obsady na region mazowiecki i podlaski. Jedyna zmiana jaka potrzebna, to zmiana pani dyrektor.

prorok

jak się makarony dowiedzą jakie pani derechtor ma wspaniałe wyniki to poleci z hukiem w ciągu tygodnia hehe

Kensei

Firma poleci z rynku przez wspaniałą specjalistę w dziedzinie handlu szanowną panią Dyrektor handlową , która nie wiedzieć czemu i przez jakie układy piastuje w/w stanowisko. Generalnie przedstawiciele odeszli lub zostali zwolnieni za sprawą oczywiście metod jej nowoczesnego zarządzania , (usunięte przez administratora)

z rynku
@Kensei 27.02.2014 11:59

oto cała obiektywna prawda o tej firmie i długo to już nie potrwa

znawca rynku

ta firma(usunięte przez administratora) za chwilę zejdą z rynku, więc nie ma sobie co nimi głowy zawracać w chemii budowlanej

prawda

Torggler Polska ma swoją siedzibę w Zgierzu koło Łodzi, a nie Toruniu, tak siedzibę ma ojciec dyrektor hahaha

klient

(usunięte przez administratora) na regiony: mazowiecki, dolnośląski i pomorski nie mają wcale przedstawicieli a kontakt jest do działu handlowego w biurze, bo przedstawiciele na te regiony uciekli z tej firmy

klient

uwaga!!! to firma typu kogucik, na dzisiaj nie mają już obsady przedstawicieli na 3 strategicznych regionach Polski (ludzie sami uciekli do konkurencji), więc w firmie nie dzieje się za dobrze, to jest pewne, uważajcie w kontaktach z tą firmą i podejmowaniem współpracy

kryzys

we włoszech kryzys jak cholera więc firma ostro hamuje, brak kasy na inwestycje

janek

wiara bryka z okrętu co chwila

ciekawy

co dzieje się w tej firmie, że kolejne regiony sprzedaży zostają bez przedstawicieli?

pytający

gdzie są wszystkie wpisy, które tu wcześniej były, aaa?

Zostaw opinię o TORGGLER POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TORGGLER POLSKA SP. Z O.O.